Jack Savaries jelentkezése a Fix&Drive Service-be.[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

VladV2

Zöldfülű
2019. 07. 20.
160
130
V4 karakter
Rayen Jason
V2 karakter
Rayen Jason

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Sziasztok Martinnak szólíthattok. 18 éves vagyok jelenleg. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 1 hete kezdtem és 1260 percel rendelkezem, azonban mikor még nem volt v3 hanem v2 addíg 40ezer percet letoltam a szerveren és nagyon szerettem. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~Nem voltam se admin jailba se kitiltva a szerverről. Íme: https://imgur.com/NvDVpRt ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen rendelkezem TS-el is illetve hozzátartózó mikrofonnal is.~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ 3-4 órát minimum.~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Sziasztok Martin vagyok 18 éves. Jelenleg vendéglátás szervező (üzletvezető) szakon tanulok Sopronban. Idén fogok végezni. Szeretek főzni szabadidőmben illetve felszolgálni is. Nyáron egy négycsilagos szállodában dolgoztam szakácsként. Hobbiaim a horgászat és a sportlövészet. Emellet jut idő a barátnőmre és az MTA-ra is. V3mon 56ezer percel rendelkezem (ebből 40ezer még a V2ről jött) LV-n pedig 41ezerrel. Kereskedni nem szeretek csak RPzni és játszani. Nem szeretem rontani mások játékélményét így konfliktuskerülő vagyok. Mindíg csak a jó dolgokat látommeg mindeniben és nem vagy kötekedős. Tisztelettudó vagyok terhelhető. Nagyon szeretek szerelő frakcióban lenni nagyon jól éreztem magamat mindigis.~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Jack Savaries ~


Születési helye, ideje:

~ Los Santos See City Kórház.~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Autó villamossági Mérnök.~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Szeretnék egy jó csapat tagja lenni, tapasztalatot gyűjteni.~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Jack Savaries vagyok. Születtem 1996.04.30-án SeeCityben. Édesanyám Mrs Helena. Titkárnőként dolgozik a hivatalban. Édesapám Mr Savaries a rendőrségnél dolgozik Őrmesterként. Gyermek korom nagy részét nagybácsikámnál töltöttem, aki szerelő volt az ő saját szerelőműhelyében. Mindig segítettem neki. Eleinte csak adogattam neki a szerszámokat, de később mikor cseperedtem felfelé, akkor már én is bizony le tudtam cserélni egy kereket. Nagyapa nagyon büszke volt rám, és mondta nekem, hogyha nagy leszek vérprofi szerelő lesz belőlem. Általános iskolában nem nagyon érdekelt az iskola, ugyanis mindig csak arra vártam hogy délutánonként mehessek szerelni a nagypapához. Ezért sajnos a jegyeim sem voltak a legfényesebbek. Viszont ahogy középiskolát váltottam már figyeltem a tanórára, hisz érdekelt amit csináltok. Viszont ha akkor nem látja meg bennem az egyik tanárom hogy több is van bennem mint egy autószerelő és nem emelt volna ki a többiek közül akkor biztosan nem mentem volna Autószerelői egyetemre és nem lett volna belőlem Autóvillamossági Mérnök. Szeretném végre megmutatni tudásomat és remélem megérdemlek egy esélyt így pályakezdőként. Köszönöm hogy végig olvasta.~

Aláírás:

Jack Savaries

 
Utoljára szerkesztve:

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2020.12.17.) 18:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: VladV2
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.