Ivan Kolobzeg jelentkezése az SSCS-be.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

DriftV2

Írnok deák
Támogató
2022. 01. 07.
649
342
20
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
logoweb3.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Ivan Kolobzeg
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 46274
IC SZINT: 30

KOROD: 19
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen, rendelkezem!
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: Igen rendelkezem!

EDDIGI FRAKCIÓID: Fix&Drive, PF, Taxi, OKF
TÁVOZÁSAID OKA: Fix&Drive ( 4 hónap után ki szerettem volna mást is próbálni, a szerveren.)
PF másodfrakció ( 3 hónap elteltével a kollégium miatt időhiány miatt léptem ki.)
Taxi másodfrakció ( 3 hónap elteltével, le akartam adni a taxi, hogy jelentkezzek az SSCS-be.)
OKF ( Jelenleg is frakciótag vagyok tavaly október óta.)
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Nem voltam még.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 2-3 óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 3-4 óra

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Sziasztok!
Marosi Bencének hívnak 19 éves vagyok. Jelenleg a budapesti Mozgásjavitó Gimnáziumban tanulok 10. osztályos tanulóként. Egy kis faluban élek a családommal Budapest közelében. Szabadidőmben szeretek olvasni, tanulni, a szerveren játszani. Az utóbbi években sok országos versmondó versenyen vettem részt, mivel szeretem a verseket. 1 éve elkezdtem paraspolni egy labdajátékot ( boccia) és tavaly novemberben megvolt az első országos versenyem is.
Szeretek segíteni másoknak, úgy gondolom könnyen tudok ismerkedni is.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Hiányzik a szerelés, és az ügyfelek. Ebben a cégben még nem dolgoztam, de ügyfélként láttam a csapaton az összetartást és ez közeg is hiányzik nekem. Munkatapasztalatom által ismerem a monotonítást, ami engem egyáltalán nem zavar, hiszen új ügyfeleket, kocsikat, és legfőképpen tapasztalatokat szerezhetek a kollegáim által.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Egyeztetés alapján a vezetőség által megszabott feltételeket az OKF vezetőséggel átbeszéltük, a feltételeket elfogadom!


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 

Stewie

Az év Adminsegéde | 2022
2019. 01. 10.
241
332
21
www.twitch.tv
V4 karakter
Stuart Andres
LV karakter
Stuart Andres
V2 karakter
Stuart Andres
logoweb3.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2023.05.27. - 18:00 Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Telephelyvezető
Florencia Andres​
 
  • Tetszik
Reactions: Balage.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.