Jack Mildon jelentkezése TeamSpeak 3 moderátornak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jack Mildon

Újonc
2019. 03. 04.
13
0
V4 karakter
William Edie
LV karakter
Nincs.
V2 karakter
Jack Mildon

x3zePcK.png


IG neved:
- Jack Mildon -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 3-4 éve komolyabban. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem voltam még soha. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Nem, de szeretnék lenni. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- 6-7 órát. Hétvégén többet. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- 6-7 óra. Hétvégén több. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Jó a problémamegoldó képességem. Türelmes vagyok. Terhelhető. Aktív személy. Sokak által megbízhatónak vélt személy. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Jó moderátorkodni. Jó érzés mikor segíthetek az eligazodásban, továbbadhatom a tudásomat akár.
-

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Ha Nem regisztrált "jelzést" látok rajta, akkor behúzom egy moderátor szobába és megkérdezem játszik e a szerveren. Ha igen akkor 3 rp illetve 3 ts szabályt kérdezek tőle. TS eligozadásban segítek neki -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Tapasztalt vagyok. Türelmes. Terhelhető. Nem unom amit csinálok. Nem félek a véleményemre hangot adni. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nincsen. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Nekem nincs kitűzött célom. Teljesítményem alapján majd lépkednék felfele. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Türelmes,aktív. -
-
Tapasztalt. -
-
Terhelhető. -

Negatív:
- Engem is fel lehet idegesíteni, néha hamar. -
-
Néha okoskodó -
-
Főnökösködő néha. -

Mennyi idős vagy?:

- 14 éves vagyok. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
-
Én Dávid vagyok! Hobbim: Sportolás. Szeretek zenét hallgatni,csinálni. Aktív vagyok. Néha gyorsan ideges leszek. Játszok: MTA,samp,overwatch. Discordon is aktív vagyok. Jó a problémamegoldó képességének. Szeretek a barátaimmal lenni.
14 éves vagyok. Türelmes. Tapasztalt. Segítőkész. Szeretek csapatban dolgozni. Szeretek barátokkal játszani. Amikor egyedül vagyok akkor is el tudom ütni az időt. A playereknek sok mindenben segíthetek. TS-en DC-n belül. Nem félek megszólalni. Aktív vagyok. Sokak által megbízhatónak ítélt személy. Nagyobb felelősséget is elvállalok. Sok szerveren voltam admin,operátor,moderátor stb. Szeretem a "munkámat".

-
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Most lett elutasítva a lapod. Mit gondolsz, el lesz hirtelen fogadva? Hanyagold ezt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.