Ivett_Marconi

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

HuanMigel

Újonc
2021. 07. 18.
23
9
V4 karakter
Emilia Marconi
V2 karakter
Ivett Marconi
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Dancs Barnabás 19éves vagyok ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 22400 játszott percem van ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ https://imgur.com/a/JD3HzlM ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen rendelkezem ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Hétköznap 4-5 hétvégén 7-8 ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Dancs Barnabás vagyok. Szabolcs Szatmár Bereg Megyében élek. Kisgyerekorom óta futballozok 5 évig csapatban játszottam balesetem óta nem játszom csapatban. Nagyon szeretem a csapat munkát és könnyen tudok alkalmazkodni az emberekhez, nagyon könnyen illetve gyorsan tudok tanulni. A hétvégi napjaimat általában barátnőmmel töltöm. Apró munkákat vállalok mióta elvégeztem a szakmám. Szabad időmet a See-MTA szerveren töltöm. Tisztában vagyok a szerver- és a frakció szabályzatával és elfogadom, betartom azok pontjait ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Ivett Marconi ~


Születési helye, ideje:
~ Újmexikó, Santa Fé, 1980. 09. 06 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Automechatronika technikus,diploma ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Szeretném meglévő tudásomat kiegésziteni,eddigi ismereteimet továbbadni,egy jó közösségbe tartozni. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Név: Ivett Marconi
Szakmai/Iskolai végzettségek: Egyetem, autószerelői szak iskola.
Nyelv ismeret: Német: Felsőfok
pár mondat magmaról:
Ivett Marconi fagyok 20 éves. Palominoban éltünk a szüleimmel.Az iskolában közepes tanuló voltam, igazából azt tanultm, ami érdekelt. Amikor otthol voltam, és Apám szerelt, én általában ott voltam vele és segítettem neki és sokat tanultam így tőlle. De sohasem voltam nagy szakember, csak amikor eldöntöttem 16 éves koromban, hogy szerelő szeretnék lenni és elvégeztem az autószerelői szak iskolát. Eddig még nem dolgoztam nagy fizikai munkát.Úgy érzem hogy sok tapasztalattal rendelkezem, mivel sokat tanultam Apámtól, illetve Nagyapámtól.~


Aláírás:
Ivett Marconi​
 
Utoljára szerkesztve:

KDominik

A mi szerződésünk egy életre szól!
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 12.
429
608
Tatabánya
V4 karakter
Paul P Pawlowski
Csáo. Szép lap lett NAV-ba is voltam már veled. Aktív voltál nem volt rád panasz én úgy gondolom meg állnád a helyed FIX-be. Támogatom
 

Carter

Az év Globális Moderátora | 2022
2019. 01. 11.
729
574
Kaposvár
sctve.hu
V4 karakter
Rick McKenzie
LV karakter
Nathan Owen
V2 karakter
Rick O'Ruah

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on most lesz.
- ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.