Ivan Kolobzeg jelentkezése a See Game Helpdesk csapatához.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

DriftV2

Írnok deák
Támogató
2022. 01. 07.
649
342
20
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey


sgh.png

~ [ JELENTKEZÉSI LAP ] ~


Néhány fontos dolog magadról:

Marosi Bencének hívnak 19 éves vagyok. Nagyegyházán élek két kistesómmal, és a szüleimmel. Jelenleg Budapesten a Mozgásjavító gimnáziumban tanulok 10. osztályos tanulóként. Az iskolámban hétköznaponként kollégista vagyok. Szabadidőmben szeretek tanulni, olvasni, és a V2 szerveren játszani. Fél éve elkezdtem paraspoltolni bocciát ( labdajáték) és pár hónappal ezelőtt megvolt az első versenyem is. Szeretem a verseket, verseket szavalni.

Mióta játszol a szerveren?
2022-01-01 óta játszok a V2 szerverén és a lap megírásakor 35634 percem van.


Eddig elért eredményeid a szerveren:

Fix&Drive Profi szerelő, ( leadtam 3 hónap után, mert mást is kiszerettem volna próbálni a szerveren.) OKF törzszászlós ( jelenleg is Frakció tag vagyok.) Parkolás felügyelet ( Másod Frakció tag vagyok felügyelő 1 ragon)

Voltál már legális, illegális, esetleg mindkét frakció tagja?

Illegális frakció tagja még nem voltam, legális frakció tagja jelenleg is vagyok OKF-ben és PF-ben.

Voltál már Ideiglenes Adminsegéd?

Nem.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Szeretnék segítséget nyújtani a játékosoknak, kezdőnek. Segíteni az adminok munkáját.

Mi motivál abban, hogy SGH legyél?
Mindig is szerettem a szabályokat, és azoknak betartását. Szeretném hogy megtartsuk a jó szerverközösséget, és segíteni a játékosoknak amennyiben elakadtak valamiben.


Mennyi időt töltesz a szerveren?

Mivel hétköznap kollégista vagyok hétköznap 2-3 órát, hétvégén 4-5 órát. A szerveren laptopon játszom így nem okoz problémát hogy akár otthon, akár a kollégiumban tudjak játszani a szerveren.


Mit tennél SGH-ként ha;

- egy játékos akivel találkozol szabálytalankodik?
Felhívnám a figyelmét a szabálytalanságra, amennyiben a játékos tovább folytatja a szabálytalanságot tájékoztatnék egy admint.

- event helyszínen valaki verekedést kezdeményez?
Szólnék az adminoknak a szabálytalanságról.

- privát üzenetben olyan dologra kérnek amihez adminisztrátor szükséges?
Informálom a játékost, hogy ahhoz a dologhoz, nekem nincs jogosultságom kérem keressen fel egy adminisztrátort.

- látsz egy helytelen / szabálysértő hirdetést?
Felhívnám a figyelmét a játékosnak hogy ez egy szabálysértő hirdetés, megkérem hogy írja ki újra, a megfelelő helyre ( abban az esetben ha rossz helyre teszi a hirdetését).

- egy játékos ütközéskor /do Megremeg -et használ?
Tájékoztatom a játékost, hogy bővebb Rp-t használjon, mivel ez egy hanyag RP.

- egy barátodtól (indokolatlanul) több millió see forintot kapnál?
A pénzt termesztésen visszaadnám, mert nem foghatok el csak úgy pénzt valakitől ( baráttól sem).

- egy játékostól privát üzenetben olyan kérdést kapnál amire nem tudod a választ?
Ha van rá lehetőségem segítséget kérnék, SGH társaimtól, ha erre nincs lehetőségem, kedvesen mondanám neki: Ne haragudj erre a kérdésre nem tudok válaszolni.

- privát üzenetben pénzt kérnének tőled?
Nem adhatok neki pénzt. Segítséget nyújtanék neki úgy, hogy elmondom a munkalehetőséget.

- rp szituáció közben van szüksége egy adminnak rád betanításhoz?
Megpróbálnám minél gyorsabban lezárni az adott RP szituációt, és mennék betanításra.



Mik azok az általad fontosnak tartott helyszínek, amiket egy kezdő játékosnak biztosan bemutatnál?

Kórház - Ott éledsz újra ha meghalsz, illetve ott tudsz ellátást kérni a mentősöktől.
Városháza- Ott tudod kiváltani az okmányokat, ingatlant bejelenteni. A munkákat itt tudod felvenni.
Pláza- ott tudod beszerezni a horgászati kelékeket, kaját tudsz vásárolni, lottót tudsz feltenni.
Benzinkút- A gépjárműveket ott tudod megtankolni, illetve ott tudsz mobiltelefont vásárolni.
Szervízek: Fix&Drive, SSCS- Az SSCS Lossantosban található, a Fix&Drive San Fierróban van. Itt tudod megszereltetni a járműveidet.
Ruhabolt ( bingó)- Itt tudod a skined kinézetét megváltoztatni.

