Ismét sikeres bevetést tudhat maga mögött a Terrorelhárítási Központ!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Hayas

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 05. 19.
257
351
Budapest
V4 karakter
Ogilvy Wright
LV karakter
Zain Mattingly
V2 karakter
Frank Hayes
LSN.png
hr_-_forum.png


Ismét sikeres bevetést tudhat maga mögött a Terrorelhárítási Központ.

user.png
Frank Hayes - cikk szerkesztő
Dátum: 2021.01.30


hr_-_forum.png




2021.01.29.-én megdöbbentő eseményeknek lehettek tanúi a fővárosban és az agglomerációban élők.


Mai nap során Los Santos - San Fierro határátkelő helyétől számítva pár kilométerre, egy elhagyatott bánya tónál, a helyi feltehetőleg kínai - japán bűnszervezet egy civil állampolgárt rabolt el horgászat során. A köznyelven ismert “régi szellembánya” területén zsákot húztak a fiatal férfi fejére, majd csomagtérbe gyömöszölték.
btfxs897563xpthpx6fa.png

“Nagyon megijedtem, és féltem miközben a csomagtartóba raktak megkötözve. Idegen nyelven kommunikáltak, pár magyar szót hallottam csak, azt is üvöltve közölték felém.
“ -mondta Parker a szerkesztőségünknek



A Terrorelhárítási Központ valamint a Nemzeti Nyomozó Iroda munkatársai, összedolgozva sikeresen kimenekítette az ideiglenes fogságban tartott fiatal férfit.
3n5xu5evs487yvf0qyzo.png

“Parkernek már hetek óta mondtuk, hogy ne menjen horgászni a régi bányatóhoz, de ő szerette azt a csendes helyet, így gyakran lejárt oda.
“ - tudjuk meg Parker édesanyjától, akit nagyon felzaklatott az eset


A bűncselekményt elkövető személyek nagy kaliberű lőfegyverekkel voltak felszerelkezve, fekete símaszkban diktálták az utasításokat. A Terrorelhárítási Központ műveletirányítója hősiesen helyt állt, majd a fiatal férfit kimenekítette a bűncselekményt elkövető személyek karmai közül.
h97gb5jg8zh7bd94ac38.png

“A művelet végrehajtása során személyi sérülés nem történt, túszul ejtett férfit a jegyzőkönyv felvétele után átadták az Országos Mentőszolgálat kiérkező mentőápolóinak.
“- nyilatkozta az Országos Mentőszolgálat szóvivője

“Parker családját nagyon megdöbbentette az eset - számolnak be róla - Angel Pineban hamar lába kelt a hírnek, órákra rá mindenki a televízió előtt ül, és hírcsatornák tudósítását figyelték.
“ -mesélték a Parker család szomszédjai



Napjainkban a Terrorelhárítási Központ és a Országos Rendőr-Főkapitányság sajtótájékoztatói alapján, az szűrhető le, hogy több illegális szervezet is megjelent Los Santos, és vonzáskörzetében.
fldvrgdfc3iakplmek9y.png

Óva intjük önöket , hogy fokozottan figyeljenek az idegen személyekkel való intenzív kontaktálásra!

Swaro válasza:
Elavult, helyezem.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.