Ivaylo - Jelentkezése S.G.H Adminsegédnek.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ivaylo

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
47
32
V4 karakter
George Write
V2 karakter
Tina Evans
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[ Sándornak hívnak, Bács-Kiskun Megyében élek. Jelenleg 22 éves vagyok. Kisebb városkában élek Kecskeméttől nem messze. Kis városkánknak a szívében élünk. Jelenleg családommal élek együtt : szüleimmel, nővéremmel és van egy kedvenc kis kutyám : "Pajti" névre hallgat. Mezőgazdasági Gépésznek tanultam Jánoshalmai Mezgében, 3 évet.​
Későbbiekben egy gyors talpalós OKJ-es képzés keretein belül elvégeztem a "CO" hegesztőit. Több munkahelyen is megfordultam már voltam a Kecskeméten a Mercedes Benz gyárnál is munkaerő. Sok munkahely váltás annak köszönhető, hogy az ottani körülményekkel , vagy az adott személyekkel nem jöttem ki jól. Jelenleg egy színvonalas fürdőben dolgozok karbantartó beosztásban, ahol alapvető munkakör közé tartozik az, hogy : Otthoni alapvető dolgok karbantartása/javítása, esetlegesen különböző használati cikkek beüzemelése a vendégek számára. Mostani munkahelyemmel nagyon megvagyok elégedve és a közösség is megértő és segítőkész a másikkal ha bármi baj van akkor számíthatunk a másikra. Egy szó mint száz itt jól érzem magam sajnos, megcsappant a látogatottsági létszám de remélem, hogy közeljövőbe minden visszatér a rendes kerékvágásba. Egyedülálló vagyok, jelenleg nem élek párkapcsolatban. Szabad időmben : Streameléssel foglalkozok amit annó 2018.-ban kezdtem el : "Ivaylo" néven. Kisebb-nagyobb kihagyások mellett vissza-vissza téregettem a csatornára..de sajnos sokszor nem sikerült a legjobban ezt kiviteleznem. Szeretném most komolyabban venni majd a videózást is és szeretnék visszatérni majd tartalommal plusz esetlegesen liveokkal. Youtube platformon a streamelést az új szabályozások végett hagytam rá. Twitch platformon szeretném újra elkezdi az egészet előröl, későbbiekben ha sikerül a vágyam az : "főállásban" tudnám csinálni is. Főként régebben NAV-os tartalmakkal foglalkoztam mellette pedig kisebb nyereményjátékok kaptak helyet rajta. Szeretek továbbá a kisháziálattaimmal foglalkozni és ki kapcsolódni velük, sokat jelent nekem, hogy a kiskutyám és a családom itt van mellettem és mindig ha baj van akkor támogatnak engem.]

Mióta játszol a szerveren?

[ 2018-11-03 óta, kisebb - nagyobb kihagyások után kezdtem nem régiben újra.]

Eddigi elért dolgok:

[Rengeteg új RP tapasztalatot szereztem mások által, illetve egy normális közösség tagja lehetek a rendőrségen belül. Tapasztalatok közé sorolnám a rossz - illetve a rossz élményeket is. ]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Szeretnék segíteni a játékos közösségnek olyan téren, hogy élvezhető és könnyed játékmenet legyen. Kisebb problémáknak való elhárítása, megoldása. Szükséges esetén az alapvető RolePlay fogalmak megtanulása, illetve Szerver Szabályzatának való ismertetése. Szerveren olyan helyek körbevezetése kezdők számára amellyel könnyedén boldogulhat későbbiekben egyedül is. ]

Miért téged válasszunk?

[Teljes mértékben nem vagyok semmivel sem jobb mint mások. Szeretnék a saját tudásommal és elhívatottságommal megmutatni azt, hogy megállnám a helyem itt. Őszintén megvallva még nem volt ilyen lehetőség, hogy efelé "munkakőrbe" jelentkezzek, de szeretnék fejlődni, új ismeretekkel szert tenni. Azt érzem teljes mértékben, hogy nekem még van hova fejlődnőm ahhoz ki merjen bármilyen szóban azt mondani : "Jobb vagyok". Szerintem nincs olyan ember, hogy jobb csak az adott "folyamathoz" nagyobb tudással rendelkezik. Mindenki követ el hibákat attól függetlenül mennyi időt töltött el. Emberek vagyunk és hibázunk, hibákból pedig tanulhatunk. Hibák ahhoz szükségesek, hogy az ember saját bőrén tapasztalja meg a dolgokat. Beismerjük, hogy hibáztunk ehhez szükséges magunk önismerete.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[5-8 óra körülbelül.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[ Munkám kapcsán : 2 naponta tudnék fenn lenni a szerveren és az S.G.H feladatkörömet ellátni.]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Ha lehetséges volna valamilyen szinten akkor "PM", privát üzenet formájában megpróbálnám vele megbeszélni esetlegesen meg lehet vele beszélni. Amennyiben nem tudnám megoldani a jogköröm által akkor többszöri kérésre sem, akkor Adminisztrátor segítségét kérném a probléma megoldásában.]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?
mta-screen-2021-09-11-20-15-35.png

