Jack Rossini Jelentkezése moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

hyperpap

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 15.
381
163
V4 karakter
James Easton
LV karakter
Carter Freeman

x3zePcK.png


IG neved:
- Jack Rossini -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 5-6éve -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Még sajnos nem -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- 4-5órát -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- 4-5órát -

Miért pont téged válasszunk?:
- Sok időt tudok fent tölteni a tsen úgy gondolom a feladatom jól eltudom látni. Megbízható vagyok és jól megértem magam egy csapatba ha kell sok dolgot rám lehet rakni, mivel megtudok több dolgot is oldani ha úgy van. Ha valamit elkezdek nagyon sokáig csinálom és normálisan megcsinálom. Voltam már más szerver tsen moderátor úgy, hogy egy kis tapasztalatom is van. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Mivel szeretek segíteni a playereknek szeretek ügyeket megoldani. Ha már fent vagyok elég sok időt a tsen azt az időt szeretném hasznosan eltölteni. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Elsősorban megpróbálnám beregisztrálni őket, hogy tudják-e szabályokat tudják-e, hogy működik a ts. Amennyiben valamit nem tud elmagyaráznám neki segítenék mindenben amiben csak tudok. Ha pl. ts szabályokkal nincsen tisztába elmondanám neki, hogy mik a főbb szabályok mikre kell oda figyelni. Ha RP szabályokkal akkor egy két alap dolgot elmondanék neki, majd megkérnék egy adminsegédet, hogy szerveren folytassa a betanítását. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Az aktivitásommal, a tapasztalatommal az érettségemmel. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nincsen sajnos. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Ha sikerül bekerülnöm minél tovább szeretnék eljutni. Addig szeretnék feljutni amíg a vezetőség úgy gondolja, hogy méltó vagyok arra a pozicióra. De én minden tudásom beleadom, hogy minnél magasabbra kerüljek. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Megértő -
- Inteligens -
- Türelmes -

Negatív:
- Bő beszédű -
- Kicsit hadarok -
- Vaskos kezű -

Mennyi idős vagy?:

- 16 -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Budapesten élek itt is születtem. Attilának hívnak és itt is születtem. Hetente háromszor iskola után szoktam járni edzeni. 10. osztályos tanuló vagyok nem tartom magam jó tanulónak de rossznak se. Most csinálom a jogosítványt. Elég sokat szoktam használni ts-t mivel a legtöbb ismerősömmel itt szoktam beszélni. -
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: Osian

Itzisaac

Aktív fórumozó
2019. 01. 26.
235
181
Hátizsák
V4 karakter
Vincent Fisher
Helló, a mutasd be magad résznél ott maradt a "/[COLOR]". Találtam pár elírást is, valahol kétszer írtad le ugyanazt. Sok sikert!
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Ez nagyon összecsapott lap lett. Kb. 3 perc alatt megírtad, ami látszik is rajta. Ez kevés ide.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.