Isidoro Freixa jelentkezése SGH-nak. [Helyette írom]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Danson

Lelkes fórumhasználó
2019. 05. 06.
371
1 957
21
V4 karakter
rafal godek
LV karakter
jael dobbs
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Pónusz Máténak hívnak,jelenleg 17 éves vagyok. Családommal Szeged mellett lakok egy kis faluban,melynek a neve Ásotthalom. Egyesületi szinten focizok, hobbym pedig a videó vágás illetve a twitchen tevékenykedés.Gimnáziumba járok,11.-es tanuló vagyok.Azért választottam a gimnáziumot,mert még nem volt elképzelésem hogy milyen munkám lesz ha idősebb leszek.Ezért először elvégzem az érettségit aztán pedig keresek magamnak egy ideális szakmát. Szeretek új emberekkel megismerkedni és szeretek új dolgokat kipróbálni. Szabad időmet Seemtával és a barátaimmal töltöm legszívesebben. Mostanában elég aktív vagyok a szerveren,ez köszönhető a frakcióknak amiben benne vagyok,ugyanis jelen pillanatba megunhatatlannak érzem a v2 szervert. 5 éve rpzek itt,viszont voltak kihagyásaim.]

Mióta játszol a szerveren?

[2016 óta.]

Eddigi elért dolgok:

[Amire büszke vagyok az az 1,2 milliárd összértékű vagyon amelyet össze szedtem 3 hónap leforgása alatt. A sok frakció aminek tagja voltam és amikben sok barátot szereztem,akikkel most is tartom a kapcsolatot.]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Szeretek másokon segíteni,ha ooc valaki nem tud valamit,akkor nem azt csinálom,hogy leszólom és megkérdezem,hogy ha ezt nem tudja akkor miért is játszik a szerveren. Való életemben is egy segítőkész embernek tekintem magamat,szerintem ez lényegesen neveléstől függ és ebből nem szenvedtem hiányt.]

Miért téged válasszunk?

[Főképp csapatjátékosnak vallom magamat és ez szerintem kell egy sghnak. Nyugodt ember vagyok,és elég nehéz felidegelni, a felidegelést kifejtem kicsit jobban: Ha több olyan pm-et kapok egy kezdő játékostól,hogy nem érti ezt,nem érti azt akkor nem azt írom neki vissza,hogy kérdezzen meg egy másik sgh-t,hanem válaszolok neki. Nincs olyan opció,hogy mellőzöd a kérdését.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Ha tantermi oktatás van,akkor hétköznaponként 2-4 óra,hétvégenként 5-6. Ha marad minden úgy,ahogy jelen pillanatban van akkor hétvégenként és hétköznaponkénti 7-8 óra teljesíthető részemről.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Az előző kérdésben választ adtam erre a kérdésre is. Átlagosan napi 5 óra hosszát.]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Attól függ,ha mondjuk bug miatt ment tönkre az autója és ezt bizonyítani is tudja,akkor mondom neki,hogy forduljon egy adminhoz, ugyanis én nem rendelkezek ilyen joggal. Ha más eset miatt akkor viszont mondom neki,hogy sgh ként nem tudok autót javítani, viszont admint sem tanácsos felkeresni ilyen problémával, mivel a szerver szabályzatban is szerepel, hogy admintól nem kérsz fixet és ha mégis akkor szankcióban fog részesülni.]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Először elmondanám neki,hogy kettőféle szerelő telep van a szerveren: SCCS illetve Fix&Drive. SCCS Los Santosban helyezkedik el,a Fix&Drive pedig San Fieroban,ezt a kettő helyet egy-egy villáskulcs jelöli a térképen. Ha odaérsz ezek közül bármelyikhez akkor látni fogsz három sávot,amelyet kerítés határol el. Mind a kettő helyen van kettő sáv,amelyek egymás mellett helyezkednek el illetve van egy külön álló sáv. Az egymás melletti közül az egyik a bizonyos "gyors-sáv" amely azt a célt szolgálja,hogy a cascos autók illetve azok a játékosok akik megengedhetik maguknak anyagilag,hogy kifizetnek a szereltetés mellé 700,000FT-ot. A másik pedig a szerelőtelepről kifelé jövő járműveknek van fenn tartva. A külön álló sáv a bizonyos "alapsáv",amelybe beállsz és ha vannak előtted akkor megvárod,amíg sorra kerülsz. Ebben a sávban csak is a jármű szereltetést kell álljad. Miután beértél a szerelőtelepre akkor kövesd a szerelőt,ő elvezet téged a bizonyos "box"-ig,oda beállsz az autóddal és várod,hogy a szerelő kiszámolja az autód javításának költségét. Miután látod ezt a számot a /pay [ID] [Összeg] funkcióval tudod neki odaadni. Fontos az,hogy amit leír a szerelő neked ic chaten az a minimum amit oda kell adnod, természetesen borravalót mindig biztosíthatsz nekik. Miután átment az összeg a szerelőnek,nincs más dolgod,mint hogy vársz. Miután kész a javítás akkor azt a szerelő jelezni fogja neked és utána kövesd a szerelőt, aki kifogja neked nyitni a kifelé jövő sávnak a kapuját,ott kihajtasz és végeztél is.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Városháza:
Kettő "szárnyból" áll,ha a bejárat felől nézzük,akkor a bal oldali "szárnyban" tudja megtekinteni a munka lehetőségeket,amelyek egy civil játékosnak elérhetőek, itt tudja a megtalálni magának a legkedvezőbb munkát.
A mellette lévő jobb oldali épületben pedig kitudja váltani az iratait,illetve az engedélyeket. Iratok közül elérhető a személyi,útlevél, ABR vizsga.Tapasztalatom szerint elég a személyit kiváltani,az útlevél az nem létfontosságú dolog, ABR vizsga lapot pedig csak akkor érdemes kiváltani,ha kamionos munkát választod. Engedélyek közül pedig a horgászengedély. Azért javasolt ezen dolgok beszerzése,mert akkor a rendőr nem büntethet meg téged, amikor egy közúti ellenőrzésen vagy pedig horgászat közbeni ellenőrzésen esel át.

