[Jack Dias] Jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dias99

Zöldfülű
2022. 02. 07.
200
10
V2 karakter
Dias Ethan
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Jack Dias
Születési hely, idő:New York 1995.05.28
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: 36 22 402 4068
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely:Santos utca 1
Legmagasabb végzettsége: Egyetem
Eddigi munkahelyei: OKF,ORFK

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))
Jack Dias vagyok, 28 éves és New Yorkból jöttem. Édesanyám Sophie Tomphson, Édesapám Jack Miller. Van egy nővérem is Jack Naomi. 1995.05.28-án születtem. Általános iskolábál egyből rendészeti szakközép iskolába mentem tovább tanulni, majd miután a szakközép iskolát elvégeztem felvételiztem a rendészeti egyetemre ahova fel is vettek. Az iskolában végig kitűnő tanuló voltam, gyakorlati éveimet is a rendőrségnél töltöttem. Most hogy tanulmányaimmal végeztem szeretnék hivatásos rendőr lenni, hisz kiskorom óta ez a célom. Rengeteget olvasok és sokat vagyok a természetben. Hobbijaim közé tartozik a horgászat illetve a növény termesztés és az autós találkozók. Eddigi munkahelyeim közé tartozik a Katasztrófa védelem illetve a rendőrség. ' hónapot szolgáltam a Katasztrófavédelemnél mert akkor nem volt még lehetőség jelentkezni a Rendőrséghez, majd miután hirdettek álláslehetőséget a rendőrségnél átkérettem magam és szerencsére fel is vettek. Azonban Édesapám súlyosan megbetegedett és haza kellett utaznom ápolni őt. Most hogy már nem szorul ápolásra vissza tértem a városba és szeretném rendőri pályafutásomat folytatni.​

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Patrik
Mennyi idős vagy: 23
Legmagasabb iskolai végzettséged: középiskola
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 11522
Csatolj egy képet az UCP-ről:
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Jelenleg most egy normális életmódot élő karaktert rp-zek,aki horgászik, növényeket termeszt, kocsikázik és megpróbál új barátokra szert tenni.Karakterem kerüli az illegális dolgokat és a vagyonszerzés a célja. Most lett meg a 3.-autóm és jelenleg garázs vásárlásban gondolkodom. Karakterem egy 28 éves Afroamerikai fiatalember aki keresi a helyét a világban és a környezetét megpróbálja szebbé varázsolni, az emberek segítésének szentelte az életét​
Miért pont rád essen a választásunk?
Mert voltam már rendőrségi frakcióba a szerveren, és a való életben is a rendvédelemben dolgozok. Gyorsan tanulok,jól alkalmazkodok és nem ilyedek meg a feladatoktól akkor sem ha nehezek. Szeretek csapatban dolgozni és szeretek a bajbajutottaknak segíteni.​
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Sajnos nem emlékszek, hogy 2022-ben ki volt a vezetőség, de ha a jelenlegi akkor igen voltam. Indok az volt, hogy a gépem elromlott emiatt inaktívvá váltam.​
 

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Jack Dias!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a Személyügy és Humánigazgatás pedig átolvasva úgy határozott, hogy elfogadja!
Kérjük jelenjen meg 2023.07.24. 18:00 időpontban a kapitányság előtt. Amennyiben nincs lakhelye vagy esetleg nem 10 kilométeren belül lakik, akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérjük a helyszínen jelezze. Illetőleg hozza magával a személyes iratait is!

((Kérlek a kijelölt nap folyamán 2023.07.24. 18:00 jelenj meg a SeeMTA V2 TeamSpeak 3 szerverén, a(z) 「ORFK - Váró 」:Tagfelvétel - NYITVA szobában.))

((Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezd kérlek privát üzenet formájában!))
_____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:

Tiszthelyettesi alapismeretek elméleti és gyakorlati vizsgára készülj.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.