Jackie Valeska jelentkezése a Fix&Drivehoz.[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KsrKeszii

Újonc
Támogató
2020. 03. 08.
4
0
V4 karakter
Jack Logen Brawn
V2 karakter
Jackie Valeska

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Keszi, 16 ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ Egy éve, 7912 ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~

~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Szinte az egész délutánomat, igen~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~
Móron élek Fejér megyében. Voltam már a frakcióban és szerettem is csinálni csak akkoriban sok dolgom (pl Felvételi) volt ami azzal járt, hogy sokszor inaktív voltam. Barátságos ember vagyok aki szeret viccelődni, kicsit türelmetlen szoktam lenni, könnyen felhúzom magamat.
Focizok illetve rendőrnek tanulok. Könnyen tudok ismerkedni, megértő vagyok általában. Nem nagyon szoktam izgulni. Jól rp-zek (többen állították már ezt) a stílusamat is szeretik általában az emberek ami általában komoly és/vagy humoros. Szeretem a régi dolgokat és gyújtök is párat például: Bakelitlemez lejátszó és hozzá sok bakelit. Szeretem a rock zenét illetve van egy még alakulóban lévő bandánk is.
~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Jackie Valeska~


Születési helye, ideje:

~ Los Santos, 1996 Január 25. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Jogi kar~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Mert szeretem az autók működését, és Átvenni apukám után ezt a munkát, megmutatni a világnak azt, hogy egy nő is eltud bánni egy autóval. Illetve szeretek a nullából kihozni valami egészen elképeztőt.~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Az egyetem elvégzése után kipróbáltam magamat ügyvéd ként de nem igazán tetszett ezért otthon maradtam tanulni. Megtanultam az autószerelés minden fortéját mert apukám nyomdokaiba akarok lépni. Sokat segített nekem ebben mert régebben ő is a Fix&Drive Serviceben dolgozott. Ezután elmentem egy gyárba dolgozni. Ott elértem azt hogy én lettem az Igazgatóhelyettes. Mindig is nagyratötő voltam és elszánt. Ezekután nyitottunk apukámmal egy szerelőműhelyet. Nagyon sokat segédkeztem neki a műhelyben ezért szakmai tapasztalatom is van. Késöbb átvettem a műhely irányítását mivel apám elkezdett betegeskedni. Nap mint nap rengetegen jöttek, hogy elromlott a kocsijuk. Majd sajnos be kellet zárni a szerelőműhelyet mert apukám kezelését kellet fizteni, és mellete nem volt pénz a szerszámok illetve alkatrészek finanszírozására. Ezért szeretném ha felvennének, hogy tudjak élni a szenvedélyemnek.~

Aláírás:

Jackie Valeska

 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2021.01.07) 19:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.