Hobby bolt:
A hobby bolt mellett elhelyezkedik egy élelmiszer vásárlására szolgáló épület is,ezt a kettőt egy helyre is lehet sorolni,mert egymástól csupán pár méterre vannak. A hobby boltban bevásárolhatsz mindenféle használati cikket,ide érthető a telefon,rádió,a különféle munkákhoz elengedhetetlen szerszámok,illetve a farmozáshoz locsolókanna. Meg persze vannak még itt olyan tárgyak is,amelyek a különböző illegális dolgok termesztéséhez kellenek.
A közelében található az élelmiszer bolt a nevéből is kikövetkeztethető,hogy itt ételeket tudsz venni,amelyek növelik az úgynevezett "éhesség csíkodat". Ez a bolt ritkának minősül,ugyanis itt megtudod venni magadnak a sok játékos által kedvelt sültkrumplit,ez az ételt azért veszik sokan,mert mikor az inventoryban rákattintasz jobb klikkel akkor nem jön be a "kattingató panel",csak szimplán megeszi és ezért sokkal egyszerűbb ennek elfogyasztása,mint a többi ételé. Szóval személy szerint én ezt az ételt ajánlanám egy kezdő játékosnak.A térkép nem jelzi külön kis képpel,viszont ha tudod az északi benzinkút elhelyezkedését,akkor egyszerűen megtalálhatod,mert annak szomszédságában található. Az autókereskedés felé kell csak menni.


Autósiskola:
Ezen helyen tudod megszerezni a jogosítványt,először egy kresz vizsga teszten kell átmenj, amelyben 10 kérdés szerepel ebből a kérdésekből ha 8-ra tudod a helyes választ akkor átmentél, az elméleti tesztet bármennyiszer kitöltheted. Látni fogod,hogy átmentél-e a teszten vagy sem,ha sikeresen elvégezted és jól válaszoltál minimum 8 kérdésre,akkor kimész az autósiskolából,a parkolóban látni fogsz egy kék kör alakú cpt. Ebbe besétálsz és már kezdheted is a forgalmi vizsgát egy audi rs7-el. A vizsga lényege,hogy betartsd a maximális sebességet jelző táblák utasításait illetve az alapvető szabályokat. A bal alul elhelyezkedő térképen láthatod,hogy merre kell menj.Melletted ül az anyós ülésen az oktató,ő "beszélni" fog hozzád,ezeket a mondatokat a chaten láthatod. A vizsga útvonal szinte egész Los Santosban végig visz téged és végül a városházán fejeződik be. Ha sikeres vizsgát tettél akkor az inventorydban megjelenik a jogosítványod.


Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Ha olyan rp közebében vagyok,amihez 100%-os odafigyelés kell,akkor írom a játékosnak,hogy keressen fel másik sgh-t. Más esetekben a kezdő játékos előnyben részesül.]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Ha van fent admin a szerveren,akkor várok pár percet,ha az adott player nem lesz szankcionálva,jelzem adminnak. Viszont ha admin nincs jelen a szerveren,akkor egy képernyőfotóval beillesztem imgurra és link formájában elküldöm egy adminnak.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Igen,voltam Imgur: The magic of the Internet ]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Még nem voltam. Imgur: The magic of the Internet]
 
Utoljára szerkesztve:

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
978
1 284
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Alax válasza:
Téma címét javítottam! Az, hogy miért írtad helyette az belefoglalható a lapba, vagy elég akkor leszögezni miért írtad helyette, amikor megkérdezi egy FA/SA.
 

DaveeV2

Álmodni annyi, mint jelen lenni valahol, ami nincs
2020. 07. 26.
233
186
Győr
www.mentok.hu
LV karakter
Conrad D Crusader
V2 karakter
William D George
Szia! Te is szépen megírtad a lapod! Tömör, és lényegre törő! Viszont én a 3 legfontosabb helyen változtatnék! ;)
 

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.