Jack Milton Jelentkezése, SeeMTA V3 LV

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jae Peter

Újonc
2021. 08. 07.
3
1
V4 karakter
Jae Peter
LV karakter
Kristian Stoped
V2 karakter
Peter Jackson
LVMS-logo-v1.png
fejlec.png

- IC -

fejlec.png

I. SZEMÉLYES ADATOK



Vezetéknév: Jack
Középső név: Nincs
Keresztnév: Milton
Születési hely és idő: Los Santos 1980.11.29
Anyja neve: Jack Frederica
Nem:

Férfi [ x ]
[ nő ]
Állampolgárság(ok):
Amerikai
Beszélt idegen nyelv(ek):
Angol
Önéletrajz (minimum 8-10 mondat):
1980. November 29, Barcelona Városa, Ez az a város ahol Jack Meglátta elötte a világot, Szerető Szülők melett nött fel. Anyja neve: Jack Frederica aki Tokioban nevelkedett fel. Jó körülmények között, szerető családban nött fel. Frederica gyerek kora óta nagyon segítőkész, próbál kedves lenni az emberekkel, higgadt természetű lány volt, egy igazán szerethető egyéniség. Frederica felnött korára elhatározta, hogy bajárj az egész világot, így jutott el többek közt Amerikába, és még sok más országba, majd legvégül Kínába. Az utolsó útja során ismerkedett meg Jack Édesapjával Kristian Stoped-el. Stoped Szegény körülmények között született Kínában. Tokió Városában. Gyerekkorában szüleivel rengeteget vitatkozott, végül 14 éves korában kidobták otthonról, egyedül folytatta életét a nagyvilágban. Ennek Köszönhetően rendkívül indulatos, néha már-már agresszív srác vált belőle. Késöbb, anna érdekében, hogy elterelje a gondolatait, és nem utolsó sorban saját eltartása céljából elkezdett Autókat, Quad-okat szerelni. Amikor Frederica és Stoped megimerték egymást, egy igazi szerelem vette kezdetét, nem sokkal késöbb megszületett egyetlen gyermekük, Milton. Az ő születését követően nem sokkal, 5 éveel késöbb Las Venturasba költözött a család. Milton ekkor még azt se tudta igazán, vagy értette, hogy hova és miért mennek, csak Las Venturasba érkezéskor jött rá, hogy ez nem Tokió. Hiányolt a régikörnyezetet, és azok jellegzetességeit, de kis idő elteltével beletörődött, hogy itt kell folytatnia az életét..
Motivációs levél:


II. VÉGZETTSÉG



Legmagasabb iskolai végzettsége, képesítése:
Egyeti Diploma
Választott szakirány (amennyiben rendelkezik vele):
2011.01.20- 2014.06.11
Képzés helyét biztosító intézmény neve és címe:
Las Venturas Medical High School
Szakmai gyakorlatot biztosító intézmény neve és címe:
Las Venturas Amateur Ambulance School
Képzés időtartama:
4,5 Év

III. MÚLTBÉLI MUNKAVISZONYAI


Előző munkahelye:
Los Santos Medical Center
Munkaviszony kezdete és vége:
2018.11.02- 2021.11.28
Munkaköri leírás:
Ambulance Drivel Helper
Miért távozott előző munkahelyéről:
Hát nemvolt meg a csapatmunka, nem lehetett annyira együtt dolgozni, sokan besejöttek dolgozni, Meg nemis éreztem magamat ott annyira jól.

IV. ELÉRHETŐSÉGEK

Bejelentett lakcím / tartózkodási hely: Las Venturas Hilf Street 66.
Telefonszám: 387612011062
E-mail cím: fritzpeti10@gmail.com


fejlec.png

- OOC -

fejlec.png

Neved, ahogy szólíthatunk: Peti, Péter
Életkorod: 15
Mióta játszol a See Game System szerverein?
Hát mostmár lassan 2-3éve
Mesélj a frakciómúltadról. Milyen frakcióknak voltál a tagja, milyen szerepet töltöttél be és mi volt a távozásod oka?
Hát így a Seemta szerverrein nem voltam mentős de naygon sok más szerveren igen.
Rendelkezel egészségügyi RP tapasztalattal?
Hát én úgy érzem hogy, nem elegendővel de adog magadmnak egy esélyt és megpróbálom
Miért gondolod, hogy megfelelő tagja lennél a frakciónak?
Nagyon Jó a csapatmunkám, Kedves vagyok
Mesélj magadról (8-10 mondat)
Fritz Péter-nek hívnak, 15éves vagyok, Szeretek focizni, 8. osztályos vagyok ezért sokat szoktam tanulni/felvételire készűlni, Szeretek csapatmunkában dolgozni, 5-6 éve RP-zel, Általában a napi aktivitásom az 7-8 óra.Sokat szoktam a szabadban lenni.
Sorolj fel 3-3 jó, illetve rossz tulajdonságodat. (fontos az önkritika)
Megértő, Tapasztaét, magabiztos. Lusta, Néha Sokszor komolytalan, Néha csúnyán beszélek
Csatolj egy képet az UCP-dről. (adminjailek, kitiltások, névváltások.)
Egy adminjailom volt ami Névváltás miatt történt, és egy névváltásom volt, nem értek hozzá ezért nemtudok képet küldeni


