Bírálatra vár Isaac Clintwood - dxminik

rencsi

Újonc
2024. 06. 04.
4
4
V4 karakter
Isaac Clintwood
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Isaac Clintwood

A ban időpontja:
2024.06.13

A ban időtartama:
örök

Admin neve, aki bannolt:
Brodesz (dxminik)

A ban oka:
AntiAFK

Amiért szeretnéd az unbant:
Igazából megbántam a bant, az igazság az hogy nem ismertem a szabályzatot, és nem voltam tisztában vele hogy nem lehet antiafkolni, bármennyire is hihetetlen, ha lenne rá bármi esély hogy feloldanàtok vagy enyhítenétek s szankción, biztosan odafigyelnék a szabályzatra mivel még így két hónap elteltével is hiányszik a szerver és a közösség, szeretném folytatni az életet a szerveren, mivel nagyon éltük a haverokkal, megbántam a bant, és nem számítottam vele hogy ekkora súlyt hordoz maga után ha antiafkolok, esetleg abban is benne lennék ha megtudnánk beszélbni valamikor, viszont nem hiszem azt hogy egy w lenyomvatartás egy radírral egy örökös kitiltást érdemel, de mivel ugye nem ismertem a szabályzatot erről nem is tudhattam, most már elolvastam és tisztában vagyok a dolgokkal így ügyelve arra hogy ne szegjem meg.

Megjegyzés:
jail fejében is elfogadom az unbant, most már nem fordul elő antiafk és egyéb csínytevések.

 
Utoljára szerkesztve:
  • Fájdalmas
  • Tetszik
Reactions: Bari és Zsombykah

kisstamas2002

Újonc
2024. 05. 30.
3
2
V4 karakter
Thomas Clintwood
4.) Unban kérelemhez kizárólag a bíráló adminisztrátor, illetve magát a kérelmet megíró személy szólhat hozzá! Büntetés: 100 büntetőpont. @Clancy
Támogatom, szerintem adjatok neki egy esélyt!
 
  • Vicces
Reactions: Lukacs és Bari