Irish, és LCN>>TrstMe-re. #Balage

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

laufer74

Újonc
2022. 11. 03.
72
130
V4 karakter
John B Bonelli
V2 karakter
John B Bonelli
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
John B Bonelli

Panaszolt fél admin neve:
TrstMe

Panasz pontos megfogalmazása:
Helytelen birálat.

Bizonyítékok:
Első videó:

Megjegyzés:
Hali. Egy olyan problémával jöttem/jöttünk, hogy Irish>LCN a kettő frakció szeretett volna csinálni a mai nap egy arany bank RP-t. Na szóval a helyzet a következő lenne. Megvolt az 1 órás ic körülbelül, mire el tudtunk indulni. Elhozták a pszt, indultunk aranybankhoz. Majd déli határ után 4 sávoson elkezdett követni minket 1 BMW M5 E60, miközben 2 pszt vittünk, illetve 3 civil autó jött velünk, akik kisértek. Követett határig, majd határon átmentünk, és le lettek szoritva alagútba, majd ki lettek lőve. TrstMe által, nem volt okunk arra, hogy mi lőjjünk rájuk. A kérdésem a következő lenne. Miért követett? Tudott volna menni déli felé is. Miért lassitott folyton mellettünk, és miért jött szép lassan mögöttünk? Ha nem követ, és nem lassit folyamat, nem lettek volna kilőve. El lett külve ez a videó is TrstMe-nek, ami fent található, de azt mondta, itt is csak az látszik, hogy határnál átértünk, és utána ki lettek lőve. PD ugyan ilyen videót küldött neki. Ezek után, miután kapta a jailt Alberto, utána lett folytatva az aranybank, és egyből megjelent az összes PD. Miközben elötte 1 sem volt, nem is tudták hogy arany bankozunk, mert vigan kipakoltuk az aranyakat. Totális el lett cseszve az egész RP-nk.
 

leviiiii

fumo friday
2020. 05. 24.
800
3 961
Mosonmagyaróvár
V4 karakter
selita vidini
LV karakter
cino tani
V2 karakter
krisztián lovász
Nagyon sok értelme van úgy kitenni PK-t adminra, hogy nem volt normális előrp-ek és még meg is fenyegettétek az admint a pkval.
Az meg nagyon jól látszik a videón, hogy Alberto még az ütközést se volt hajlandó lerpzni, egyből ment a dara nála.
Illetve még egy észrevétel, hogy egy perce, ha követtük a PSZ kocsit és egyből olyat rádiózik az egyik tag, hogy: [2023-04-26 17:32:26] [Output] : Natalina De Vitto mondja ((rádióba)): aki a psz közelében van TP aktív
(az ügyön ott voltam)
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Köszi. @laufer74 akkor kerítsetek valami bizonyítékot kérlek arra a 2-3 perces követésre ha van.
 

laufer74

Újonc
2022. 11. 03.
72
130
V4 karakter
John B Bonelli
V2 karakter
John B Bonelli
Köszi. @laufer74 akkor kerítsetek valami bizonyítékot kérlek arra a 2-3 perces követésre ha van.
Nincs elötte lévő 2-3 percről videó, hogy követtek minket. De nyilván, mint pd, nem feleslegesen jöttek a psz-ek után. (Hogy pd, ügy közben derült ki, mikor láttam őket konkrétan.) Elötte lévő 2-3 percet nem videóztuk, alberto klippelte vissza ezt a részt, amit beküldtem épp azért, mivel tisztában voltunk vele, hogy admin ügy lesz, hisz minden ilyen esetnél az van általában. A másik fele, amit még hozzáfűznék a dologhoz, hogy @leviiiii szerintem az elötte lévő elő rp-hez neked semmi közöd, az elötte lévő elő rp teljesen megvolt, hisz már tegnap le lett ic-zve a dolog, és munkából ahogy haza értem, úgy léptünk is fel, és vagy 1 órán keresztül ment az ic. Félre ne érts, de szerintem neked nem kell semmit sem bizonyítanom. Mellesleg nem is az elő rp-ről szól jelenleg a pk, hanem arról, hogy ki lettetek lőve jogosan szerintünk, ti szerintetek nem, épp ezért alakult ki ez a helyzet. Másrészt, nem fenyegetve lett TrstMe a pk-val. De ha ez fenyegetés, egy játékon belül, egy pk... Akkor nem tudom a való életben mi lenne fenyegetés.
Illetve azt még hozzá tenném, hogy ha nincs meg a 2-3 perces videó, szerintem akkor is tiszta sor, hogy mehettek volna teljesen más irányba, mint hogy végig követve a 2 pszt, és a további autókat, amik kísérték a psz-t. Szerintem nyilvánvaló, hogy nem fagyizni mentünk volna az első sarkon a boltba, és szerintem az is nyilvánvaló, hogy nem pd vitte a pénz szállítót. Civil autókkal.
 
Utoljára szerkesztve:
T

tomoka

Nagyon sok értelme van úgy kitenni PK-t adminra, hogy nem volt normális előrp-ek és még meg is fenyegettétek az admint a pkval.
Az meg nagyon jól látszik a videón, hogy Alberto még az ütközést se volt hajlandó lerpzni, egyből ment a dara nála.
Illetve még egy észrevétel, hogy egy perce, ha követtük a PSZ kocsit és egyből olyat rádiózik az egyik tag, hogy: [2023-04-26 17:32:26] [Output] : Natalina De Vitto mondja ((rádióba)): aki a psz közelében van TP aktív
(az ügyön ott voltam)
Hali, én is ott voltam az ügy alatt olyan szó forudulat is átment hogy ti nem akartatok minket követni, ha valójában is így lett volna akkor vissza fordultok. És elmentek más spotra. Eléggé rendesen tönkre vágtátok az RP-t 3tól terveztük a dolgokat. Az én véleményem szerintem ne csodalkozzatok ha mentek 2 psz után és ki darálnak. Vagy mi lett volna a reakciotok h "Szia jól vagytok?, Minden rendben van?"

Az elő rps válaszodra meg azt fűzném, hogy mindenbe bele lehetne kötni hogy mit csináltunk. Egy szerintem pitiáner ügyből egy ekkora össze-visszás valamit össze hozni, amíg eltartot az aügy addig 2x leafkoltátok volna a halálidőt. Részemről ennyi.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
X állítja, hogy akkor kanyarodtak fel és előtte nem követtek, Y pedig azt, hogy már 2-3 perce rajtatok voltak. Mivel csak a Smexyék által állított esetre van tényleges bizonyíték, így értelem szerűen nekik tudok igazat adni. A videón látott időintervallum alapján nem tudhattátok eldönteni, hogy kik is azok, akik mögöttetek vannak. A 2-3 perces történet (vagy egyéb, ennél komolyabb dolog) esetén jogosan ránthattatok volna fegyvert, hiszen az már adhat okot a gyanúra. Az viszont, amit a videóban látunk, nem ezt tükrözi.
Lehetőségetek szerint állítsátok kicsit nagyobb időintervallumra a visszajátszást, hogy ne kelljen találgatnunk az ilyen ügyekben. Úgy sokkal könnyebb lesz az igazatokat képviselni. Köszi

A panaszt jogtalannak tekintem.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.