Isozaki Keisuke jelentkezése Nemzeti Nyomozó Irodához

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zétény24

Barangoló
2021. 08. 24.
99
155
19
Kőszeg
V4 karakter
Brendon Rawlings
LV karakter
Marvin Palmer
V2 karakter
Kuroki Hidenao
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Isozaki Keisuke-nak hívnak.

2. Születés helye, dátuma
Los Santos Saint Paul Main Medical Centerben születtem 1990.11.02-én.

3. Bejelentett lakcíme
Palomino Creek 5-ös szám alatt lakom.

4. Telefonszáma
36225638972

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Közszolgálati egyetemen szerzett diploma.

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
Egy kisebb étteremlánc egyik éttermében dolgoztam pultosként, a tanulás mellett sajnos, csak erre volt időm részmunkaidőben, de ennek segítségével ki tudtam egészíteni az ösztöndíjamat, hogy béreljek egy kisebb lakást az egyetemhez közel a városban.

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Igen dolgoztam, az egyetemen a gyakorlatomat a készenléti rendőrség állományában végeztem.

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Ez egy gyerekkori álom számomra, mivel gyermekkoromban nagyon sok nyomozós filmet illetve sorozatot láttam, már akkor eldöntöttem, hogy egyszer szeretnék én is nyomozó lenni, mivel már akkor nagyon megtetszett az egész. Erre az is rátett egy lapáttal, hogy amikor már nagyobb gyermek voltam elmondta édesapám, hogy fiatalkorában nyomozó volt a készenléti rendőrség köreiben, ekkor már teljesen biztos voltam benne, hogy hozzá hasonlóan én is ugyanezt a munkát szeretném végezni és egész eddigi életem során ez a cél vezérelt.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Szerintem a többiekhez képest eléggé kiemelkedő és magas végzettséggel rendelkezem. Egyetemi karrierem során nagyon sok neves versenyen vettem részt, amiken elég sok alkalommal sikerült elérnem a patinás első helyezést. A tanáraim és a felsőbb éves diákok körében is egy elismert ember voltam az egyedülálló tehetségemnek köszönhetően. Mindig törekedtem, hogy kitűnjek az átlag nyomozótanoncok közül és ez szerintem sikerült is. Az egyetem végén a diplomám mellé, városi elismerést is kaptam a kiváló eredményeim miatt, amivel szintén csak én rendelkeztem akkor, tehát senki más nem kapott ilyet. Ezeknek köszönhetően úgy gondolom, hogy egy nagyon jó választás lennék új kollégának az NNI-be a többi átlagos nyomozóhoz képest.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Zéténynek hívnak és 19 éves vagyok.

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
2016 óta játszom az SGS szervereken kisebb-nagyobb kihagyásokkal.

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
78649 eltöltött percem van a szerveren.

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
Voltam a Nemzeti Adó és Vámhivatal tagja egy pár éve, itt csak tanuló rangot értem el, majd az inaktivitásom miatt el lettem távolítva a frakcióból. Ezen kívül most pár hónapja a La Cosa Nostra frakció tagja is voltam, ahonnan én magam döntöttem úgy, hogy kilépek, mert nagyon nem fogott meg ez az illegális szerevezet és csak unatkoztam, itt 5-ös rangot értem el.

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Azért szeretnék ide csatlakozni, mivel úgy látom, hogy a szerveren ez a legaktívabb és legérdekesebb rendvédelmi frakció. Nagyon szeretném kipróbálni, hogy milyen lehet nyomozni illetve a különbözö érdekes akciókon résztvenni. Más szerveren voltam már az NNI tagja és ott nagyon élveztem ezt a félig titkos rendőri életet és elég jól is ment, így itt a Seemta v2-es szereveren is szeretnék bekerülni ebbe a rendvédelmi frakcióba. Nagyon sokféle tervem van, ezek közül kettőt emelnék ki. Az egyik, hogy minél jobb rendőri/nyomozói RP tudást sajátítsak el a saját tapasztaltabb frakciótársaimtól és vezetőimtől. A második pedig, hogy minél feljebb kapaszkodjak a ranglétrán és minél nagyobb elismerést érdemelhessek ki az NNI-n belül.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Igen rendelkezem mind a hárommal és előszeretettel alkamazom is őket.

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Tánczos Zéténynek hívnak, jelenleg jogásznak tanulok az egyik Budapesti egyetemen. Gyermekkorom óta nagyon szeretek különféle online játékokkal játszani a hobbym egy részét ez is tölti ki a másik részét pedig a sport. 12 éves korom óta verseny szintűen hegyikerékpározom. Emelett a barátaimmal, illetve az egyetemi csoporttársaimmal rendszeresen eljárok konditerembe edzeni. Az egyetem mellett és a hobbyjaim mellett rendszeresen eljárok dolgozni is, így hát egy elég zsúfolt életet élek, de bírom és nagyon szeretem is, ha ezek nem lennének, akkor meghalnék az unalomtól.

8. Tudod teljesíteni a heti 600 kötelező percet?
Mint ahogy az imént leírtam elég zsúfolt életet élek, de bizton állítom, hogy ezek mellett is lazán tudnám teljesíteni a kötelezőt.

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.


10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
 

Antoon

thank you for joy
2020. 06. 08.
633
2 030
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
nnilogo.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, mely bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
(( Megjegyzés: Holnap keress bennünket. ))
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.