Jack Shelby - Jelentkezési lap.

Locsyy

Újonc
2022. 08. 28.
2
0
LV karakter
17792
Jesse-Car-Service-logo2.png


Tisztelt jelentkező!

Kérjük a kitöltés előtt fokozott figyelemmel olvassa át a jelentkezéshez szükséges kritériumokat, instrukciókat.
A kitöltés során legjobb tudomása szerint válaszoljon és csak is kizárólag valós adatokat adjon meg.
Figyeljen a formátum hibamentes kitöltésére, ahol szükséges X-el jelölje válaszát.

A jelentkezés kitöltéséhez sok sikert kíván a Jesse Car Service adminisztratív csapata!




Teljes neve:
- Jack Shelby -

Neme: (X-elje be a megfelelő mezőt)
[X] Férfi
[—] Nő
[—] Egyéb

Születési hely, idő:
- Las Venturas - 1989.03.31 -

Bejelentett lakcím:
- Jelenleg nincs. -

Telefonszám:
- +38-76-156-8210 -

Miért szeretne cégünk munkatársa lenni?
- Szeretnék egy jó közösség tagja lenni, szeretnék fejlődni, tudást szerezni, mindig is érdekeltek a járművek, és azok felépítései, szeretnék dolgozni, és tenni az emberekért. -

Miért pont önt válasszuk?
- Nagyon jó a kommunikációs képességem, szeretek, és kiválóan tudok csapatban dolgozni, kiváló a problémamegoldó képességem, gyors, de precíz vagyok. -

Hol talált cégünk hirdetésére?
- Hírdetésben. -


Korábbi munka helye, feladatköre:
- Korábban bányában dolgoztam, barátom bányájában voltam. -

Korábbi munkahelyéről történő távozásának oka:
(X-elje be a megfelelő mezőt)
[X] Felmondás
[—] Kirúgás

Kirúgásának okát fejtse ki:
- Szeretnék egy új munkát, ahol az emberekért is tehetek egy keveset, és jobb megélhetést. -


Aláírásával kijelenti, hogy a jelentkezésben szereplő adatok hitelesek és a cég házi rendjét elfogadja és betartja.
Aláírás helye
Kelt: Dátum

- Out Of Character -


Neved, ahogy szólíthatunk:
- Joci, de a legtöbben locsynak szólítanak, az is tökéletes. -

Betöltött életkorod:
- 17. -

Jelenlegi játszott perced:
- 13 357 perc. -

Korábbi frakcióid:
- Nem voltam még frakcióban. -

Korábbi frakcióid távozásának oka:
- Nincs. -

Mióta játszol RP szervereken, játszottál Recovery előtt?
- 6-7 éve, még RageMP-n kezdtem, igen, játszottam Recovery előtt még simán. -

Terveid a frakcióban:
- Nagyobb rang elérése, fejlődés, szerelés elsajátítása, gyors segítés az embereken, és a közösség építése, frakció tagokkal megbarátkozás. -

Miért válasszunk téged?
- Mert kiemelkedő a problémamegoldó készségem, jó a kommunikációs képességem, sokat tudok elérhető lenni, jól tudok csapatban dolgozni, szeretek emberek körében lenni, gyorsan alkalmazkodom, rugalmas vagyok. -

Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
- Heti 35-40 órát tudnék, iskolaidőben is. -

Korábbi adminjail, kitiltásaid: (Kép csatolása kötelező "imgur.com")
- -

Account ID-d:
- 17792 -

Bemutatkozás pár mondatban: (legalább 10 összefüggő mondat!)
- Józsefnek hívnak, 17 éves vagyok, Mátészalkán élek, jelenleg informatikai iskolába járok, programozás irányba elhelyezkedve. Azért választottam még 3 éve ezt, mert szeretek programozással foglalkozni, szerintem értek is hozzá. Gondolkozom tovább tanulásban. Sportos ember vagyok, eddig nagyon sok sportot űztem, mint például focit 2 évig, Freeboxingot 2 évig, és konditerembe is járok 2 éve. Szeretek ezzel is foglalkozni, úgy gondolom, fontos a testemet építeni, fejleszteni. Vettem részt versenyeken is, ahol csapatvezetőként voltam jelen, így tudom, hogyan kell csapatban dolgozni, amit szintén szeretek. Szabadidőmet játékokkal, vagy barátaimmal töltöm, a lehető legtöbbet. Sokat vagyok a barátaimmal, városban, amennyit csak tudok, mivel az emberi kapcsolatokat fontosnak tartom. Amiben csak tudok próbálok fejlődni, mivel számomra ez fontos. Ezért szeretnék majd felsőoktatásban is részt venni, lehetőleg programozás irányban, remélhetőleg sikerül, mivel ez egy gyerekkori álom, amit szeretnék, hogy beteljesüljön. -
 

davegitics

Barangoló
2019. 01. 16.
121
143
20
LV karakter
Shane Booker
Szia! Sok sikert, hajrá! Jelentkezésed TÁMOGATOM!