Jack Cogmack jelentkezése Moderátori pozícióba.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

kicsiJack

Újonc
2021. 05. 30.
30
9
V4 karakter
Vintern Jackson

x3zePcK.png


IG neved:
- Jack Cogmack -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- Mióta megnyitott a szerver. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem, nem voltam kitiltva a TS Szerverről, mindig követtem és követem a szabályokat. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Nem, sajnos még nem töltöttem be ilyen pozíciót See Game System TS szervereken. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Naponta 3-4 órát szoktam a TS-en tölteni. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Nyilván a fent töltött idő 100%-át erre fordítanám. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Úgy gondolom hogy elég érett vagyok a feladatra. Sok türelemmel rendelkezem és segítőkész vagyok. Nem szeretnék másokkal versengeni, mindenki másban jó. Ha számotokra szimpatikus vagyok és engem választotok annak nagyon fogok örülni. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Szeretnék másoknak segíteni, hogy mindenkinek gördülékenyen és főleg jól teljen a szabadideje amit itt tölt a TS szerveren. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Behúznám, majd megkérdezném tőle játszik e a szerveren, választól függően eljárok majd a regisztráció után, megkérdezem hogy tudok e segíteni eligazodni, amennyiben ezt igényli, elmagyarázom neki, hogy ez egy milyen platform, itt miket tud csinálni miket tud elérni, miért fontos ez a játékszerver mellett. Bemutatnám neki, hogy hol milyen embereket ér el, milyen segítséget tud kérni másoktól illetve hogy hozzánk bármikor fordulhat. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Nyilván mint ahogy fentebb írtam nem szeretnék versengeni, nyilván szeretnék bekerülni és bizonyítani, viszont úgy gondolom hogy a személyiségemmel nagyon sok embernek tudnék segíteni mivel hihetetlen sok türelmem van. Játszottam a szerveren, tisztába vagyok mindennel és minden információt szívesen át adok a játékosoknak. Tehát én a szabadidőmet tudom hozzá tenni és a tapasztalatomat. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Sajnos nincsen. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Nyilván lőjünk a Holdra és minél tovább. :D -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Türelmes -
- Tapasztalt -
- Mindig jókedvű. -

Negatív:
- Csendes -
- Határozott (ami néha jó néha meg nem) -
- Néha kapkodó -

Mennyi idős vagy?:

- 21 éves vagyok. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Sziasztok Martinnak hívnak. Bécsben élek már egy fél éve. Sous Chefként dolgozok egy vendéglátó helyen. Tanulmányamiat Magyarországon végeztem, de úgy döntöttem hogy külföldön próbálok szerencsét. Szabadidőmben a TSen logók illetve néha szoktam futni kirándulni illetve horgászni is. Régebben nagyon sokat játszottam a szerveren, azonban mostanra már csak a TS-re és a barátokra van időm a munka mellett. Mindig is egy jókedvű és nagyon csöndes ember voltam, valaki szerint már már túl csendes. Azért jelentkeztem moderátornak, ugyanis szeretnék egy remek csapat tagja lenni és másokon segíteni. Ilyen egyszerű. Remélem szimpatikus vagyok a lapom alapján a többit meg ahogy a mondás tartja, lakva ismeri meg egymást az ember. Köszönöm hogy elolvastad és köszönöm szépen a bírálatot is. Tovább szép napot kívánok. -
 

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 317
1 373
LV karakter
Leon Seanetti
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Fórum multiaccount.
 
  • Tetszik
Reactions: Predi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.