Jack Savaries jelentkezése See Game Helpdesk tagnak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

VladV2

Zöldfülű
2019. 07. 20.
160
130
V4 karakter
Rayen Jason
V2 karakter
Rayen Jason
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Sziasztok, Martin vagyok 18 éves. Jelenleg Vendéglátásban tanulok, idén fejezem be tanulmányaimat, melyet egy érettségivel zárok le illetve szeretnék még maradni egy évet, amellyel egy újabb szakmát tudhatok majd magaménak. Kis gyermekkoromtól kezdve érdekelt a vendéglátás, rendszeresen főztem néztem TV műsorokat, képeztem magamat. Tavaly nyáron a faluban ahol lakom, abban a szállodában dolgoztam szakácsként/séfként egy nagyon jó hangulatú csapat társaságában. Nagyon szerettem ott dolgozni ugyanis a jó hangulattal és az engem körülvevő remek emberekkel gyorsan elszaladt a munkaidő. Szabad időmben leggyakrabban a szomszéd gyerekekre vigyázom körülbelül már 2 éves koruk óta, így innen rendelkezem megfelelően sok türelemmel kitartással és odaadással. Rendszeresen futunk, illetve edzünk is barátnőmmel, hiszen fontos a testmozgás is. SeeMTA szerverére 2015.ben regisztráltam és javarészt V2-n töltöttem el rengeteg percet.]

Mióta játszol a szerveren?

[Az ezelőtti V2-n 2015ben kezdtem el játszani, és sok frakcióba jártam sok tapasztalatot szereztem illetve többször is tölthettem be a szerveren [IDG] Ideiglenes Admin Segéd rangot. Jelenlegi szerverre 1-1,5 hónapja regisztráltam. Tudom, tisztába vagyok vele, hogy ez kis idő a regisztrálásom és a jelentkezésem között. Belátom, de mint írtam rendelkezem megfelelő tapasztalattal.]

Eddigi elért dolgok:

[Eddigi elért 7600 Játszott perccel rendelkezem, melyet folyamatosan frissíteni fogok a napok múlásával, illetve 100millió+ vagyonnal is, de én nem tartom magamnak egy kereskedő embernek szóval nem is szeretnék milliárdos vagyonra szert tenni.]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Nagyon jól esik más játékosokon segíteni. Szeretnék fontos szerepet betölteni a szerveren, nem azért hogy tiszteljenek, hanem hogy segíthessek más játékosoknak, hogy gondtalan/remek játékélménnyel gazdagodjanak minden egyes nap. Emellett szeretném az Adminok dolgát is könnyíteni.]

Miért téged válasszunk?

[Terhelhető vagyok, Elkötelezett, Alázatos mindenkivel szemben, Komolyan veszem a dolgom, felelősség teljes vagyok. Szeretnék egy remek összetartó csapat tagja lenni és valamit én is nyújtani a szerver felé, ha már én remek játékélményt kapok tőle nap mint nap.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Naponta átlagosan 5-6 órát tudnék feladataim ellátására szánni, de hétvégén nyilván többet mivel több szabadidőm van. ]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Naponta átlagosan 5-6 órát tudnék online tölteni, viszont hétvégén ez a szám akár 7-8 órára is felszökhet.]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Tudatom vele, hogy nekem nincsen semmi féle parancsom erre. Nekem nincsen jogosultságom ahhoz, hogy én megjavítsam az autóját. Amennyiben bugg miatt tk-zódott le az adott játékos gépjárműje, abban az esetben megfelelő bizonyítékkel az admin megfixelheti azt. Azonban ha nem bugg miatt történt az eset, abban az esetben hívjon fel egy szervízt és a vontatós majd megszereli az autóját a szerelőtelepen. Nyilván tudatom vele a két szervíz telefonszámát, illetve hogy melyik paranccsal tudja őket értesíteni. ]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Első sorban elmondanám neki, hogy a szerveren két szerelőtelep is található, egy Los Santosban, amely See City Car Service néven fut, illetve egyet San Fierroban, amely Fix&Drive Service néven ismert.

Kezdjük a See City Car Service-el.

A telep Los Santosban a nagy autópálya elágazásnál található meg. Ide abba az esetben kell jönnöd, ha a járműved sérült. Ezen a helyen a szerelők az ügyes kezükkel megszerelik neked gépjárművedet egy adott pénzösszeg fejében. Arra számíts, hogy minél nagyobb kategóriájú autót veszel, annál nagyobb lesz a fenttartasi költsége. Viszont amennyiben Los Santosban lerobbansz és gépjárműved mozgásképtelenné vállik, abba az esetben a /call 222-222 parancsot kell használnod, hogy a Los Santosi telepet értesítsd.

Van lehetőséged a másik telepen is szereltetni, melyet San Fierroban találsz. Ezt a térkép szürke villáskulcsal jelöli neked. Itt is ugyanúgy ügyes kézű szakemberek dolgoznak. Amennyiben ezen a környéken robbansz le, eredmény a SanFierroi szerelőket hívni, melyet a /call 444-444 paranccsal tudsz megtenni.

Figyelem! A vontatásnak és a szerelésnek is külön ára van. Különböző telepek különböző helyekről különböző árakon vontatnak téged el.

