Izayah Lyons

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

weloveyoudagi

Barangoló
2023. 06. 12.
138
637
Madarász
V4 karakter
joey.pisani
LV karakter
tencutius.christian
tgf-1.png

1. Szekció — Személyes információk

1.1 Vezetéknév: Lyons
1.2 Középső név: N/A
1.3 Keresztnév: Izayah
1.4 Nem: Férfi [X] Nő [—]

1.5 Telefonszám: +38-76-944-7140
1.6 Elektronikus levelezési cím: lyonswak@seemail.com
1.7 Születési idő: 01/21/2002
1.8 Születési hely: Los Santos, San Andreas, 90027
1.9 Bejelentett lakcím: 61B, Rochery Street, Red County, Palomino Creeks, San Andreas, 26836

1.10 Rassz:
[X] Europid
[—] Mongoloid
[—] Negrid
[—] Veddo-ausztralid

1.11 Állampolgárság:
[X] U.S. állampolgár vagyok.
[—] Honosított U.S. állampolgár vagyok.
[—] Legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.
[—] Semelyik a fentiek közül.
2. Szekció — Tanulmányok, végzettségek és tapasztalatok

2.1 Legmagasabb végzettség: Főiskola
2.2 Intézmény neve: University of San Andreas
2.3 Intézmény helye: Whittier Boulevard, Los Santos, San Andreas
2.4 Intervallum: 09/9/2020 - 06/17/2023

2.5 Függesztették vagy bocsájtották el valaha iskolájából?
[—] Igen
[X] Nem
Ha igen, fejtse ki, miért: N/A

2.6 Előző munkahely: N/A
2.7 Intézmény neve: N/A
2.8 Intézmény helye: N/A
2.9 Intervallum: HH/NN/ÉÉÉÉ - HH/NN/ÉÉÉÉ
2.10 Felmentés oka: N/A
3. Szekció — Közlekedéssel kapcsolatos információk

3.1 Rendelkezik érvényes Egyesült Államokon belüli vezetői engedéllyel?
[X] Igen
[—] Nem

3.2 Volt már bevonva a vezetői engedélye?
[—] Igen
[X] Nem
Ha igen, fejtse ki, miért: Válasz

3.3 Volt már megbüntetve közúti kihágásért?
[—] Igen
[X] Nem
Ha igen, fejtse ki, miért: Válasz
4. Szekció — Alkoholok és narkotikumok

4.1 Fogyasztott valaha alkoholt?
[X] Igen
[—] Nem

4.2 Fogyasztott valaha kábítószert?
[—] Igen
[X] Nem
Ha igen, nevezze meg: Válasz

4.3 Vezetett már alkohol vagy illegális kábítószer befolyásoltsága alatt?
[—] Igen
[X] Nem
5. Szekció — Előélet

5.1 Rendelkezik érvényes lőfegyvertartási engedéllyel?
[—] Igen
[X] Nem

5.3 Vádolták már korábban bűncselekmény elkövetésével?
[—] Igen
[X] Nem
Ha igen, fejtse ki, miért: Válasz

5.4 Letartóztatták korábban bűncselekmény elkövetése miatt?
[—] Igen
[X] Nem

5.5 Jelenleg zajlik Ön ellen büntetőeljárás?
[—] Igen
[X] Nem
6. Szekció — Tanúsítvány

A jelentkezésem benyújtásával igazolom, hogy a kérelmemben szereplő valamennyi kérdésre a valóságnak megfelelő nyilatkozatot tettem. Engedélyezem a jelen dokumentumban megosztott bármely tartalom kivizsgálását. Tudomásul veszem, hogy a hazugság, az elhallgatott információk, a plagizálás vagy rosszindulatú meghamisítás azonnali elutasítást, és a jövőbeli pályázatoktól való határozatlan idejű eltiltást von maga után. Tudomásul veszem, hogy az LVMPD Professional Standards Division Command indoklással vagy anélkül tetszés szerint elbocsáthat, és hogy bármikor felmondhatok a szervezetnél. Tudomásul veszem, hogy részt kell vennem az akadémiai foglalkozásokon, és sikeres záróvizsga-teszten kell megfelelnem.​
7. Szekció — Karakteren kívüli információk

