Elfogadva Jack Richman (Patrik Richman) --> Patyus [Helyette]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

jackrichman

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
42
3
V4 karakter
Jack Richman
LV karakter
Izabella Richman
V2 karakter
Jack Richman
5127d9fa85a5ef61185a677fe2a13728.png

InGame/TeamSpeak neved:
Jack Richman (patrik richman aki bannolva van)

A ban időpontja:
Pontos időt nemtudok de 2018 év vége fele.

A ban időtartama:
Örök

Moderátor neve, aki bannolt:
Patyus

A ban oka:
You are banned permanently. Reason: "Köszike a részvételt~Patyus"

Amiért szeretnéd az unbant:
Újra szeretném használni a TeamSpeak szervert beszélgetni a barátokkal vagy esetlegesen adminnal ügyet intézni és hasonlók.

Megjegyzés:
Üdvözlök mindenkit aki ezt olvassa éppen.A szokatlan kitöltésért elnézést kérek de hogy miért töltöttem ki így arra kitérek.Nos kezdeném ott hogy Patrik Richman barátommal IRL egy városban lakunk elég közel egymáshoz kb4utca korábban felmerültek érdekességek mint ahogy most is hogy Patrik ki lett bannolva de ezáltal se én se az egész város nemtudunk felmenni a v3 ts re(ismerőseimnél próbáltam a város másik végén stb úgy hogy valamelyik másik internet szolgáltatónál van) a bann történetére pontosan már nem emlékszem csak nagyvonalakban patrik aztmondja azért lett kibanolva hogy azvolt a neve ts en hogy rovardagang pedig nem (éppen akkor történt ez a szerverrel kapcsolatos érdekesség a rovardaganges téma) és egyszer csak kilett bannolva érdekes ez az egész.Hirtelen így ennyit tudtam elmondani de ts moderátor/admin szeretné szívesen mennénk vele beszélgetni ez ügyben bár ennél több mindent nemtudok elmondani.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Feri

A modor mutatja, mit érsz.
2019. 01. 10.
927
2 988
23
Vác
www.twitch.tv
V4 karakter
John R Stinson
LV karakter
John R Stinson
Heló. A városon belül verekedjétek ezt le, az utolsó esélyt megkapja a város. Zárom!
 
  • Tetszik
Reactions: Aspect
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.