Jack Rossini jelentkezése a Redline Auto Servicbe.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

hyperpap

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 15.
381
163
V4 karakter
James Easton
LV karakter
Carter Freeman
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Jack Rossini >

Születési helye, ideje:
< Las Venturasi korház 1990/03/20 >

Édesanyja lánykori neve:
< Bianka Black >

Jelenlegi lakcíme:
< Sugar STR. 36 >

Hány éve él a városban?:
< 27 >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Mivel a képesítésem és a tapasztalatom által úgy gondolom alkalmas lennék a munkára és azt hallottam jó a főnökség hozzáállása és a dolgozók is nagyon rendesek ezt hallásból tudom legfőképp. De mikor a saját autómat bevittem szereltetni akkor is láttam, az összeszedettséget és a pontos munkát ami nagyon tetszett nekem. Ezért szeretnék önöknél dolgozni. Meg mivel most munkanélküli vagyok és ez a cég ragadta meg legjobban a tetszésem itt otthon is érzem magamat mivel szabadidőmben elég sokat szoktam foglalkozni gépjárművekkel elég sok kocsiban ültem már. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Tanulmányaimat egy elektronikai szakközép iskolába végeztem amiben úgy gondolom, hogy az alapokat megtanultam. Már dolgoztam szerelőként és saját gépjárműveimet is szoktam szerelni. Persze csak olyan dolgot tudok megszerelni amit az otthoni eszközökkel meglehet. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Már dolgoztam igen. >

Előző munkahelye(i):
< Szerelő, gyártósori munkás, farmer. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása: Jack Rossini


dmbg9Hw.png




Játszott perceid:

< 15500 >



Eddigi frakcióid:

< Redline Auto Car Service >



Jelenlegi frakciód:

< Nincs >



Mióta RP-zel?:

< 5-6 éve >



Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:

< Mivel nagyon sok ismerősöm már tagja szerelőnek és csak jó dolgokat mondtak egy jól felépített rendszernek látom a szerelőt, és mivel már voltam a tagja ezért én is tudom ezt tanúsítani. Plusz nem utolsó sorba hallottam már a vezetőségről, hogy több éve vezetik a frakciót ami nagyon megfogott mivel nem szeretnék olyan frakció tagja lenni ahol hetente-havonta új leaderek vannak. A szerelőbe már voltam a szerveren és akkor is nagyon tetszett most a régi emlékeket szeretném felidézni és most nagyobb pozícióba eljutni mint akkor. >



Miért pont téged válasszunk?:

< Úgy gondolom, hogy érettségem, rp tudásom, tapasztalatom megvan, hogy a frakció tagja legyek. A szerveren elég rég óta játszok ami úgy gondolom egy plusz. A szerelő tagja már voltam egyszer szóval úgy gondolom, hogy a szerelőn belül is megvan a tapasztalatom. Az újításokról már ismeretség alapján hallottam. >



Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)

< 1-szer voltam még nagyon régen.
5nAGSRd.png
>




Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)

< Bannolva már sajnos kétszer is voltam elöször venommal való átverésért mivel akkor még nem ismertem a szabályzatot de rá 1hónapra már kaptam is unbant. Másodjára SGH feladatok elrontása miatt lettem sajnos a magánügyeim miatt nem tudtam folytatni az SGH feladatokat ezért leadtam és ez bannal jár ez után is 1 hónappal kaptam egy unbant.
Wfmw1cl.png
>




Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)

<
ISn23Tp.png
>




Voltál-e már szerelő?:

< Igen. >



Mennyi idős vagy?:

< 16 éves >



Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:

< 2017-07-18 >



Használsz-e TS3-at?:

< igen >



Használsz Facebook fiókot?:

< igen >



Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:

< 5-6 óra >



Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:

< Délután >



Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:

< Másodikat >



Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):

< Attilának hívnak 16éves vagyok és Budapesten élek. Közgazdasági iskolába járok jelenleg a 10 osztályt végzem. Iskola után könyvelőként szeretnék elhelyezkedni mivel a számokhoz értek és magamról úgy gondolom, hogy elég jó a logikám. A könyvelés alapjait már most az iskolába is tanulom és nagyon tetszik. RP szervereken kb 4-5 éve kezdtem el játszani először a SEE V3 szerverén játszottam de az sajnos meguntam és ezért jöttem át ide LV-re. Elég sokat töltök a gép előtt 4-5óra éjfélig majdnem mindig fent szoktam tölteni az időmet, persze ebbe a 4-5 óra játszásba kisebb-nagyobb szüneteket szoktam iktatni. A jogosítványt most kezdtem el nem rég még a KRESZ tanulási folyamatban vagyok viszont már itt is nagyon sokat tanultam a kocsikról. Járok edzeni iskola után heti 3-szor kondi terembe. Régen jártam küzdősportolni (kempó) meg fociztam. A focizást 6éve utána abba hagytam mivel meguntam a kempózást meg sajnos 2év után abba kellett hagynom egy csukló törés miatt. Az LV-n már nagyon rég óta játszok, már egy kisebb vagyont össze tudtam gyűjteni aminek nagyon örülök és büszkeséggel tölt el. Néhány pozitív és negatív tulajdonság rólam: Terhelhető, jó indulatú, megbízható - Bő beszédű, szigorú, hangos. Ennél többet nem tudok mondani magamról ami érdekes is lenne.>


 
Utoljára szerkesztve:

belakkalmi03

Barangoló
2019. 12. 31.
81
28
V4 karakter
James Willliam
LV karakter
James Willliam
Szia. Egész jó lett a lap szerintem. Van 1-2 apró hiba. Én Támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: hyperpap

Radi

𝘈𝘥 𝘈𝘴𝘵𝘳𝘢 𝘗𝘦𝘳 𝘈𝘴𝘱𝘦𝘳𝘢𝘴🪐
Globális Moderátor
v4
2019. 03. 15.
517
1 690
26
V4 karakter
Shawn Fairburn
Heóka.
Szép lap lett, Támogatom.
 
  • Tetszik
Reactions: hyperpap

Leen

Fórum betyár
Támogató
2019. 02. 17.
1 136
962
35
Las venturas
V4 karakter
Lisa Hooren
LV karakter
Mia Leen
Hello! szépen megírt lap! Aktivitásoddal se lenne probléma a jail illetve a banok nem mostaniak egy Próbát megér! Támogatlak!
 
  • Tetszik
Reactions: hyperpap

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2020.02.19. 18:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.