Jack O Brien panasztétele Tommen-re. | #deemoN

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nagyakocka32

Újonc
2020. 04. 30.
13
5
LV karakter
Tyler Pearson
V2 karakter
Jack O Brien
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Jack O Brien

Panaszolt fél admin neve:
Tommen

Panasz pontos megfogalmazása:
Egy üldözésben vettünk részt, befutott az elkövető a házba, majd likvidáltuk, mivel lőtt ránk. Miután megöltük a hulla fölé lőttem egy golyót, illetve egy ORFK-s SPAZ fegyverrel belelőtt. Erre megjött Tomen, hogy mi volt ez. Én elmagyaráztam mi volt, az ORFK-s is, és azt irja nem szereti ha hülyének nézi őt. Aztmondta van videója róla, megkértem, hogy küldje el. Erre berak 45 percre Admin hülyének nézéséért, azt aki meg belelőtt őt elengedte jó szivvel, pedig szándékosan tette. Ezt a társam is alátudja támasztani, mert ő látta. Gondolom azért nem küldi el, mert igazam van. Már én is elbizonytalanodtam magamban.

Bizonyítékok:

Megjegyzés:
A videót várom Tommentől, hogy kiderüljön az igazság.
 

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
971
3 610
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Szia!

Elöljáróban annyit, hogy az adminnak nincs feléd bizonyítási kötelezettsége, ha a saját szemével szabálysértést tapasztal, intézkedhet. Leírtam PM-ben neked, hogy a videót nem fogom elküldeni, mert adminisztrátori napló, illetve egyéb finomságok találhatóak benne, körülvágni az anames-t meg nem tudom, de nem is akarom. A videót magamnak mentettem vissza, hogy megbizonyosodjak abban, amit láttam. A fennmaradó csekély szabad tárhelyem függvényében az ügyek lezártával ezeket mindig meg is semmisítem.

Először azt írtad, hogy mellé, aztán meg, hogy a falra lőttél. Egyik se volt igaz, telibe a holttestre céloztál. A rendőr is rálőtt, ez tagadhatatlan, láttam én is. Miből gondolod, hogy Esposito (a rendőr) szándékosan lőtt bele? Leírta amúgy, hogy az egerét tesztelte, figyelmeztettem is, hogy ne ilyen körülmények között tegye (ott a lőtér). Te viszont magyarázat helyett (hogy miért lőttél), csak hárítottál, hogy nem a hullára lőttél. Ha nem lett volna visszamentésem se bizonytalanodok el ezek után, hisz érthetetlen, hogy ha nem a hullára, de akkor a falra miért lőttél volna.

Alapvetően nem kenyerem a jailezés, mindkettőtök mehetett volna egy figyelmeztetéssel.

Peace.
 

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
20
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
Mivel Tommen nem áll már a videó birtokában, így az elhangzottak alapján fogom bírálni az ügyet.
Első sorban mindenki számára magától érthető, hogy nincs kapacitása egy adminisztrátornak minden ügyet felvételre venni amiben bírálatot hoz.
Ha rendelkezel a videó visszajátszásának a lehetőségével, akkor talán Tommen számára is bizonyíthattad volna, hogy nem a hullát lőtted meg, viszont ellenkező esetben az alapján fog bírálatot hozni, amit ő maga látott.
Sem számodra, sem a rendőr számára nem indokolt rendvédelmi szervezet tagjaként a hullák lövöldözése vagy akár indokolatlanul bárhol lövöldözni teszt jelleggel.
Ha erre mégis szükség van, akkor egy elzárt területen ahogyan Tommen is ajánlotta a lőteret van lehetőségetek céltáblára lövöldözni és tesztelni.

Ennek fejében a panaszt jogtalannak ítélem.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.