Bírálatra vár Isac Adams - marcy.

Apcsa125

Újonc
2024. 04. 27.
8
3
V4 karakter
Isac Adams
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Válaszod
Isac Adams
A ban időpontja:
Válaszod
2024.08.14. 00:12
A ban időtartama:
Válaszod
2026.08.14 00:11 (két év)
Admin neve, aki bannolt:
Válaszod
marcy
A ban oka:
Válaszod
Náci ideológiával való FUN.
Amiért szeretnéd az unbant:
Válaszod
Igazából, azért szeretnék Unbant kapni, kezdjük ott még általános iskolás koromban Seemta tartalmat csak a youtube-on tudtam megtekinteni, még a régi V2-ről kapcsolódóan ez kb 5 éve volt. Az idők során eljutottam egy olyan anyagi helyzetbe hogy tudjak venni magamnak egy saját normális számítógépet, amin elfutott a seemta, Ezt 5 év alatt sikerült elérnem :/. Igazából szeretek Rp-zni nagyon tetszik a közössége a szervernek, el lehet helyeszkedni bárhól, ha a megfelelő rp tudással rendelkezel. Ez nem ide tartozik, de a bannom előtt is sikerült alapítanom egy céget amibe komolyabb rp szálakat akartam vinni. Nos igazából ezért szeretném kapni az Unbant, szeretnék kérni egy második esélyt, hiszen összesen 3 hónapja kezdtem el a szervert, ami idő alatt rengetek embert ismertem meg. Előre is köszönöm a válaszotokat, sziasztok!
Megjegyzés:
Válaszod

Annyi megjegyzésem van a bannommal kapcsolatban, hogy Náci ideológiával vádoltak meg, ugyan is kimentem életemben először himnuszra majd azt kiabáltam Heil h**ler do p*cse. Elismerem hibáztam ezzel kapcsolatban, viszont ez hogy Hitler mit tett a zsidókkal és a romákkal, több mint 80 éve történt. Egyébként egy Cigány származású fiúként nem hiszem hogy akármilyen hitlerista vagy nácizmussal való dolgokban lennék benne, ez amit mondtam csak jött valamiért, valahonnan nagyon mélyről. Magam se tudom hogy miért.