Isaac Sean

Original Boni

Újonc
2019. 01. 15.
16
21
V4 karakter
Isaac Sean
LV karakter
Isaac Sean

I. Szakasz: Személyes Információk​

Teljes neve: Isaac Sean
Születési ideje: 12/22/1978
Születési helye: Haifa, Izrael
Neme:
[x] Férfi
[-] Nő

Telefonszáma: +38-76-572-7951
Bejelentett lakcíme: Bone County, Abraham Lincol street 34. 1. flr/2.
E-mail címe: sean.isaac@gmail.com

Állampolgársága: Amerikai, izraeli
Beszélt nyelvek: Angol, héber

II. Szakasz: Tanulmányok, munkatapasztalat​

Mi a legmagasabb iskolai végzettsége?
[-] High School Degree (Középiskolai végzettség)
[-] Vocational School Certificate (Szakiskolai végzettség)
[-] Associate's Degree (Közösségi főiskolai végzettség)
[x] Bachelor's Degree (Főiskolai végzettség)

Korábbi munkahelye: San Fiero Revenue Service
Betöltött pozíciója: Vezérezredes az ottani szisztémában.
Munkakör leírása: Az állomány munkájának adminisztrációs feladatainak ellenőrzése, koordinációs és operatív teendők , adóhatósági tárgyalások lefolytatása, folyamatos együttműködés a központi igazgatósággal, kis- és nagy vállalatok által benyújtott regisztrációs folyamatok koordinációja és jóváhagyása.
Távozásának oka: Családi okok miatt kötelező volt visszatérnem Izraelbe.

Dolgozott már nyomozó hatósági szervezetnél, vagy rendelkezik ehhez hasonló tapasztalattal?
[x] Igen*
[-] Nem

*Ha igen, hol, mikor és milyen pozícióban?
A LSPD-nél szolgáltam majdcsak 1 évet, ahol főtörzszászlós képesítésig jutottam. Ezt követően azonban személyes és szakmai kvalitásomnak köszönhetően felvételt nyertem a SFRS-hez ahol lehetőségem volt kibontakozni. Itt Őrnagy pozíciótól kezdve egészen a Vezérezredesi rendfokozatig sikerült végigjárnom a ranglétrát. Ez egészen a 2017-es felmondásomig tartott.
Izraeli utamat követően már Las Venturas-ba érkeztem vissza a családommal, ahol a LVMPD kötelékébe tartózkodtam fél évig, azonban a családban bekövetkezett tragédiák és az ország háborús helyzetének köszönhetően hazautaztam.

III. Szakasz: Általános kérdések​

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?
[x] Igen
[-] Nem

Rendelkezik-e érvényes fegyvertartási engedéllyel?
[-] Igen
[x] Nem

Használt-e valaha bármilyen illegális kábító- vagy tudatmódosító szert?
[x] Igen
[-] Nem

Volt-e valaha büntetőeljárásban érintett?
[-] Igen*
[x] Nem
*Ha igen, részletezze: válasz

Röviden fejtse ki saját szavaival, hogy Ön szerint mit jelent az igazságos adórendszer fogalma!
Ez mindig is kényes téma volt, de ha röviden kéne összefoglalnom, a nagyobb vagyonnal rendelkező társadalmi rétegek nagyobb részt vállalnak az adózási kötelezettségük gyanánt, míg a kevésbé tehetősebb társadalmi rétegek arányosan kevesebbet. Leginkább a társadalmi egyenlőség az amit a rendszer próbál valamilyen módon kompenzálni.

Röviden fejtse ki saját szavaival, hogy Ön szerint mi a különbség a tételes és a proporcionális módon történő (egykulcsos) adózás között, valamint melyiket miért érdemes alkalmazni!
Az előző válaszomhoz visszakötve igyekszem itt is rövidebben reflektálni a kérdésre. A legfőbb különbség számomra az, hogy a tételes adózás esetén az adózóknak ugyan azt az összeget kell fizetniük, attól függetlenül hogy a jövedelmük pontosan mekkora is, míg a proporcionális adózásnak éppen ez a haszna, hogy mindenki a jövedelem egy fix százalékát fizeti be. Én ezért is az utóbbira voksolok, mindig is szerettem a törekvő lehetőségeket és éppen az egykulcsos adó teremti meg a motivációs és ösztönző rátát, ami pozitív hatással lehet egy-egy gazdaság felélinketésére.

