Ivan Kolobzeg jelentkezése a Fix&Drive-hoz.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

DriftV2

Írnok deák
Támogató
2022. 01. 07.
649
342
20
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Marosi Bence. 18 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2022.01.01 óta és 7143 percem van. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Hétvégén 5-6 órát, hétköznap kollégiumban vagyok, így nem tudok a szerveren lenni, de ha a frakcióba kerülnék, igyekeznék minél aktívabb lenni a munkában. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Egy kisfaluban élek a családommal. Jelenleg a Mozgásjavitó Gimnáziumban tanulok 9. osztályos tanulóként. Iskolaidőben hétköznaponként az iskola kollégiumában vagyok. Szabadidőmben tanulok, olvasok, hétvégén pedig játszok a szerveren. Egy nyugodt személyiség vagyok, a nézeteltéréseket szeretem mindig megbeszélni. Segítőkész vagyok. Szeretem az őszinteséget.~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Ivan Kolobzeg ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos 2002.03.18~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Érettségi, Vezetői vizsga, Gépészeti vizsga ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Mert mindig is érdekelt az autószerelés, és szeretnék egy jó közösség tagja lenni. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Ivan Kolobzeg vagyok kiskorrom óta Los Santos-ban élek a családommal. 6 éves korromban a szüleim beírattak a Los Santosi Általános iskola és Gimnáziumba. Amikor befejeztem az általánost a szüleim elváltak. Engem ez nagyon megviselt. Van két nővérem Sandra, és Laura ők nagyon sokat segítettek nekem ebben a nehéz helyzetben. A nővéreimre nagyon számíthattam, ők javasolták az érettségim után, hogy végezzem el a gépész szakot a Los Santosi szakképzőben. Miután ezt is sikeresen elvégeztem, elszakadtam egy kicsit a nővéreimtől, és megakartam kezdeni a saját életemet. Jelenleg a See City Tehergépkocsi Vezetők Egyesületénél dolgozom Sofőrként. Egy nyugodt békés ember vagyok, szeretem a kihívásokat, szeretek csapatban dolgozni. Szabadidőben horgászok. ~

Aláírás:
Ivan Kolobzeg
 

zozo117

Zöldfülű
Támogató
2021. 02. 05.
197
228
bit.ly
LV karakter
Toby Mcloone
V2 karakter
Anthony Dinozzo

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: Megbeszéltük nyáron visszatérünk rá, keress fel egy leadert privát üzenetben, amint aktuális lesz számodra és egyeztetünk egy időpontot.

- ))

XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: DriftV2
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.