Jack Andrew jelentkezése[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jack Adrew

Újonc
2020. 10. 09.
1
0

UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~Dominik, jelenleg 14 éves vagyok.


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~2020-ba keztem el és 1865 játszót perc


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~Nem enged be de ha lehet más hogy meg oldani akkor úgy jó lenne de nem váltótam nevet és nem voltam még jail de ha tényleg másképp meg oldható akkor azt meg köszöném


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~Természetesen, igen.


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~Hétköznap 4-5 órát, hétvégén 6-7 órát is akár. Igen tudnám teljesíteni.


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~Dominiknak hívnak, jelenleg 14 éves vagyok. Pest megyében élek testvéremmel és az apukámmal. Jelenleg 8 osztályba járok, és autó szerelőnek tanulok. Ezen a szakon is szeretnék a későbbiekben dolgozni és a nagyszüleim, valamint apukám példáját követni ezen a téren. Szabadidőmben elszoktam járni haverokkal szórakozni, "csavarogni". Mivel autó szerelő szakon tanulok elég sokat foglalkozok az edzéssel, de viszont be is tudom jól osztani az időmet. Elég barátságos vagyok, sokszor kerülök olyan helyzetbe a mindennapokban, hogy csapatban kell dolgoznom, tehát ehhez is



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~Jack Adrew


Születési helye, ideje:

~Los Santos Medical Center, 1995.04.12


Legmagasabb iskolai végzettség:

~Érettségi


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~Gyerekkorom óta autókkal voltam körbevéve, édasapám sokszor szerelt autókat, ez engem eléggé megfogott. A seregben is sokszor magunk szereltük meg a járnűveket


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~Jack Adrew-nek hívnak, Los Santos Medical Center -ben születtem 1995.04.12 -én. Volt egy testvérem, akivel felnőttem.. Viszont utólag derült ki, hogy nincs köztünk vérrokonság. Édesapám a katona volt, édesanyám pedig orvos. Anyukám betegségben halt meg, apukám pedig a háborúban. Ezek után még kiskoromban Maria Mawyd örökbe fogadott fia lettem. Korábban a See City Honvédségnél töltöttem be Altábornagyi rendfokozatot, valamint Parancsnoki beosztást, a Nemzeti Nyomozó Irodánál pedig Hadnagyi rendfokozatban voltam és Információs Hivatal Főigazgató -i beosztásban voltam. A See City Honvédség állományából eltávolításra kerültem, de már előtte is sok időtt töltöttem a szerelőtelepen, valamint az utóbbi időben is.

Aláírás:

VÁLASZOD Jack Adrew

Alax válasza:
Rossz helyre nyitottad, helyezem a megfelelő helyre. Mintát, címet javítottam!
4.)
A fórumon kötelező feltüntetni az IG nevedet. Legalább egy szerveren lévő karaktered nevét kell feltüntenti a profilodon. A megfelelő részlegbe csak akkor írhatsz, ha az ahhoz tartozó karaktered neve meg van adva. Pl.: ha V2 részlegre akarsz írni akkor köteles vagy a V2 karaktered megadni
Büntetés:
Örökös kitiltás míg nincs feltüntetve a neved, keress fel egy Globális Moderátort!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: Kevés játszott perc. Később megpróbálhatod újra! ))
XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.