Jack -> Smexy

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jack05

Újonc
2019. 10. 27.
5
4
V2 karakter
Jack D Cortez
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Pedro Rodriguez >

Panaszolt fél admin neve:
< Smexy >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen bírálat + Hanyagság >

Bizonyítékok:
< https://forum.see-game.com/threads/benjamin-r-laurence-pedro-rodriguez-smexy.71104/#post-339902 >

Megjegyzés:
<
1. dolog egy IC dolok át lett véve ooc-ba (kiléptem RP alól) de akor még az OOC dologhoz az IC dolgot miért kell hozzáadni?
2. RP alóli kilépés, RP tagadás ugyanaz a lényege
3. Utolsó esély nemtudom hány aj-nál van, de nekem össz van 20, abból 4-5 téves aj, vagy ugyanaz csak enyhítés, vagy bugg így van 15.
4. Amit a PD-s nonozik azt senkit nem érdekel. 5x írtam rá smexy-re de leszarta.
5. Ez látszik nagyon egyoldalú bírálás amit a PD-s mond az aranyat ér, amit én mondok vagy kérek, azt pedig semmit nem ér.
6. NONRP indok is szerepel a jailbe, de csak logot küldtek amivel nemlehet egyértelműen bebizonyítani. Vagyis azzal se mert nemcsináltam ilyet.
7. Már most megmondom hogy úgyis az lesz a vége, hogy jogtalan a pk, de attól még megírom.
>

Buba válasza:
Zárom , helyezem.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Vicces
Reactions: Bone és Moszat

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Nos Szia. Vártam a PK-t mit ne mondjak, szetintem az UCP-d már megért egy Utolsó esélyt főleg azok után hogy 1500 percet kaptál tőlem.
Reagálnák az általad felhozott pontokra.


1. Mivel leléptél ticket/rp/jail alól így szerintem magától értetődő, hogy a szankciódhoz hozzáadom az IC jailedet is.

2. Ezt nagyon rosszul látod. Hogy a viharba lenne ugyanaz? Jövök fel a te példáddal, mondtad a srácnak ooc hogy még ne ticketeljen majd leléptél ez az RP alóli kilépés (hozzáteszem hogy ticket alól is kiléptél)
RP Tagadás meg pl az hogy nem írtál a srácnak vissza do-ban.

3. Kimásolok egy pár jailedet ami alapján utolsó esélyes lettél:





2018-08-10 07:02:56RP alól kilépés

2019-07-21 19:05:55RP tagadás

2019-06-18 18:01:51RP tagadás, bilincs buggoltatás, NON-RP

Ergo neked nem ez volt az első hasonló ügyed.

4.
Ehhez hozzátenném azt hogy a "leszart" szót nem teljesen értem. Ricsivel voltam fent 180 playerre és nagyon sok pm volt.

5. "Egyoldali bírálas"
Nos akkor kicsit értelmezzük a szót. Egyoldali bírálas azt jelenti hogy csak az egyik félt hallgatom meg és az alapján hozok bírálatot. Tehát ha ezt tisztáztuk akkor jöhet az hogy ha a PK-dat elolvastad volna illetve azt a hozzászólásomat amikor elemeztem azt akkor nem mondanád ezt.

6. Ha nem így lett volna ooc megcáfoltad volna, de ezt te nem tetted.

Illetve megkérnélek hogy fórumon is húzd meg magad, mert reggel olyan szép stílusú privát üzenetet kaptam hogy jobb ha azt nem idézem fel.

Várom a bírálatot!

EDIT: Most nézem hogy ez volt a 3. Rp tagadásod ami bannal szankcionálható. Ha jogtalan lesz a panasz akkor eldöntöm a bíráló FA/SA társaságába hogy mi legyen a sorsod.
 
Utoljára szerkesztve:

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt én fogom bírálni a holnapi nap folyamán.
 

Jack05

Újonc
2019. 10. 27.
5
4
V2 karakter
Jack D Cortez
Jól látod nem ez volt az első rp tagadás. joggal nem akarok RP-zni egy emberrel.
Jó lenne ha elküldené valaki a szabályzatba hol szerepel az, hogyha nem válaszlok /do-ba tagadom a RP-t. Én nem találom... ergo honnan tudjam hogy igaz-e?? Lehet csak valaki kitalálta, a többi meg követte.

A PÜ.-t úgy írtam meg, mint ahogy te foglalkoztál velem.

3-4 Aj miatt utolsó esélyes lettem? Akinek meg van 10-15 súlyosabb jaile az meg játszhat?
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Ha nem válaszolsz az RP-re logikusan RP tagadás, mivel ez egy RP szituáció.

Ha nem akarsz RP-zni akkor ne játsz RP szerveren mert akkor minek...

Jogtalan.
 
  • Imádom
Reactions: Smexy
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.