Jack Savaries --> Ballu

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

VladV2

Zöldfülű
2019. 07. 20.
160
130
V4 karakter
Rayen Jason
V2 karakter
Rayen Jason
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Jack Savaries>

Panaszolt fél admin neve:
< Ballu>

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen ügyintézés. Nem is érdekelte amit mondok neki>

Bizonyítékok:
<
>

Megjegyzés:
< A videón látszik hogy nem csak én lőttem, az pedig nem látszik hogy Enzo szemszögéből betöltött e ajáték vagy sem. Mert erre bizonyítékot nem kaptunk. Végülis mindegy volt neki azért nem mozdult. A pénz már megvolt. Arra várt hogy lelőjék. Nem túl RP-s. Várom a bírálatot.>
 
Utoljára szerkesztve:

Ballu

...to side like a rollercoaster?
Támogató
2020. 04. 19.
126
419
Hungary
V2 karakter
Braheem U Pucu
Kedves Jack Savaries!

A szabályzat így szól:

• SK: SpawnKill - Spawnoláskor ölés.
Példa: Tilos megölni az a játékost aki éppen egy épületből be megy, kimegy mindaddig, amíg nem tölt be neki a pálya, (kb 3-4 másodperc) továbbá azt, aki éppen bejelentkezett a játékba.

Ez alapján szeretnék reagálni a vádra.
-A videón tökéletesen látszik hogy egy pontra lősz, attól hogy az egyik játékos megmozdult még nem lehet a másik játékosra is lőni. Megpróbáltam megszámolni mennyi is lehetett az a 3-4 másodperc amit illik megvárni ilyenkor, kb. fél másodperc sem telt el és folyamatosan lőve volt Enzo feje. Alapból nem csinálunk ilyent hogy lövünk egy cp-t, kitudja hányan fognak azon kijönni.
-Lehet hogy nem csak te lőttél, de kill log megmutatta hogy te lőtted fejbe.
-Nemtudom miért vádaskodsz alaptalanul, hogy "a pénz már megvolt, arra várt hogy lelőjék". Ennek semmi köze sem volt az SK-hoz, azért "várt" mert nem sikerült elsőre fejbe lőni hanem eltartott egy darabig.


Várom a bírálatot!
 
Utoljára szerkesztve:

VladV2

Zöldfülű
2019. 07. 20.
160
130
V4 karakter
Rayen Jason
V2 karakter
Rayen Jason
Egy részről nem csak én lőttem másrészről pedig nem a CPt lőttük. 3-4 másodperc pedig eltelt hogy meghalt Enzo úr. :)
Szóval egyáltalán nem lett körbekérdezve hogy mi történt mindenkit elengedtél csak én maradtam ott. Egy oldalúan döntöttél. Várom a bírálást. :)
 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
Panaszt én fogom bírálni az átolvasás után.
 
  • Tetszik
Reactions: vbence100

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
Videót átelemezve látszódik, hogy folyamatosan lett lőve amig meg nem halt az illető. Ballu szavait tudnám csak idézni mindent elmondott amit kellett.
Panasz jogtalan.
 
  • Tetszik
Reactions: Ballu
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.