Ivan Zubeknakov jelentkezési lapja [ELFOGADVA]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KQLY

Újonc
2019. 12. 03.
50
5
V4 karakter
Brock Jack
LV karakter
Springheel Jack
V2 karakter
Brock Jack
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Ivan Zubeknakov ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2016 60814 játszott perc ~

Hanyas szintű vagy?
~ 35 ~

Milyen idős vagy?
~ 16 éves~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Piru bloods 2017 2hónap kb Szerettem a frakciót viszont ki akartam próbálni egy legált frakciót. 2017 Önkormányzat 1 hónap Unalmasnak gondoltam az akkori vezetőséggel ugyan is semmit sem csináltunk csak nagyon ritkán volt egy egy rp. Los Zetas 2018 1 hónap a társaság nagyon nem tetszett saját frakció társam Ts-bant vart rám ez után el is ment a kedvem a játéktól. 2019 Nav 1-2 hónap távozásom oka nem más volt mint inaktivitás , 2020 Orosz maffia Egy hónapig voltam a frakcióban, ki szeretném magam próbálni minél több dologban ezért is szeretném magam szerelő ként kipróbálni amit eddig sose tettem négy év játék időm alatt. ~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ 1 hete ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~Ki próbálni magam szerelőként, sose voltam még és adnék magamnak egy esélyt ilyen téren. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Mindkettővel ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ 5-6 ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/oilDQmJ ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~https://imgur.com/a/oilDQmJ ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Kolosnak hívnak 16 éves vagyok Pest megyében élek szeretek utazni játszani sportolni illetve új dolgokat tanulni. Nagyon sok szabad időm van jelenleg és mta-n játszok a legtöbbet de sok más játékot is szívesen játszok. Barátságosnak tartom magam szerintem hamar befogok tudni illeszkedni. Középiskolába járok Vendéglátó ipari iskola ezzel szeretnék a jövőben foglalkozni, az angol nyelv amit még nagyon szeretek a sport és a szakma után. Végül amit fontosnak tartok tisztelet tudó vagyok tudok csapatban működni és türelmes! ~
 
Utoljára szerkesztve:

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja megfelelt az elvártaknak. Kérjük a holnap nap folyamán 18:00-kor keressen fel egy vezetőségi tagot.​

Armandi Petra - See City Car Service, Igazgató.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.