Izaak Sebag jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

lorant1337

Újonc
2019. 10. 27.
13
25
20
Bekes Country
xyl.lol
V4 karakter
Juan David Arboleda
LV karakter
Rolando Saelices
V2 karakter
Izaak Prifti
FD-feljlecv2.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Lóránt vagyok, 18 éves.~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2022-12-04, 1720p ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ https://prnt.sc/U0G0nC7yOUjI~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Napi 2-3 óra vagy amennyi kedvem van hozzá igazából. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Mint mondtam Lórántnak hívnak, 18 éves vagyok. Jelenleg technikumba járok, főként szabadidőmben szeretek utazgatni és játszani közösségben. Szeretek csapatban dolgozni és társasságban is szeretek aktívan résztvenni. A szerver közösségében nem vagyok túlzottan régi játékos, viszont szeretem a kihívásokat és a feladatokat. Jelenleg egy kis faluban élek, van két kutyám és 1 macskám. Az RP karrieremet körülbelül 5 éve kopasztom, más és más szerverekről. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Izaak Sebag ~


Születési helye, ideje:
~ 1998.12.04 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Autószerelő, diploma ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Szeretem a kihívásokat, a küzdelmet és a remek közösségeket. Mindig járok a kocsimmal a szerelőtelepre és azt veszem észre hogy összemüködő a csapat. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Izaak Sebag, Los Santos 1998.12.04. Izaak kiskorában mindig bejárt a papája garázsába és együtt szerelgették az utcabeli városlakók kocsijait. Papájától sok mindent tanulhatott az autószerelésen kívül. Megtanították neki hogy kell elhelyeszkedni az életben, hogy tudjon kitartó maradni és elszánt lenni a munkájához. Izaak csak a Papájára tudott támaszkodni hisz az anyja Na'omi Argov, és apja Amir Sebag elhagyták már kiskorában és Amir rábízta fiát Chaviv Sebag-ra, az apjára. Izaak kitünő eredményeket ért el az általános iskolában. Az első 8 osztály kitünően elvégezte, majd mikor elment szakmára már nem ennyire mentek tökéletesen a dolgok, hisz akkor lett beteg Chaviv, akit gyakran kellett ápolni mivel nem volt túl sok pénzük így nem tudtak nővért fizetni aki figyelné az idős papát. Miután Izaak sikeresen 3-ra leérettségizett, és sikeres szakmát tett le, elment egyetemre és kitartóan tanult hogy papája büszke legyen rá. Miközben egyetemre járt, már elkezdett papája műhelyébe dolgozni hogy ne kelljen mindent Chavivnak fizetni. Sajnos 2022.11.29-én, Chaviv életét vesztette és Izaak összetört, elkezdett inni, Izaak elzárta minden baráti körét magától és senkivel se beszélt. A szülinapja napján, elment hozzá Keren Semon, Izaak egyetlen 1 lánybarátja aki észrevette hogy Izaak ittas, és erősen elutasító vele. Keren elhatározta hogy segít barátján, majd karácsonykor elment Izaakhoz egy kedves ajándékkal meglepte, és síró szemmel Izaak karjaiba borult akinek szíve megenyhült és letette az italt és újra munkába állt.~

Aláírás:
Izaak Sebag
 

Bence0407

Újonc
2021. 02. 24.
41
43
19
Albertirsa
V4 karakter
Osip Josip
LV karakter
Osip Josip
V2 karakter
Osip Josip

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -Sajnos nagyon kevés a játszott perced.- ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.