Iris Malina jelentkezése a taxihoz [ELFOGADVA]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Iris Malina

Újonc
2019. 09. 20.
3
0
LV karakter
Iris Malina
V2 karakter
Josh Lloyd
34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png


[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?

Miklós Balázs

Hány éves vagy?

16

Hány játszott perced van?

1500

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Nem https://imgur.com/YjyOscr

Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Nem https://imgur.com/3wBxcCL

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Igen https://imgur.com/evMXhgT

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?

Nem

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

Válasz helye

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

[Büszke vagyok, hogy azt a keveset is amim van, a saját erőforrásaimból sikerült megszereznem[/I]

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

3-5 óráig terjedő

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Igen, természetesen

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Mert remek szociológiai érzékem van, ami szerintem egy taxisnak fontos, valamint könnyen tanulok és remek sofőr vagyok

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Miklós Balázs vagyok 16 éves. Iskolába járok, mellette még sportolok is. Egy pár kedves barátomnak köszönhetem, hogy rá találtam a szerverre és eddig nagyon jól érzem magam. Kb. 4 éve MTA-zok, és más RP szerverekről már van tapasztalatom. A minden nap fel tudok jönni a szerverre és dolgozni (persze vannak kivételek, mint mindenkinek) és nagyon várom, hogy szolgálatba állhassak! Amúgy a taxizás sem áll tőlem messze egyszer már végeztem eme nemes feladatot. Szeretek RP-zni is és nem esik nehezemre. Nagyából ennyit szerettem volta, lehet kicsit kevés de a lényeg benne van. Nagyon örülnék a felvételnek :)





[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Jelentkező neve:

Iris Malina

Jelentkező születési helye, ideje:

1994 Las Venturas kórház

Jelentkező anyjának leánykori neve:

Janett Mint

Jogosítványa, okiratai érvényesek?

Igen

Miért szeretne ide jelentkezni?

Mert szeretném kamatoztatni a vezetési tudásomat, és szeretetemet

Miért pont önt vegyük fel?

Remek szociológiai érzékeim vannak, gyorsan tanulok, kiváló sofőr vagyok

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)

Szeretnék csapatban dolgozni, de egy csapatban elengedhetetlen az hogy mindenki egyenlően vegye ki a rlszsét amunkából. Azt ki nem állhatom, ha valaki nem csinál semmit és megkapja az elismerést, teljesen jogtalanul. A csapatban muszáj, hogy összedolgozzanak az emberek és segítség egymást, ne legyenek vitáks és konfloktusok.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?

Igen

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 5.000 $ kauciót kell befizetni?

Persze

Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):

Pár kedves barátom mutatta be a szakmát ami egyből megtetszett.Remek vezetési és szociális keszségeim végre kamatoztathatni tudhatnám.Oda vagyok az autókért is mellesleg. Valamint nagyon kíváncsi vagyok milyen történeteket mesélnek majd az utasok.Valamint kíváncsi vagyok a többi a többi alkalmazott által kitanult fortélyokra is.Motivációm határtalan. Valamint érdekel milyen lehet végre igazán keményen dolgozni, mert eddig csak piti munkákat végeztem aprópénzért amiből megtudtam élni. Ngyon boldog lennék ha felvennének.


Kérjük csatolja az önéletrajzát:
https://imgur.com/I3s5yZ7


Aláírás: Iris Malina

Kelt.: 2019. 09. 20
 
Utoljára szerkesztve:

Lole

📸 @bencewirth
2019. 01. 10.
976
757
25
Makó
V4 karakter
Awni Shaiq
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-

Üdvözlöm! /Ayden Wallace/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: általad válaszott időpont, keress fel minket! (A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)

Ui.: Megnézzük.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.