Iwan Nicholas jelenkezési lapja.[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Iwan Nicholas

Újonc
2019. 03. 29.
6
1
V2 karakter
Iwan Nicholas
[/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/RIGHT]



FIX AND DRIVE SERVICE

JELENTKEZÉSI LAP




[ O ][ O ][ C ]



Beceneved, amin szólíthatunk:

~ Stefan/Stefii ~



Életkorod:

~ 16 ~



A játékon belüli szinted:

~ Jelenleg nem tudom de 26719 perccel rendelkezem. ~



Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép és a névváltásról!)

~ https://imgur.com/a/isABv2K ~



Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?

~ Rendelkezem,de inkább Discordot használok. De ha sikerül csatlakoznom a frakcióba akkor persze használni fogom. ~



Rendelkezel mikrofonnal?

~ Természetesen. ~



Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:

~ Stefán Zsoltnak hívnak, 2003.07.25-én láttam napvilágot egy kis városkában Szabolcs megyében. Egy kis nyugalmas és csendes falucskában nevelkedem mai napig egyébként most autószerelő szakmát tanulok egy eléggé "híres" iskolában és mellette érettségire és technikusi végzettségre is pályázom,hogy később könnyebb életem legyen. Szeretek focizni,és horgászni de újabb helyeket is felfedezni. Imádok autót vezetni hatalmas megnyugvást jelent számomra,persze forgalomtól elzárt területen.Pozitívumomhoz sorolom azt hogy jószívü barátságos vagyok. Negatívumomhoz pedig azt,hogy nemtörődő vagyok és néha lusta. ~





[ I ][ C ]



Teljes neve:

~ Iwan Nicholas ~



Anyja, apja neve:

~ Mostoha édesanyám neve: Rose Izabell - Mostoha édesapám: John Smith ~



Elérhetősége (email, telefonszám):

~ stefii.321@freemail.hu -- 924151 ~



Büntetlen előítéletű?

~ Természetesen. ~



Személyi igazolványáról egy kép:

~ https://imgur.com/a/xz96z78 (Régi) ~



Van-e ismertsége a csapatunkon belül?

~ Sajnos nincs. ~



Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?

~ Én úgy vélem hogy ha összefogunk és nem egymásban furkálódunk akkor nagyon sokra vihetünk bármit. ~



Gyakran jár műhelyünkbe?

~ Mostanában rég jártam a városban,vissza költözésben gondolkodom ha kapok álláslehetőséget. Egyébként ameddig See Cityben éltem csak a fixnél szereltettem. Helyi lakos voltam közel volt hozzám. ~



Csatolja be önéletrajzát:

~ Iwan Nicholas 1995.07.25 See City kórház. Középfokú érettségi, Autószerelő végzettség és technikus. Mostoha édesanyja neve: Rose Izabell- Mostoha édesapja neve: John Smith. Nevelő szüleimet 20éves koromban elveszítettem. Vér szerinti szüleimet soha nem láttam. Ezért hamar munkába áltam az OMSZ-nél See Cityben ahol gépkocsi vezető voltam ahol kitüntetést is szeretem. Később See City Servicénél kezdtem dolgozni ahol költözés miatt hamar felmondtam. ~




Aláírás:

Iwan Nicholas
 

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Örömmel közlöm, hogy a jelentkezése el lett fogadva!
((Keress fel 04.03-án 18:00kor TS meghallgatás céljából!.
Amennyiben nem felel meg kérlek jelezd!))​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.