Isaiah Reece r. Főtörzsőrmester LRSZ jelentései [02.12-02.18]

SL4Y3R

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 30.
157
355
Dunaföldvár
V4 karakter
Isaiah Reece
rep-l-si-napl.png

Teljes név:
Isaiah Reece

Rendfokozat:
Főtörzsőrmester

Beosztás:
Operátor

lrsz-vonal-jelv-nnyel.png

Pilóta:
Isaiah Reece

Másodpilóta:
-

Kísérő:
Isabella North

lrsz-vonal-jelv-nnyel.png

Egységszám:
CH2

Lajstromszám:
RB-CH2

Felszállás helye és ideje:
H2
2024-08-19 21:45


Leszállás helye és ideje:
H2
2024-08-19 00:27


lrsz-vonal-jelv-nnyel.png

Repülés típusa:
Készenléti

Repült percek:
162

lrsz-vonal-jelv-nnyel.png

Légi járőrszolgálat részletes leírása:
A légi járőrszolgálatot 21 óra 45 perckor kezdtem meg lincolnban. Az első bő fél óra teljesen eseménymentes volt, a monoton város feletti repkedést próbáltam gyakorlással, esetleges rablások felderítésével tölteni. Pár percig már-már azt gondoltam, hogy felélednek a város rosszfiúi, mivel több körözött személyt, járművet észlelt a rendszer. Igyekeztem az összesre kinézni, azonban egy kivételével egyet sem láttam meg, azt is szem elől vesztettem, így tehát a lehetőségek el lettek játszva. Időközben kiegészült az egység Isabella North r. törzsőrmesterrel. Társaságban így már lehetőség adódott beszélgetésre, ha már semmi sem történt. Még csak helikoptert sem találtunk repülni, amivel időt üthettünk volna el. A szolgálatot megtörte egy honvédségi rádiózás, miszerint rabolják a bankot. Azonnal irányba állítotttam a gépmadarat, leszálltam a bank mellé. Behatoltunk, azonban üres volt, téves volt a bejelentés amit az SCH kapott. Itt megintcsak semmi sem történt ezután, egészen éjfél környékéig. Dupla ATM rablás indult San Fierroban, egy bűnszervezet által. Sokan voltak, így tehát nem szálltunk le a helikopterrel, a gyárba követtük őket. Itt ismételten egy behatolás történt, amely kifejezetten sikeresnek bizonyult, a sok tango ellenére rendkívül kevés áldozat született, még a bűnözők közül is volt aki túlélte. A szolgálatnak végül a fáradtság vetett véget, egy szereltetés és tankolás után végeztünk a repüléssel 0 óra 27 perckor.

Aláírás:
Isaiah Reece