J1mre jelentkezés TS3 Moderátornak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

jimre

Írnok deák
2023. 10. 21.
609
1 468
Budapest Airport
V4 karakter
Mayur Lee
modilogo.png

In Game neved/TS 3 neved:
-
Sergely Ruzinow | J1mre -

Mióta használod a TeamSpeaket?
-
2 éve körülbelül -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?
-
nem voltam! -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?
-
nem voltam! -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?
-
változó igazából, attól függ miért megyek fel. De átlag kb 1-2 óra, ha barátokkal beszélek jóval több. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?
-
Napi 2-3 óra -

Miért pont téged válasszunk?
-
Aktív vagyok, gyors, segítőkész, tökéletesen elvégzem a rám kiszabott feladatokat, hűséges és lojális vagyok. -

Miért szeretnél moderátor lenni?
-
Igazából értek a TeamSpeakhez, viszonylag aktív vagyok az SGS TS szerverein, ha már értek is hozzá miért is ne teljen produktívan. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?
-
Attól függ miben kéri a segítségemet, de most egy példaként rám ír TeamSpeaken egy kezdő felhasználó, hogy a fórumon szeretne VIP szobát igényelni de szüksége volna az UID-jére, hogyan tudja megnézni? Ezt válaszolnám: Szia, a bal felső sarokban lévő "Tools" gombra kattintva válaszd ki az "Identities" menüpontot, majd a "Default" identiti-re kattints, aztán a jobb alsó sarokban lévő "OK" gomb melletti
Go Advanced -ra kattints, és ott megjelenik az "Unique ID:" alatt egy hosszú betű- számsor, ez a te UID-d. Ezt másold be az igénylésbe. 2. példa. Egy teljesen kezdő játékos feljön TS-re, behúzom az RP teszt végett, majd felteszi nekem azt a kérdést, hogy hová lépjen a Mentős tgfel kapcsolatosan, mert a lapjára azt írták, hogy TS-re várják. Én elmondom neki, hogy görgessen a társalgók alatti "Legális Szervezetek" kategóriához, majd ott megtalálja a "Las Venturas Medical Services" szobákat és kattintson a "Váró [TGF: ON]" szobára. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?
-
Aktív vagyok az iskola mellett, sok a szabadidőm, így nagyon aktívan csinálnám ezt az egészet, mivel már sok TS szerveren megfordultam moderátorként ezért jobban értek hozzá mint egy sima jelentkező, kedves és segítőkész vagyok. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?
-
Nincsen sajnos. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni??
-
Nincs konkrét célom, nekem elég ha bekerülhetek és végezhetem a moderátori feladatokat, de szeretnék a legmagasabb moderátori rangig eljutni. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
-
Segítőkész -
-
Barátságos -
-
Intelligens -

Negatív:
-
"Munkamániás": igazából nem tudom, hogy ez negatív tulajdonságnak mondható-e de szerintem igen és ezért ide írom. Néha megesik, hogy ha megtetszik egy adott feladat/munka akkor képes vagyok megállás nélkül egész álló nap azt csinálni, és ilyenkor a háttérben történő dolgok kikapcsolnak. -
-
Néha-néha poénkodom olyan helyzetekben amikor nem kellene -
-
Amikor felidegesítenek becsúszik 1-2 csúnya szó. -

Mennyi idős vagy?
-
15 éves vagyok. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban.
-
Nevem az Imre, BP-i voltam eddig. Most vidéki. Kosárlabdázom, néha focizom, régebben kézilabdáztam. Játszok tangó-harmónikán, zongorán. Elég régóta játszom már RP szervereken, néhányon voltam Adminisztrátor, Frakció Leader is. Iskolában imádom az Angol, Történelem, Kémia tantárgyakat. Jövőben tervezek egy felsőfokú angol nyelvvizsgát letenni, emelt szintű töri érettségit, és akár tanár is lennék. De a szívem jobban húz valamilyen rendvédelmi szervezetbe, akár Szanitéc is lennék. Szeretek számítógépezni, szoktam fejlesztgetni ezt-azt. Szabadidőm nagyrészében PC-zek, játszok különféle játékokkal, sport, zene órák. Imént jelentkeztem a See Game Helpdesk csapatába, ami sajnos elutasításra került. Kárpátalján születtem, mint az látszik is a fórum profilomon, elég régóta Magyarországon élek. Életcélom: a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen lediplomázni az ÁNTK karán. -
 

Escanor

Lelkes fórumhasználó
2022. 01. 03.
311
164
V4 karakter
Hudson Woldenberg
LV karakter
Maya Roseberg
V2 karakter
-
Szia, elolvastam a lapodat és elég szép lett, viszont ha az a "J1mre" vagy akire gondolok akkor ez esetben nem tudom támogatni a lapodat.
Indok: Én helyedben nem lennék büszke arra a sok admin jail-re amiket megosztasz see dc-n.
(Ha esetleg mégsem te lennél az akkor támogatom.)
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.