Isozaki Keisuke jelentekezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zétény24

Barangoló
2021. 08. 24.
99
155
19
Kőszeg
V4 karakter
Brendon Rawlings
LV karakter
Marvin Palmer
V2 karakter
Kuroki Hidenao
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Isozaki Keisuke

2. Születés helye, dátuma
Los Santos Main Medical Center / 1990.11.02

3. Bejelentett lakcíme
Palomino Creek 5

4. Telefonszáma
36225638972

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Egyetemi mesterdiploma.

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
Nem voltak korábbi munkahelyeim.

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Nem szolgáltam soha egyetlen rendvédelmi szervnél sem.

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Szeretnék egy összetartó, fegyelmezett csapathoz tartozni, nagyon szeretem a jó csapatmunkát és magam is jól tudok ilyen formában dolgozni. Régi vágyam, hogy nyomozó legyek, mivel nagyon szeretem felgöngyölíteni a különböző rejtélyes ügyeket és úgy gondolom, hogy meg is van ez a rejtett nyomozói vénám.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Úgy gondolom, hogy egy értelmes felfogással rendelkezem és fegyelmezett a magatartásom, ezért, különösen megfelelőnek érzem magam az állományba, plusz szerintem a többi jelentkezőhöz képest eléggé kiemelkedő nyomozói érzékem van.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Zéténynek hívnak, 19 éves.

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
2016 óta játszom az sgs szervereken kisebb-nagyobb kihagyásokkal.

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
78649 percem van.

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
Az LCN illegális frakció tagja voltam körülbelül 2 hétig, kiléptem, mivel elég unalmas volt számomra a kevés akció miatt. 5 ös rangban voltam.

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Szeretnék sok új embert megismerni és egy jó és összetartó közösségbe tartozni, terveim, hogy minél nagyobb rangot érjek el és minél nagyobb elismerést vívjak ki frakin belül, illetve nagyon sok izgalmas rpben tudnék részt venni, hogyha a frakció tagja lehetnék.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Igen, az itt felsoroltak közül mindennel rendelkezem.

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Tánczos Zéténynek hívnak 19 éves vagyok, jelenleg egyetemre járok, hogyha ezt befejeztem szeretném a karrieremet és magánéletemet fejlesztgetni. Nagyon szeretek a szabadidőmben számítógépen játszani, illetve edzeni is. Az imént felsoroltakon kivül nagyon sok időt töltök a barátaimmal és velük különböző dolgokat csinálunk pl: játszunk, autókázunk, bulizunk stb.

8. Tudod teljesíteni a heti 600 kötelező percet?
Igen, tudnám teljesiteni.

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.


10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
 

Antoon

thank you for joy
2020. 06. 08.
633
2 030
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
nnilogo.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, mely bírálásra került. Az Ön lapját elutasítottuk. Következő ciklusban újra próbálhatja.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.