Válassz ki egy szabadidős tevékenységet a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

A horgászatot mutatom be:
A szükséges kellékeket a plázában kell megvásárolni. Ami szükséges a horgászbot elkészítéséhez azt az invetroryban a barkácsolás menünél találod. Miután elkészítetted a horgászbotot, megveszed a szükséges csalikat ( száraz csali, élőcsali,) és veszel egy horgászbot tartót is. Ha nem értenél annyira a halakhoz akkor tudsz venni a horgászboltban egy könyvet ami leír minden fontosabb dolgot a halakról.
Ezután elmész a városházára, és ki kell váltsad a horgászengedélyed, ennek hiányában pénz bírságolhatnak egy ellenőrzés során.
Elmész a déli határhoz, ahol tudsz horgászni.
A Horgászat megkezdéséhez lerakod a bottartót, és előveszed a horgászbotot. Kiválasztod a csalit ( az inventoryban) és jobb egérgombbal behajítod a horgászbotot a vízbe.
Leteszed a horgászbotot a bottartóra, és vársz. Amikor a bottartó elkezd sípolni felveszed a horgászbotot, és jobb egér gombbal kihorgászod a halad. Ilyenkor egy minigamet fogsz látni, és a csíkot a zöld részben kell tartani, amennyiben ezt elrontod a a horgászzsinór elszakadhat.
Ha sikerült, a halakat kifogni, odamész az Angel Pineben található halvásárlóhoz, és odaadod neki halat ( odasétálsz hozzá).

Válassz ki egy munkát a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

A kamionos munkát mutatom be:
A kamionos munka elkezdéséhez elmész a városházára, és felveszed a munkát. Ezután odamész Blueberrybe a kamiondepóhoz. A térképen a zöld teherautó mutatja a helyét. Belemész a kék jelzésbe, és felveszed a kamionod. Ezután kiválasztod hogy melyik árufelvevőhöz szeretnél menni, több is van a városban ( Ups, DPD, Waberers, amazon, TNT). Én kezdésképpen a Ups-t javaslom, mivel az van legközelebb a depóhoz. Elmész Ups-hez és odamész a műszakvezetőhöz felvenni a munkát. M betűt megnyomod és jobb klikkel rákatintasz. Ekkor pótkocsik jelennek meg, és kiválasztod azt a pótkocsit amit vinni szeretnél. Kiválasztod ekkor rajta lesz a kamionodon a pótkocsi, és megkapod a fuvarlevelet is ( amit az inventoryban találsz). Elviszed az elválalt helyre a pótkocsit, és belevezeted az árulerakónál található téglalapba. Ha a téglalap zöldre vált akkor megállsz, és bemész a műszakvezetőhöz. A műszakvezetőnek odaadod a fuvarlevelet ( inventoryból ráhúzod az NPc-re). Ezután megkapod a pénzt, és az xp-det. Fontos ha sérül a rakományod, kevesebb pénz kapsz az elválaltnál.

Írd le hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a Farmot VAGY a Méhészetet:

A farmot mutatnám be:

A szerveren két farm is van egy SF-ben, és egy Blueberryben. Odamész az egyik kiadó farmhoz, és a /rentfarm paranccsal kibérled. A farm kibérlése 400 ezer See forint. Miután kibérelted a farmot bemész és több dolgot is fogsz ott látni. Van két ásó, két kapa, és egy könyv amiben a különféle jogosultságokat kezelheted. Egy farmon 20 db föld van.
Előszőr a piacon elmész megvenni a magokat. A Piac Los Santosban van. Ott oda mész az árushoz, ahol több zöldség/gyümölcs mag közül választhatsz. Én a répát ajánlom mivel annak a legnagyobb a piaci értéke. Az árusnál vegyél egy üres locsolókannát is.
Visszamész a bérelt farmodhoz, és előveszed a kapát, és sorban felkapálod a földet bal klikkel. ( nyomogatni kell a bal klikket) Utána felásod, ( ezt is egyenkét tudod), utána a kint lévő csappal feltöltöd a locsolókannát. Fontos, hogy egy locsoló kanna 8 kg-t visz és 20 kg hely van egy inventoryben. Egy kannával 8 földet tudsz meglocsolni, tehát célszerű két kannát megtölteni.
A kapálás, ásás locsolás után, jöhet a zöldség ütetés, odamész az adott földhöz, rámész a növény beütetésére, és kiválasztod, milyen magot szeretnél ülteni. ( Csak olyan magot tudsz ütetni amit megvettél a piacon). Elülteted őket, és türelmesen vársz. 16-24 óránként kell napi szinten locsolnod őket, és 2 nap amire teljesen megnőnek. Megnőttek a növények, elkezdhetjük leszedi a termést. Amit leszedtünk az be kerül az inventoryinkba, amit be tudunk tenni a ládába. Miután ez megtörtént a ládát kivisszük az autóhoz, és annak tartalmát beletesszük. Utána elmegyünk a piacra ahol a megfelelő felvásárlónál eladjuk őket. Ilyenkor egy minigame jelenik meg, és annál jobb pénzt kapunk, minél közelebb van a csík a zöld mezőhöz.






Voltál már jailben? [UCP-s képet csatolj]

Nem

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem.

 
Utoljára szerkesztve:

flaash

Lelkes fórumhasználó
2022. 12. 27.
400
1 215
24
V4 karakter
Yuan Zheng 🇨🇳
LV karakter
Duke Jefferson 🇺🇸
V2 karakter
Kimura Nagama 🇯🇵
Szerintem nagyon igényes lap lett, sok sikert neked!
 

Fecsu

fecsu on top
2019. 01. 29.
832
1 381
LV karakter
Fred Hemsworth
Elég régóta vagy tagja a frakciómnak, pontosabban 112 napja (2022.10.05 óta). Ez idő alatt semmi probléma nem volt veled, egy kitartó, segítőkész srác vagy. Sok sikert kívánok neked!
 
  • Imádom
Reactions: DriftV2
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.