J1mre alfórum igénylése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

jimre

Írnok deák
2023. 10. 21.
609
1 468
Budapest Airport
V4 karakter
Mayur Lee

db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Script nélküli szervezet kérelem


Neved
< Sergely Ruzinow | J1mre>

Szervezet neve
< TéliTurbóTaxi Korlátolt Felelősségű Társaság(Kft)>

Vezető(k) neve(i)
< Sergely Ruzinow @J1mrE Herzen Alessandra @Loci báttya >

Szervezet létrejöttének időpontja
< 2023.11.11 (akkor Conor Taxi)>

Mutasd be a szervezet múltját 10 mondatban
< A szervezet korábban taxizással foglalkozott. Csak Los Santoson belül fuvarozott. Nem fix árakkal dolgozott a szervezet hanem távolságra vetített díjjal. 4 dolgozója volt korábban a szervezetnek. Herzen Alessandra akkor ügyintéző volt jelenleg ő a cégvezető, és én ügyintéző. Akkori vezetője a szervezetnek Victoria O Conor volt. A szervezet sokáig nem működött, inaktív volt, nem adta le a számlákat. El volt hanyagolva az akkori vezetőség által. Különösebben nem is volt reklámozva a városban emiatt nagyon kevesen voltak a szervezetben. Én ekkor is próbálkoztam ennyi mindent kihozni a szervezetből, csak hát akkor megvolt kötve a kezem. Nem tudtam mit tenni. De most, hogy én és Herzen Alessandra vezetők lettünk, semmiképpen sem szeretnénk ha úgy elveszne a cég mint akkor. >

Mutasd be a szervezet jelenlegi tevékenységeit 10 mondatban
< Közös megegyezés alapján a cég új vezetősége én és Herzen Alessandra lettünk. A cég mostanra az egész szerver területén belül fuvaroz és bikázást is vállal.. Fix árakkal dolgozunk. Jelenleg 7 dolgozó van a cégbe bejelentve, azonban folyamatosak a felvételek a cégbe, ugyanis Discordon is, Fórumon is illetve IG is hirdetve van a cég. A szervezetnek saját NonScriptes topicja van. Amint jövedelmező szervezet lesz a fuvarozás mellett áttér a cég a vontatásra is, ehhez azonban több munkaerőre van szükség. Jelenleg próbálunk egy szervíz frakcióval egy szerződést írni aminek köszönhetőn kedvezőbben szerelhetnek a beosztottjaink, illetve hamarabb kerülheünk sorra. Tehát egyszóval a cég fuvarozást és bikázást végez jelenleg, de később ez bővülni fog és vontatást is vállalunk. Talán még egy antik shopot is nyitunk. Elég népszerű a városban a szervezetünk, ha kihírdetem pl akkor elég sokan küldenek SMS-t, gyakorlatilag nincs időm eventezni. >

Csatolj minimum 3 képet amelyen a szervezet látható egy RP szituációban
< >

Amiért alfórumot szeretnétek igényelni
< Kitűnjön a többi topic közül a szervezetünk, könnyebb legyen a felvételt lebonyolítani(így könnyedén írhatnak a jelentkezési részlegbe, s könnyebb mindannyiunknak), átláthatóság.>

Részleg és a benne lévő alfórum megnevezése
< Az topic neve: TéliTurbóTaxi.
Alfórumnak szeretnénk kérni az "Arcívum" címet. >


Megjegyzés

< ha megkaphatjuk, előre is megköszönjük. Topic moderátor én, és @Loci báttya ha megkapjuk a topicot. >
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Loci báttya

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 112
6 056
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
Egyelőre várjunk még ezzel, nyitva hagyom a kérelmet, és figyelem a cégetek aktivitását! :)
 
  • Imádom
Reactions: jimre
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.