Isabella Reyes

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Sziszo

Újonc
2021. 07. 14.
15
17
Zürich
V4 karakter
Cody Covington
LV karakter
Isabella Reyes
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Reyes>
Középső név:<->
Keresztnév:<Isabella>
Születési hely és idő:<01/06/1997> Los Angeles
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Las Venturas>
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Nem:

Férfi [ -]
Nő [ X]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Főiskola>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Avlon University,California>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Postás>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2021.07.13>
Munkaköri leírás:
<Las Venturas területén levelek és küldemények kiszállítása a címzettek részére.
>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Sokat kellett dolgozni kevés pénzért.>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Árpi >
Életkorod:<17>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<2020 óta V3/V2 LV-t most kezdtem>

Mesélj magadról:
<Árpi vagyok,17 éves,Szabolcsban élek a szüleimmel és a testvéremmel,jelenleg középiskolás vagyok,11.osztályos és a közszolgálati
technikus szakon vagyok,ami egy 5 éves képzés ami érettségit is ad.Már 9 éve hogy kézilabdázom,de ebben az évben csak az év elejét játszottam,mivel jött a vírushelyzet és bezártak a csarnokok és nem lehetett hol edzeni.Nem rég belekezdtem az MMA-ba is,már voltam Kyokushin edzéseken/táborban és megtetszett,de terv szerint csak pár edzésre fogok bemenni,hogy tanuljak egy kis alap technikákat.Szabadidőmben zenélek (Zongorázok,és most tanulok gitározni) elmegyek edzőterembe,vagy a barátokkal lógok,ha játszunk nagyrészt MTA-zunk,nem rég kezdtük el az LV-t,és már vártuk hogy itt játszhassunk.>

Mesélj a karakteredről:
<Isabella Reyes
Született:1997.01.06 Los Angeles
Anyja Neve:Diana Whetstone
Apja Neve:William Reyes

Isabella 1997.01.06-án született Los Angeles-ben.23 éves koráig a szüleivel és 4 testvérével:Cooper-rel,Bob-bal,Jhonny-val,és Louis-sal élt.Végzettsége:Főiskola,Avlon University,California egészségügyi osztály.Remek gyerekkora volt,nem volt oka panaszkodni,hiszen apjuk mindent megadott nekik,hogy jól éljenek.Gyerekkori álma,hogy orvos legyen,és segítsen a bajbajutottakon.2019 őszén sajnálatos módon "félrávák"lettek mivel apjuk elhunyt,így mindenkinek el kellett kezdeni a nagybetűs életet.Cooper és Jhonny Los Angeles-be költöztek,Isabella és Bob pedig Las Venturas-ba.Louis otthon maradt California-ban,és jelenleg Autószerelő egy elég nagy cégnél.
Isabella azért választotta Las Venturas-t,mivel szereti a szerencsejátékot,és elég nagy szerencséje van.

>

Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Nem voltam még frakcióban a See szervereken de máshol igen.>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Egyszer voltam Mentős más szerveren és az Ápoló "rangig"jutottam el.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Szeretnék egy teljesen új RP-t alkotni a saját körömben,hiszen mindenhol ugyanazt RP-zem és ez már kicsit unalmas,szóval úgy döntöttem,hogy itt kipróbálok új dolgokat,és azért is jelentkezem,hogy tanuljak.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

<https://imgur.com/a/qZlDu0z 0 nap, 10 óra és 47 perc (647 perc) >
fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<AlgoFlex,Cataflan,Diclac,Rubophen,Advil...>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<Eszméletlen állapotok,Maradandó égési sérülések,sokkos állapotok,nyílt törések és sebek,áramütés stb.>
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Kiérkezem a helyszínre,jelentem rádióba,hogy megérkeztem a helyszínre.Odasietek a sérülthöz,megkérdezem tőle hogy minden rendben van-e?Tudja-e mozgatni a könyökét,illetve hogy érzi-e egyáltalán.Ha zúzódás lépett fel,megpróbálom a helyszínen enyhíteni a fájdalmát,adok neki fájdalomcsillapítót és a szükséges dolgokat,ha törés,akkor beviszem a legközelebbi kórházba.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021.07.16.
Aláírás: Isabella Reyes
 

Wexen

end of watch
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 187
1 459
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Cantrell
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
Szia
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?

Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?


Emellett nagyon kevés perced is van. A laptól - egyelőre - tartózkodok
 

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
484
239
22
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
Szia végig olvastam a lapodat és kevés játszot perced is van de egy jo pont hogy tiszta az UCP de sajnos ez nem elég hogy meggyőzzél a lappal Tartozkodom.
 

asmoky

fallen angel
2019. 01. 10.
3 407
7 928
21
V4 karakter
Patrick Steele
LV karakter
Patrick Mendoza
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Isabella Reyes,

Ezennel értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetősége döntést hozzott a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.
Személyes megjegyzés: Szerezz egy kicsit több tapasztalatot a szerveren és fussunk neki újra.
 
  • Tetszik
Reactions: Fanni
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.