Jack O Brown Jelentkezési lapja.

Barniiiiii

Újonc
2023. 01. 30.
4
0
V4 karakter
Jack o Brown

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~15 éves vagyok. ~

Mi az Account ID-d?
~ 268254 ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ 2,5 Éve.~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 41 285 perc. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ ( ez 1 adminjail igazából csak el lett rontva.) ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?
~ 4 órát. ~

Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ Igen, tudnám.~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ Seeringes voltam, 1,5 hónapot voltam. ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ Nincs. ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ Mert szerintem egy intelligens ember vagyok, aki gyorsan tanul. Jó a beilleszkedési képességem, és mindenkivel megtalálom a közös szót. Szerintem a frakciót egy pozitív irányba tudnám vinni. ~


Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen, rendelkezem mindennel. ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ Jack O Brown ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos 1996. ~


Édesanyja leánykori neve:
~Abigail Wilson ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ Los Santos ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Diploma. ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ Igen, rendelkezek. ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Mert szerintem értelmes vagyok és gyorsan tanulok. Jól kijönnék a kollégákkal. Sosem voltam előreítélkező és mindig tisztelem az embereket. Szeretném ezt a munka helyet pozitív irányba vinni. Nagyon tetszik az elhelyezkedése. Jó potenciált látok ebbe a szerelőtelepbe. ~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Igen, van megfelelő. ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~Mert gyorsan tanulok és mindig kijövök a munkatársaimmal. Mindig nyitott vagyok az emberekre és sosem vagyok előreítélkező. A azt szeretném elérni hogy elégedettek legyenek a vezetőség tagok és az ügyfelek. ~


Mellékelje szakmai önéletrajzát!
(Kerek mondatok, nem csak egy adat felsorolás!)

~ Jack O Brown a barátjával illetve a barátjának apjával él együtt.Sajnos az édesanyám meghalt nemrég,nagyon hiányzik.Pár évig a barátom apja tartott el mivel nem találtunk munkát.Sajnos egy év elteltével a barátom apja is meghalt. Ez nagyon rosszul érintett minket,mivel nem volt munkánk ezért tudtuk hogy nem birjuk sokáig.Mivel mindketten autoszerelőként végeztünk ezért autoszerelő munkát kerestünk.Sokat kerestünk de nem találtunk valami jó állást.Arra gondoltunk ameddig nem találunk munkát addig a barátom apjának régi műhelyében szerelgetünk autókat. De ez nem mehetett sokáig mivel alig volt munka.Remélem hogy sikerül munkát szereznünk.~