Jack Helenberg Jelentekezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bugame

Barangoló
Támogató
2019. 07. 29.
81
37
Etyek
V4 karakter
Michael Rooney
V2 karakter
Michael Rooney
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Molnár Ádám vagyok 15 éves jelenleg 9.-es vagyok, 9 évet fociztam, de az sajnos egyéb okok miatt abba hagytam. Jelenleg itthon vagyok és a szerveren játszok nap mint nap!Budapestre járok iskolába a BGSZC Teleki Blanka Közgazdasági Technikum nevezetű oktatási intézménybe. Szabadidőmben a barátaimmal vagyok és persze a szerveren játszok. 2018 nyarán kezdtem bele a See MTA szerverébe az egyik barátommal akivel még a mai napig nyomjuk. 2019 tavaszán hagytam abba 1 évig és a karantént kezdődően keztem ujra és azóta 50.000+ percet tettem a játékba.

Mióta játszol a szerveren?

[2018-07-11 17:10:45 Ekkor regiszráltam a profilomat de volt egy nagyobb kihagyásom és rendszeresen tavaly márciusban kezdtem el játszani.]

Eddigi elért dolgok:

[Voltam már illegális és legális frakcióba is. Az első frakcióm a Katasztrófavédelemnél volt de az nem tartott sokáig, utána voltam a Taxinál de ott nem nagyon találtam a helyemet, ORFK-nál eltöltöttem kis időt őrmester rangig jutottam. A legutolsó frakcióm az IRISH volt ott bent voltam kb 1 hétig de sajnos a beavatásom napján megszünt a frakció.]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Szeretném megkönnyíteni az adminok és a játékosok dolgát is ,hogy az adminoknak ne kelljen foglalkozniuk az olyan kérdésekkel amit egy új játékos tesz fel. ]

Miért téged válasszunk?

[Szerintem sok időt tudnék belefektetni a szerverbe és 32-es szintem létére szerintem már elég sok mindent megéltem beleértve a jót és a rosszat is ebből kifolyólag elég sok mindenben tudnék segíteni az új játékosoknak. ]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Minden nap fent szoktam lenni a szerveren kb napi olyan 6-8 órát tudnék belefektetni ez persze attól is függ hogy milyen nap van szerintem szombat és vasárnap többet tudnék lenni.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[6-8 órát ]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Először is elmondanám neki, hogy én csak egy Adminsegéd vagyok én ilyenekkel nem tudok foglalkozni és admint ne is keressen mert nem fixelnek. Szerintem többszöri megkérdezés esetén szolnék egy adminisztrátornak, hogy tud-e intézkedni ez ügyben. ]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Elmondanám hol találhatók azok a helyek ahol megtudja szereltetni az autóját és megfogalmaznám neki, hogy hogyan is működik ez a dolog és ha így sem értené akkor megmutatnám neki. Ha lerobbant a járműve akkor a /call 222-222-es számon tudja elérni a See City Car Service vontatós brigádját, de feltétlen mondanám neki csak akkor hívja ha Los Santos közelében van ha esetlegesen San Fierro környékén van a totálkáros kocsija akkor a /call 444-444-es számon el tudja érni a Fix&Drive jól megszervezett csapatát ]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[Városháza: Itt tudja megvenni a saját okmányait és itt tudja felvenni a munkát.
Pláza:Itt tudja beszerezni az alap dolgokat a boltokban van egy elektronikai bolt ahol a telenont, Hi-Fit és rádiót lehet venni, van egy ruha bolt ahol kiegészítőket tud venni a karakterére pl:Maszk, kalap, bukósisak. Van még bent egy gyors étterem ahol ételt tud venni.
Autószerelő műhelyek:Van 2 darab az egyik Los Santosban található a másik meg San Fierroban van a térképen úgy lehet megtalálni hogy egy fekete fehér jelet keres amiben van egy csavarkulcs ]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Esetlegesen kitalálok valamit az rp közben, hogy tudjak válaszolni a segítségre szoruló játékosnak és utána teljesen az Rp-re koncentrálnék ]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Szólók egy adminisztrátornak, hogy tud-e esteleg intézkedni ]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[2 darab jailem volt az egyik egy 30 perces "Ugrálva nem kölekedsz" a másik meg egy "Keress fel IRISH kulcsokkal"+ https://imgur.com/a/8ofoIlt ]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Nem voltam + https://imgur.com/a/8ofoIlt]
 
Utoljára szerkesztve:

DaveeV2

Álmodni annyi, mint jelen lenni valahol, ami nincs
2020. 07. 26.
233
186
Győr
www.mentok.hu
LV karakter
Conrad D Crusader
V2 karakter
William D George
Szia! Néhány helyen bővíts, fogalmazd meg jobban, valamint a 3 legfontosabb helyet is gondold át! ;)
Sok sikert!
 
  • Imádom
Reactions: Bugame

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Szia! Szerintem egész jó, tartalmas lett a lapod. Sok sikert!
 
  • Imádom
Reactions: Bugame

hikorepa

Újonc
2020. 06. 05.
2
2
V2 karakter
John Helenberg
Szia!Régóta ismerlek szerintem megállnád a helyed SGH-ként.Hajrá TÁMOGATOM!
 
  • Imádom
Reactions: Bugame

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.