mta-screen-2021-09-11-20-25-59.png
[A szerveren alapvetően kettő szerelő telepet nevezünk meg. Egyik a San Fierroi Területén található (Fix & Drive Service ) néven. ( térképen balra Los Santos területétől nem messze a Angel Pine-tól) Nemzeti Adó és Vámhivatal-tól nem messze (szerelő kulcs) icon.
Ha segélyhívást szeretne kezdeményezni, ha gépjárműve károsodást szenvedett, vontatóra van szükséged akkor : "T" betű megnyomásával a chatbe beírod az alábbi parancsot : /call 444-444.
mta-screen-2021-09-11-21-50-13.png
mta-screen-2021-09-11-21-50-01.png
Vagy esetlegesen az "F8" gomb megnyomásával előhozzuk a consel-t és beírjuk : "/" perjel nélkül kell beírni - (call 444-444).
Los Santos területén lévő szerelőtelep nem más mint : See Ciy Car service(SCCS). Olyan esetben, hogy gépjárműve nem üzemképes és vontatóra van szükséged : "T" betű megnyomásával a chatbe beírjuk az alábbi parancsot : /call 222-222. ]
"F8" billentyű kompinációt lenyomva előhozható a "console" menü, ahol beírjuk az alábbi parancsot : "/" perjel nélkül - (call 222-222)

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?
mta-screen-2021-09-11-20-42-19.png

mta-screen-2021-09-11-20-42-12.png
mta-screen-2021-09-11-20-16-17.png

mta-screen-2021-09-11-23-54-03.png
[Benzinkút : A térképen "töltő kút"-al vannak jelezve a benzikútak ahol az alapvető élelmiszertől kezdve a tankolást végre tudjuk hajtani. Los Santos szívében kettő töltőállomás található : Déli benzinkút (Alhambra melett, vagy nem messze a tüzöltóságtól.), Északi benzinkút(Tuningoló műhely melett). Továbbá San Fierroi szívében található benzinkút a Nemzeti Adó és vámhivatal kapitánysága melett. Dilimore-ban a Közlekedés rendészet igazgatóság főépülete melett.
mta-screen-2021-09-11-20-38-52.png

mta-screen-2021-09-11-20-39-26.png

mta-screen-2021-09-11-20-38-36.png
Városháza : Alapvető munkákat tudja megtekinteni a bal oldali épületben, illetve felvenni. Jobb oldali épületben az alapvető iratokat tudja kérvényezni (személyi igazolvány, horgász engedély, adásvételi, adr papír.
Jogosítvány, személyi igazolvány (meghosszabítása), Forgalmi engedély kiváltása.
Hasznos abban a tekintetben, hogy nem szükségeltetik későbbiekben a segítség , mert egyedül és eltudja megtudja találni később a helyet.

Munkahely : Játékos Által felvett munkának a helyét megmutatni ahol a későbbiekben fog dolgozni, szükség esetén ahhoz szükséges információk. Későbbiekben egyedül már tud dolgozni egyedül is az adott munkakörben.]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[RP szituáció végett nem sikerül a válaszolni az adott kérdésre a játékos a felől, akkor történések végeztével ha fenn áll a probléma akkor természetesen válaszolok neki. Udvariasan, kedvesen elmondom neki, hogy hol találja azt a dolgot. ]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Folyamatosan figyelem az adott hírdetést, hogy nem-e hagyja abba az adott illető, vagy egy Adminisztrátor érzekelte-e az esetett. Ammenyiben még nem érzékelte és hosszasan ez a probléma fenn áll akkor az "aschat" segítségével írok a fenn lévő adminisztrátornak, hogy szeretném kérni abban esetlegesen szankciónálni tudná. Log-al - képpel bizonyítva.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]
[Eddigiekben még ilyen nem fordult elő. | https://postimg.cc/BjvbvG3Z]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Eddigiekben még ilyen nem fordult elő. | https://imgur.com/JJmHrw2]
 
Utoljára szerkesztve:

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.


ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
  • Tetszik
Reactions: Atticus
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.