IV. Szakasz: Out of Character​

Hogyan szólíthatunk téged?
Boni

Mennyi idős vagy?
25

Mióta játszol a See Game System szerverein? Mióta játszol a Las Venturas szerverén?
2013 óta, LV-n a hivatalos indulás előtt óta itt vagyok.

Mennyi játszott perccel rendelkezel?
Jelenleg 1051, azonban a korábbi account (2018 körüli szerencsétlenség miatt.. :) ) körübelül 30-40 ezer játszott perccel rendelkezhet. V4-en pedig 200.000-et súrolom alulról.

Voltál már Adminjail-ben? Csatolj képet az UCP felületedről!
Nem, se itt, se pedig V3-on. (azaz már V4-en)
2024-07-15_18h11_41.png


Voltál már kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP felületedről!
LV-n soha sem. Azonban V4-en volt egy aprócska személyes afférom, akkor hAvock-al, ami ebben éleződött ki. Ekkor sikerült is abbahagynom a játékot egy jó 6 évre, amit nemrégiben kezdtem el újra.
2024-07-15_18h13_17.png

A ban ellenére 2018 elejéig azonban fő globális moderátor voltam.

Milyen karakterekkel játszottál eddig a szerveren? Csatolj képet az UCP névváltási felületedről!
Isaac Sean volt mindig is.
2024-07-15_18h14_34.png


Voltál már frakcióban? Ha igen, hol, meddig és miért léptél ki?
LV-n, ahogy az IC résznél is említettem voltam a LVMPD-ben, még a kezdetekkor. Itt a 2018-as befejezésemig voltam, de mivel admin mellett csináltam, így túlzottan nem volt mérvadó teljesítmény. V3-on a NAV-os karrieremnek pedig a LV-re történő áttérés vetett véget.
Szerinted mi a feladata az Internal Revenue Service frakciónak a szerveren?
Ahogy végigolvastam a fórumokat és az általatok készített leírásokat, legfőképp a városban és az agglomerációban található cégek adóhatósági ellenőrzése és nyilvántartása az elsődleges feladat. Ezen kívül mint rendvédelmi szerv egyéb intézkedési jogkörökkel is rendelkezhetnek. Azonban nagyon kíváncsi lennék a további munkakörökkel kapcsolatosan, illetve arról is, hogy van e lehetőség "terjeszkedni" és az adózási rendszert más dolgokra is átterjeszteni.

Miért szeretnél hozzánk jelentkezni? Mi a célod a frakcióban?
Őszintén szólva, mostanában elkezdtem újra aktivizálni magamat a szerveren és úgy gondoltam eltölthetnék némi időt hasznosan, nem csak lézengéssel. Főbb célokat nem szeretnék előre kitűzni, hisz meglátjuk mennyi lehetőséget rejt a frakció, remélem minnél többet, a többi úgyis csak maszlag lenne.

Milyen karaktert alkotnál a frakción belül? Kérlek mutasd be nekünk!
Egy kisebb része körvonalazódik jelenleg, a lap írásakor, ez pedig a törtető "veterán" szerepe, akit kifejezetten fusztrál az otthonába zajló folyamatos feszületség, illetve az hogy az itteni munkáját eddig csak megszakitásokkal végezhette, emiatt kifejezetten céltudatos. Azonban egy kicsit régivonalas és nehezebb lesz számára a helyi alkalmazkodás, hisz ahogy idősödik az ember, nehéz elfogadnia ezeket.
Account ID:
36756

TANUSÍTVÁNY

A jelentkezésem beküldésével igazolom, hogy az általam megadott válaszaim igazak, legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Általam megtévesztő és hamis válasz elegendő indoknak bizonyul a jelentkezési ciklusból való kizáráshoz. A jelentkezési lapom beküldésével elfogadom, hogy a Recruitment and Staffing Office munkatársai az adataimat bizalmasan kezelheti és esetenként ellenőrízheti azokat.


Aláírás: Isaac Sean
Kelt: 16/07/2024