7.1 Neved: Krisztián.
7.2 Életkorod: 17.
7.3 Rövid bemutatkozás: Szevasztok, tizenhét éves vagyok, jelenleg emelt matematika-informatika tépem a hajam. Több év óta vagyok jelen a roleplay világában. Szeretek, és mindig is szerettem reális karaktereket alakítani, nem csak ún. avatárkodni. Aktívan készítek élményképeket, a frakcióba történő csatlakozásom egyik oka is a karakter dev készítése, hosszú távú projektet tervezek. Régóta ki szerettem volna próbálni magam egy amerikai, LEO karakter alakítása közben, eddig sajnálatos módon mindig közbe jött valami ami miatt ez meghíúsult. Kreatív személyiségnek tartom magam, szeretem az adrenalint, lassan egy éve járok edzőterembe. Nem tartok más információt jelenleg relevánsnak.

7.4 Vannak tapasztalataid amerikai rendvédelmi szerepjátékban?
[X] Igen
[—] Nem
Ha igen, fejtsd ki részletesen: Korábban vettem részt a SASD akadémiáján, azonban a vizsgák letevéséig sajnos nem jutottam el, mivel beütött a magánéletemben a krach. Egyéb szervereken volt lehetőségem ebben a szférában szerepjátékot folytatni, illetve frakciót vezetni. Az állami szervek működésében több tapasztalattal rendelkezem, mint a lokális szervekével, de nem lesz akadály alkalmazkodni.

7.5 Mutasd be, hogy milyen karaktert alakítanál:
Izayah Lyons, egy huszonéves fiatal férfi. Amerikai gyökerekkel rendelkezik. Kiemelkedő szónoklói képességgel rendelkezik, karizmatikus a megjelenése. . Édesanyja az LSPD-nél szolgált, azonban szolgálatteljesítés közbeni sérülés miatt felmentették véglegesen a szolgálatellátástól. Egyáltalán nem szeretett volna rendőrnek jelentkezni, azonban édesanyja iránti tiszteletéből eleget tett az ő akaratának. Jellemét tekintve egy magabiztos, kiegyensúlyozott tag, beszédkészségén kívül semmivel sem emelkedik ki a többi ember közül, legnagyobb félelme az új szituációkban történő rossz döntéshozás. Izomtömege az átlagosnál kicsivel több, aktívan küzdősportol fiatalkora óta.

7.6 Adminjailek és kitiltások:
tgf-2.png
 
  • Tetszik
Reactions: Bolcsi

Kiko12

Aktív fórumozó
2019. 01. 14.
247
345
20
V4 karakter
Spenser Blake
LV karakter
Emelia Gardner
Mr Lyons,

Értesítjük, hogy a Recruit Training Academy fogadta levelét. Jelentkezését az elkövetkező 48 órában egy Employment Supervisor fogja átvizsgálni, és a döntésről itt értesítjük Önt.

Kérjük, legyen türelemmel.

Üdvözlettel, ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎
Nicholas_Gill_signature.png

‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ Lieutenant Nicholas Gill,
‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ Employment Supervisor, Recruit Training Academy ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎
‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ Las Venturas Metropolitan Police
 

agoston!

trendsetter
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 439
12 364
V4 karakter
Allan_Richmond
LV karakter
Tobias_Rodemaker
Mr Lyons,

Tájékoztatjuk, hogy a jelentkezését egy a Recruit Training Academy által kijelölt Employment Supervisor átvizsgálta. A jelentkezése alapos elemzésen esett át, melynek eredményeként elismerjük annak és múltjának megfelelőségét. Kérvénye sikeresen elfogadásra került.

A következő 72 órában további instrukciókat fog kapni a jelentkezésével kapcsolatban. Kérjük, hogy bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén forduljon a Professional Standards Division Command felé.

Sok sikert kívánunk az Ön előtt álló kihívásokhoz!

Üdvözlettel,
‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎
6f24a9cd62cfd8fa4650d1f0ec9760eb.png

‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎Deputy Chief John Butler
‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎Employment Supervisor Recruit Training Academy, Professional Standards Division
‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎Las Venturas Metropolitan Police Department
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.