Isabella Fletcher jelenkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

wheezy

Barangoló
2019. 01. 24.
89
58
Cheyenne
V4 karakter
Anthony Forelli
LV karakter
🤍
V2 karakter
🤍
w6Ne5V1.png


APPLICATION FORM

1. Személyes adatok (IC):
1/a. Teljes név: - Isabella Fletcher -
1/b. Születési hely, idő: - Nevada Medical Center 1992/02/17 -
1/c. Telefonszám: - Válasz -
1/d. Állampolgárság(ok): - Itáliai, Amerikai -

2. Előmunkahelye(i):
2/a. Előző munkahelye(no.1): - Kirkwood Bank of Nevada -
2/b. Betöltött pozíció(no.1): - Könyvelő -
2/c. Mettől-meddig dolgozott ott(no.1): [2018/04/22 - 2020/01/08]

3. Általános kérdések:
Jelölje be azokat az állításokat, melyek igazak. (X-eléssel jelölje, több is lehetséges)

3/a. Miért hagyta ott előző munkahelyét?
[ x ] - Előző munkahely elhagyása egy jobban jövedelmező reményében!
[ - ] - Elbocsátás, nem megfelelő munkateljesítmény, munkamorál, nem megfelelő magatartás miatt.
[ - ] - Gyors munkahely váltás, egészen rövid időn belül.

3/b. Milyen végzettséggel rendelkezik?
[ x ] - Rendelkezem egy középiskolai végzettséggel.
[ x ] - Rendelkezem egyetemi diplomával.

3/c. Egyéb kérdések:
[ x ] - Rendelkezem érvényes személy igazolvánnyal.
[ x ] - Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel.
[ - ] - Vonták már be valaha vezetői engedélyemet.

4. Személyes adatok (OOC):
4/a. Neved: - Gergő -
4/b. Életkorod: - 16 -
4/c. Mesélj magadról pár mondatban: - Hali, Gergőnek hívnak, Erdélyben élek, 16 éves vagyok nyáron pedig töltöm a 17.-diket. Filozófia szakra járok, ez annyit tesz, hogy bölcsebb vagyok egyes embereknél. Szabadidőmben zene alapokat írok, értem én gépi emo rap/lofi beatek írása. Másrészt fotózni is imádok, a lenyugvó naplementét és a gyönyörű, illatos virágokat. Szerencsére jó családba születtem, és megtanultam mi is a fegyelet, illetve tisztelettudás. Ha éppen nem a játékkal játszom vagy barátnőmmel vagyok, vagy haverokkal lopjuk a napot. -
4/d. Mióta játszol az SGS szerverein? - Körülbelül 2 éve. -
4/e. Jelenlegi játszott perced (jelentkezési lap megírásakor): - https://prnt.sc/qztguk -
4/f. Adminjailek illetve kitiltásaid száma: - [/URL] -
4/g. Névváltási kérelmeid: - https://prnt.sc/qztdkz -
4/h. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni? - Azért szeretnék csatlakozni, mert egy jó közösségben szeretném magam kipróbálni, sosem voltam még sajnos életmentési frakcióban, ezért is szeretnék egy próbát adni ennek. Egy jó közösséget szeretnék találni akik elfogadnak úgy ahogy vagyok, hibáimmal és hibáim nélkül. -
4/i. Voltál-e már egészségügyi frakció tagja az SGS szerveren? Hol, mikor, meddig? - Nem, nem volt még dolgom ilyen típusu frakcióval LV-n. -
4/j. Milyen karaktert építenél ki az LVMS-ben? (Terjedelmes, részletes választ várunk!) - Karakterem egy fiatal, gyengéd hölgy lenne, ki örömét mások megsegítésében leli. Határozott személyiséggel rendelkezne, egy karakter mely a legtalpra esettebb lenne mindnél. -
 
Utoljára szerkesztve:

Kecsii

Aktív fórumozó
2019. 02. 27.
228
148
Debrecen
LV karakter
Bernard Hammond
Hyhy
[ - ] - Rendelkezem egy középiskolai végzettséggel
ezt kérlek javítsd!
szép lap lett csak még egy kicsit javítgasd bővítgesd!
EDIT:ilyen kevés perchez sok az aj és a bann percek , de nèzzük meg mi sül ki ebből​
 
Utoljára szerkesztve:
  • Szomorú
  • Tetszik
Reactions: wheezy és Dzoli

wheezy

Barangoló
2019. 01. 24.
89
58
Cheyenne
V4 karakter
Anthony Forelli
LV karakter
🤍
V2 karakter
🤍
Ilyen UCP-Perc arannyal illetve AJ indokok mellett nem sok esélyt látok benned.
Az a baj előítéletes vagy, nem látsz az emberben némi lehetőséget, nem látod azt az egy cseppnyi kis lehetőséget, az aj egy éve történt azóta egyetlen bannom se volt,se jailem, percek száma számítógép váltás okából nem szárnyal az egekben. Végsőként úgy gondolom mégegyszer, hogy NAGYON de NAGYON előítéletes voltál a mondatodban, és sajnálom, hogy így kell gondolnod.
 

Dzoli

keep movin' on
2019. 07. 14.
738
1 571
20
Veszprém
V4 karakter
🔱 Javion Prat
Nem mondanám, mivel vannak egyes szempontok ami miatt ilyen véleményem született. Például, semmilyen módon nem toleráljuk az OOC stílust és rövid idő alatt beszédtél párat. Véleményem változatlan.
 
  • Tetszik
Reactions: Azure és Doc

wheezy

Barangoló
2019. 01. 24.
89
58
Cheyenne
V4 karakter
Anthony Forelli
LV karakter
🤍
V2 karakter
🤍
Elfogadom a véleményed, de úgy vélem igazságtalanság az, hogy az ember nem kap egy esélyt, mert a multban történt valami ami egyszer volt és többször nem, sosem láttál még IC rpzni, sosem beszéltél még velme, de te megformáltad 2 jailból és 1 banból az, hogy én valami nagyon rossz ember vagyok.
 

wheezy

Barangoló
2019. 01. 24.
89
58
Cheyenne
V4 karakter
Anthony Forelli
LV karakter
🤍
V2 karakter
🤍
Én el sem akartam kezdeni a vitatkozást, de nem esett jól az, hogy te /esélyt sem látsz bennem/, azért mert van egy bannom ami 3 hónap után lekerült, addig volt időm elgondolkodni a dolgokon, és azon, hogy változtatni kellene.
 

Doc

Cardioplegia ?
2019. 01. 11.
816
1 094
OMSZ Központi Rohamcsoport
V4 karakter
Nyikolaj Vasilievich
LV karakter
Bert Cantrell
BH4pJAS.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a jelentkezési lapját a Las Venturas Medical Services vezetősége elutasította.

Indoklás: Súlyos ucp ilyen kevés perc mellé.
 
  • Tetszik
Reactions: Azure
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.