Jacki ötlete - SK elkerülése érdekében

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

JackiV2

Újonc
2019. 05. 04.
70
48
Esztergom
V2 karakter
Jack O Dawidson
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Jack O Dawidson >

Ötleted:
< Ha belépek egy interiorba akkor ameddig nem mozdulok meg, addig legyen rajtam egy úgynevezett "Ghost mód". Ez annyit takar hogy ne tudják az illetőt lelőni, ameddig meg nem mozdul az interiorban a belépésekor >


Megjegyzés:
< Ezzel szerintem el lehetne kerülni a SK-t. Jöhet hideg, meleg. >
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Szerintem kivitelezhető lenne és nagyszerű ötlet ezzel elkerülve az SK-t vagy ha valaki lassabban tölt be interriorba.
 
  • Imádom
Reactions: JackiV2
2020. 01. 12.
50
116
22
Kiskunmajsa
kpss.su
V4 karakter
Eduard Konrov
LV karakter
Che Carrera
V2 karakter
Ghadaffi Muhammar
amennyiben a célzás is leveszi a ghost modeot, jó ötlet, ha nem veszi le akkor csak az interiorba behatolók élnének vele vissza, mozdulatalanul állok a cpben és ledarálok mindenkit, úgysem tudnak lelőni.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Visszaélések elkerülése érdekében (bemegy a CP-be a player, nem mozog, csak felméri a terepet) nem addig kéne tartson a SpawnProtect-nek, ameddig meg nem mozdul, hanem egy adott ideig. (szabályzat szerint 3-4 mp). Így nem lehetne vele visszaélni, valamint így is hatásos lenne a legtöbb esetben. Ezt egybe is lehetne fűzni az ötleteddel, méghozzá úgy hogy vagy 3-4 mp, vagy amég meg nem mozdul. (amelyik előbb bekövetkezik)
 

JackiV2

Újonc
2019. 05. 04.
70
48
Esztergom
V2 karakter
Jack O Dawidson
Szerintem úgy lehetne a legjobban kivitelezni, hogy a 3-4 másodpercig rajta marad a ghostmod amint lejárt meg lehet ölni, tud lőni.
 

Botchi

Újonc
2020. 02. 23.
41
38
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Drina Rooney
Heó, 2 féle képpen tudom én ezt elképzelni,
Első: a szabályzatban leírt 3-4 mp-ig tartana ez a bizonyos "ghost mód"

Második: ameddig a cpbe behatoló emberünk, meg nem teszi első mozdulatát, az-az, megmozgatja az egeret, úgy működne mint az afk, amint megmozdítod az egeret/megnyomsz egy gombot kijössz ebből a "spawn protection"-ből.

Amúgy meg, támogatom!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.