Amennyiben beértél a szerelőtelepre, a szerelő bemutatkozik, majd megkérdezi tőled, hogy mit szerelhet meg. Te tájékoztatod őt a kívánságodról, majd kiszámolja a szerelő a kárt. A pénzt /pay ID Összeg paranccsal tudod átadni, természetesen az IDhez a szerelő neve mellett található számocskát írod és az összeghez pedig a szerelő álltal kikalkulált összeget. Ezután a szerelő átnyújtja neked az áfásszámlát és kezdődhet is a szerelés. A szerelés végén a szerelő elköszön tőled, te pedig búcsút intesz a telepnek.]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[A három legfontosabb helyszínt a szerveren a Városházát, az Autókereskedőt és az Autós Iskolát találom.
Városháza: Itt veheti át személyes iratait a játékot illetve itt is tud munkát vállalni vagy éppen felmondani abból a munkakörből.
Autókereskedés: Amennyiben összegyűjtöttél egy megfelelő pénz összeget abba az esetben megtudod vásárolni a számodra szimpatikus gépjárművet.
Autós iskola: Amennyiben rendelkezel gépjárművel, abban az esetben elengedhetetlen, hogy rendelkezz gépjárművezetői engedéllyel így ez az épület ennek megszerzésére ad lehetőséget.]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Mivel terhelhető vagyok, így több dologra is tudok figyelni. Úgy gondolom RP közben is tudnék megfelelő segítséget nyújtani az éppen segítséget kérő játékosnak, amennyiben viszont nem, megkérem hogy keresse fel egy SGH/Admin társamat.]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Jelzem egy Adminisztrátor felé, amennyiben viszont nincs fent Admin egyáltalán abban az esetben valahogy igyekszem tudatni vele, hogy amit tesz az szerver szabállyal ütközik és ne tegye ezt mert a későbbiekben Adminisztrátori szankciót is kaphat érte.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Nem voltam AdminJail-be.

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Nem voltam bannolva
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Balage.

Beketlen

A környék legbékésebje
2019. 01. 12.
433
1 055
22
V4 karakter
Dylan M Grey
LV karakter
Archer Moss
Ismerlek már egy ideje,elolvastam a lapod,szép lap,sok sikert #békétlen
 
  • Imádom
Reactions: VladV2

VladV2

Zöldfülű
2019. 07. 20.
160
130
V4 karakter
Rayen Jason
V2 karakter
Rayen Jason
Köszönöm szépen Békétlen :D
#Békés
 

Zsotyó boss

Újonc
2020. 12. 04.
3
2
LV karakter
Jhonson Miller
V2 karakter
Lisa D Oakwood
Szia ez egy elég jól át dolgozott lap lett régóta ismerlek és szerintem tudnád a dolgod ott a helyed.Támogatom a lapod sok sikert További szép napot.
 
  • Imádom
Reactions: VladV2

VladV2

Zöldfülű
2019. 07. 20.
160
130
V4 karakter
Rayen Jason
V2 karakter
Rayen Jason
Nagyon szépen köszönöm a véleményedet és a támogatásodat! :D
 

Rokaa123

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
58
8
V4 karakter
Scott_Mecol
LV karakter
Sarah_Parker
V2 karakter
Rodrigez_V_Alfonzo
Helo ismerlek egy ideje és szerintem elég jó Admin válna belőled . Sok sikert neked!
 
  • Imádom
Reactions: VladV2

RossiV4

Barangoló
Támogató
2019. 12. 11.
113
85
V4 karakter
naia.avia👑
V2 karakter
lesly.sienna👑
Nem ismerlek, de nagyon patent lapott raktál össze. Szorgos, aktív srác vagy, mindig mikor megyek szereltetni Fix-be, akkor csak téged látlak dolgozni. Sok sikert kívánok!
 
  • Imádom
Reactions: VladV2

VladV2

Zöldfülű
2019. 07. 20.
160
130
V4 karakter
Rayen Jason
V2 karakter
Rayen Jason
Nem ismerlek, de nagyon patent lapott raktál össze. Szorgos, aktív srác vagy, mindig mikor megyek szereltetni Fix-be, akkor csak téged látlak dolgozni. Sok sikert kívánok!
Nagyon szépen köszönöm??
 

Maradics

Zöldfülű
Támogató
2020. 02. 28.
164
277
22
Abony
V4 karakter
-
LV karakter
.
V2 karakter
Vladan_Abramovic
Szia jó arc vagy és sikeresen tudnád csinálni Sok sikert!
 
  • Imádom
Reactions: VladV2

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Nem szoktam álláspontot foglalni. Viszont elolvastam a lapod teljesen korrekt, támogatlak!
 
  • Imádom
Reactions: VladV2

VladV2

Zöldfülű
2019. 07. 20.
160
130
V4 karakter
Rayen Jason
V2 karakter
Rayen Jason
Nem szoktam álláspontot foglalni. Viszont elolvastam a lapod teljesen korrekt, támogatlak!
Nagyon szépen köszönöm a támogatásodat.
Köszönöm a bizalmadat hogy még ismeretlenül is bízol bennem. :)
És Balagenak is szeretném megközönni a támogatást.?
 
Utoljára szerkesztve:

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.