Jack K Black felülvizsgálati kérelme

B3NCC

Újonc
2019. 05. 11.
12
3
23
V4 karakter
Jack K Black
LV karakter
Murray Guerra
image.png

Felülvizsgálati kérelem

Panasszal élő adatai


Teljes név:
Jack K Black
Telefonszám:
+38-76-647-2602
Személyazonosító igazolványról készült másolat:
Amennyiben a panasztevő járművel érintett az ügyben

Vezetői engedélyről készült másolat:
Forgalmi engedélyről készült másolat:
még nem volt mivel frissen vásároltam az autót ezért az adásvételi papírt mellékelem

Amennyiben a panasztevő fegyverrel vagy fegyverviseléssel érintett az ügyben

Fegyverengedélyről készült másolat:
NINCS

Amennyiben a panasztevő horgászat végett érintett az ügyben

Horgászengedélyről készült másolat:
Nem ilyen fajta probléma





Panaszra tett fél adatai


Megbízott szervezete:
Rendőrség
Megbízott neve:
Wells őrmester illetve egy ismeretlen
Megbízott jelvényszáma:
1375, a másik ismeretlen
Megbízott kiosztott gépjárművének adatai:
Típus: Skoda Octavia, Skoda Octavia
Rendszám: RB 01 41, RB 01 21
Szín: fehér kék
Egyéb ismertető jelek: kék villogó



Panasz kifejtése


A panasz leírása, indoka, előzményei:
Véleményem szerint rendőri túlkapás történt. Lefotózott traffipaxal az rendőrúr én visszafordultam megérdezni hogy azon részen miért 50 még a sebességhatár lehetséges hogy rossz helyen álltam meg. Utánna kiszálltam és odamentem majd kiszállt a biztosúr 3szor elhadarta a felszólítást eddigre én feltudtam tenni a kérdésem de hát semmi nem történt elővette a sokkolóját és utoljára felszólított ekkor én el is hagytam a területet majd utánna odajöttek hozzám egy másik rendőrhölgyel akinek nem tudom a nevét se a jelvény számát és felszólítottak hogy szálljak ki de már mind a kettő a sokkolóját rámtartva. ekkor kiszálltam megbilincseltem majd bevittek és előállításra került wells örmester szintúgy csak elmondta mi történt a kérdésemet hidegen hagyta és válltig állítva hogy ő 5ször is felszólított. Ezek után előállított RUM vétséggel és börtönbe is zárt. Mentségemre szóljon talán az autó menetrögzítő kameráján hallható minden

Szenvedett el sérülést a panasz okán? Amennyiben igen, fejtse ki:
NEM
Érte önt kár a panasz okán? Amennyiben igen, fejtse ki:
Hát anyagi kár meg a büntetlen előéletem így megszűnt.



Mellékletek


Helyszíni bírságról készült másolat:
nem volt
Letartóztatásról készült jegyzőkönyv:
Nem kaptam belőle másolatot
Traffipax által kiállított fénykép:
az lényegtelen
Rögzített videó és/vagy hanganyag:
Fényképek:
Az nincs
Orvosi látlelet:
Nem volt rá szükség
Egyéb:
nincs

Kártérítési igény esetén kitöltendő
Kitöltés hiányában a hatóság nem fog megállapítani kártérítést az itt szereplő három kérdésben.

Elkobzott tárgyak listája, azok állapota, ismertetőjele (pl. sorozatszám, telefonszám):
Nem koboztak el semmit
Szervíz számla:
nem volt
Egészségügyi számla:
ez se volt mivel nem volt szükséges

((OOC Melléklet a panaszhoz))
(( Ha úgyvan szívesen elküldöm a logfájlomat is a vizsgáló emberhez ha szükséges vagy mert valami nem kivehető. ))




Ezen kérelem aláírásával és beküldésével kijelenti, hogy elolvasta a felülvizsgálati kérelemhez szükséges információkat valamint követelményeket és elfogadta őket, valamint a formanyomtatványba leírt adatok és állítások teljes mértékben a valóságot tükrözik, abban megkérdőjelezhető vagy kétes állítások nincsenek és minden az ön számára az ügyből eredő iratot, bizonyítékot mellékelt. Elfogadja amennyiben a kérelem nem megfelelően került kitöltésre az akár válasz nélkül lezárható és archíválható.

Panasszal élő aláírása:
Jack K Black

KELTEZÉS HELYE, 2024.07.19.​