fejlec.png

EGÉSZSÉGÜGYI KÉRDÉSEK

fejlec.png

Milyen fajta kötéseket ismer? Melyiket milyen seb esetén alkalmazná?
Nyomó Kötés : Ez annyit teker magában hogy nagyobb vérzések esetén, vérkeringést ezzel zárom el, Sapka Kötés : Mikor az ember fejét kell körbe kötni
Egy kollégádnak spontán vérezni kezdett az orra. Mi a teendő ez esetben?
egy zsebkendővel elzárom a kijáratot, míg a felületi seb beforr
Egy páciens jobb szemébe fémszilánk pattant. Mit teszel ilyenkor?
Megkérdezném hogy milyen a látása, és ha nem be teljesen a szembe , akkor óvatosan egy csipesszel megkeresem a szilánkot és lassú mozdulatokkal kiveszem, majd szemcseppet csepegtetek az szemébe, a nedvesség miatt
Egy baleset helyszínén három sérültet talál. Az egyik gépjárműben a vezető a kormányra van
[/ICODE]
Megkérdezném hogy milyen a látása, és ha nem be teljesen a szembe , akkor óvatosan egy csipesszel megkeresem a szilánkot és lassú mozdulatokkal kiveszem, majd szemcseppet csepegtetek az szemébe, a nedvesség miatt[/ICODE]

Egy baleset helyszínén három sérültet talál. Az egyik gépjárműben a vezető a kormányra van
Egy családtagod elcsúszik a jeges úton. Jobb keze duzzadt, deformált és érintésre érzékeny. Mi a diagnózis?

Megkérdezném hogy milyen a látása, és ha nem be teljesen a szembe , akkor óvatosan egy csipesszel megkeresem a szilánkot és lassú mozdulatokkal kiveszem, majd szemcseppet csepegtetek az szemébe, a nedvesség miatt

Egy baleset helyszínén három sérültet talál. Az egyik gépjárműben a vezető a kormányra van borulva, eszméletét vesztette, míg a mellette lévő utas magánál van és nehézlégzésre panaszkodik. A másik jármű sofőrje erős szédülésre és hányingerre panaszkodik. Milyen sorrendben látod el a sérülteket? Válaszodat részletesen indokold.
A Másik Sofőr azonnal kisegítem, majd átsegítem az állapotát stablilizálom, Szükséges eszközöket adok neki ( Vödör pl.)) Majd aki eszméletét vesztette megnézem, hogy a légutak tiszták légzése van-e. Ezek után egy szív dobogást is nézek. Ha ezek rendben vannak akkor kisegítem óvatosan. nemvégül akinek a légzése nehéz, mellkas ellenőrzés. Ezek után rádión Szólok , hogy esetkocsira lenne szükségrm.



JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021.11.08
Aláírás: Jack Milton
 
  • Imádom
Reactions: dawehhh

KindSouls

Zöldfülű
2021. 05. 26.
212
306
👀
V4 karakter
Alex Frewen
LV karakter
Austin Bailey
V2 karakter
-
LVMS-logo-v1.png
Tisztelt Jack Milton,
Értesítjük, hogy levelét megkaptuk és elmentettük a rendszerünkben. Jelentkezési lapját 72 órán belül feldolgozzuk és elbíráljuk. Az eredményről hamarosan tájékoztatjuk.

Naomi Mills

Recruitment Bureau, Office of Human Resources

Las Venturas Medical Services
 

KindSouls

Zöldfülű
2021. 05. 26.
212
306
👀
V4 karakter
Alex Frewen
LV karakter
Austin Bailey
V2 karakter
-
LVMS-logo-v1.png
Tisztelt Jack Milton,
Értesítjük, hogy levelét feldolgoztuk és elbíráltuk a rendszerünkben.
Jelentkezési lapját elutasítottuk.


Naomi Mills
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.