Jack Dias jelentkezése az NNI-be.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dias99

Zöldfülű
2022. 02. 07.
200
10
V2 karakter
Dias Ethan
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Jack Dias

2. Születés helye, dátuma
New York, 1995.05.28

3. Bejelentett lakcíme
1021 Los Santos Blue street 9.

4. Telefonszáma
36224024068

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Egyetem

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
ORFK-nézeteltérésem volt a vezetőséggel
SCCS- időhiány
7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
igen szolgálatam az ORFK nél jó pár hónapot.
Távozásom oka az ,hogy nézeteltérésem volt a vezetőségi tagokkal és jobbnak láttam leszerelni.
8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Szeretek segíteni az embereknek és érdekel a rendvédelmi életpálya. Amikor még csak sima járőr voltam az ORFK-nál már akkor is szerettem volna magasabb szintre emelni a munkásságaimat. Úgy gondolom, hogy itt lehetőségem nyílik az előrelépésre.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Tapasztalattal rendelkezem, hisz korábban rendőr voltam(zászlós). A jogszabályokat kívülről tudom, illetve a kényszerítő eszközöket és lőfegyvereket is tudom szakszerűen használni. Számomra már nem új a rendvédelmi pálya. Munkámat kimagasló precizitással és szakértelemmel végzem. Az új dolgokat könnyem el tudom sajátítani és alkalmazni is tudom azokat.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Patrik vagyok 23 éves

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
kb 2 éve

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
↣ 23410

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
↣Voltam ORFK ban és SCCS-ben. Leginkább az időhiány miatt távoztam.

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Mert szeretném kipróbálni a nyomozási munkakört. A frakción belüli terveim azok, hogy minél sikeresebb legyek és a ranglétrán minél magasabbra jussak.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
igen, rendelkezem az összessel

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Dolgozok már 5 éve lassan. 2 éve dolgozok a Készenléti Rendőrségnél. Előttem mentős voltam, de többre vágytam és ott hagytam az egészségügyet. Szabad időmben a családommal és az állataimmal foglalkozok. Próbálok sok időt szánni a barátaimra is. Amennyiben van lehetőségem elmegyek horgászni, hisz az az egyik kedvenc kikapcsolódásom. Hétvégente, ha nem vagyok szolgálatban a barátaimmal bemegyünk kocsikázni a városba. Sajnos egyre ritkábban, de néha el jutok motorozni is. Motorozni leginkább terepen szoktam, szerencsére itt az Alföldön van sok hely ahol tudok terep motorozni. Hetente többször is lejárok konditerembe, hogy megfelelő fizikai állapottal rendelkezzek, szolgálati feladataim ellátásához. Munkámon belül nagy hangsúlyt fektetek az önképzésre. Itthon szoktam tanulgatni a jogszabályokat és egyéb dolgokat ami a munkám során szembe jöhet velem. Számítógépezni is szoktam, mert ez kikapcsol és nekem szükségem van a szellemi pihenésre is. Amennyiben szeretnétek többet megtudni rólam akkor az esetleges szóbeli tgf en szívesen mesélek még, de most egyenlőre ennyi lényeges jut eszembe.

8. Tudod teljesíteni a heti 600 kötelező percet?
igen

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.

Név váltási kérelmek (1)​

IDNévÚj névIndokIdőpontÁllapot
65376jack _diasJack_DiasIn-Game2020-01-12 14:29:47Elfogadva
10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.


Admin jailek (2)​

IdőpontIndoklásHosszAdmin
2022-04-05 18:13:08ORFK kulcsok99999 percBalage
2023-11-13 10:35:02SCCS kulcsok + 5M leadandó99999 percPatrik

Serial váltási kérelmek (1)​

IDMTA SerialSG SerialIndokIdőpontÁllapot
21421744E84037FE55F209377688C9F3967F2Üresszervizben volt a gépem és nem tudom hogy mit cseréltek benne2023-07-17 21:31:57Elfogadva
 

patrxk

vagy mindent, vagy semmit
SzuperAdmin
v2
2019. 11. 17.
398
952
V4 karakter
bianca.chambley
V2 karakter
patryk.kuznetsov
nnilogo.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, mely bírálásra került. Az Ön lapját elutasítottuk. Következő ciklusban újra próbálhatja.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.