Irina W Afanasyev jelentkezése a See game Helpdesk csapatába.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Patrikus

Újonc
2020. 08. 09.
58
68
Klagenfurt
V2 karakter
Devajee Davenport
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Patriknak hívnak, jelenleg 15 éves vagyok, lassan a 16-ot rúgom. Kitűnő tanuló vagyok, de sajnos már másodjára járom a 9. osztályt, gimibe kezdtem, most pedig szakot tanulok, de remélem már nem sokáig költözés végett. Amit tudni kell rólam, hogy eléggé segítőkész vagyok, szeretek másoknak segíteni, csendes természetű vagyok, hamar beilleszkedek, elég terhelhetőnek érzem magam, a munkám jól végzem amit rám bíznak. Jelenleg a Balaton környékén élek egy kis falucskába, de nem sokára Ausztriába fogunk költözni ha minden jól alakul, mint most. Hobbim a foci, illetve a gépezés. Rengeteg játékom van, és egy erős gépem, de én akkor is See-n játszom. Más játékkal úgy nem is igazán játszom. A focit sajnos abba kellett hagynom még 2017-be, mert valami furcsa betegségem van, amit még most is vizsgálnak, nem tudnak rá adni gyógyszert, emiatt eléggé beteges vagyok, ez egy immun probléma. Hétvégente szoktunk haverokkal járni bulizni, amit most sajnos nem szabad a vírus miatt.


Mióta játszol a szerveren?

2020, július vége körül regisztráltam, és egyből bele szerettem a szerverbe. Jelenleg 29.000 perccel rendelkezem.


Eddigi elért dolgok:

A kedvenc autóm, egy Mercedes Benz SLS AMG, volt sok pénzem, amit sikerült elbuknom kaszinóba, ez volt a tanulópénzem, körülbelül 350 millió. Rengeteg barátot, ismerőst szereztem ez idő alatt, már majdnem minden fegyver mesterkönyves, rengeteg RP szituációban vehettem részt, aminek nagyon örülök, voltam már többször IDG adminsegét, See City Car Service folyamatos Top1 szerelője vagyok, sokáig tervezek itt lenni, jelenleg az 5. rangon vagyok. Még nagyon sokat tudnék mesélni, de nagyjából ez az amit fontosnak találok.


Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Többször voltam már ideiglenes adminsegét, és nagyon megtetszett ez a dolog, hogy másokon tudok segíteni, jó érzés tölt el mikor meg tudok oldani egy problémát, vagy egy kezdő játékosnak tudok segíteni. Illetve már nagyon régóta ki szeretném próbálni magam SGH-ként.


Miért téged válasszunk?

Nagyon aktív, és terhelhető vagyok, minden kérdést megtudnék válaszolni, nagyon alázatos vagyok, mindig igyekszem, hogy minél jobban csináljak mindent. Segítőkész egyéniség vagyok, nagyon szeretek segíteni másoknak. Egy adott szituációt több oldalról is megtudok közelíteni. Nagyon türelmes vagyok, épp ezért egy kezdő játékosnak is tudok segíteni, nem tudom magam felidegesíteni.


Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Az online töltött teljes időm részét. Ezt már tudják rólam a frakció társaim.


Naponta hány órát tudsz online lenni?

Hétköznap 6-7 óra, hétvégén akár 12 óra, vagy több is.


Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Megpróbálom elmagyarázni neki egy PM-ben, érthetően, hogy nincs hozzá jogosultságom, ilyen kéréssel forduljon nagyobb adminhoz, amennyiben van bizonyítéka arról, ha például BUG miatt lett totálkáros az autója. És ha továbbra is spammelné a PM-eket, először szólnék neki, hogy nem kellene spammelni, ha nem fejezi be ezután sem, akkor szólok AS chaten, hogy rúgják ki, mert spammeli a chatem, nem fejezi be. Vagy pedig egyszerűen megmondanám neki, hogy hívja fel a 222-222-es számot, vagy pedig a 444-444-es számot, és akkor jönni fog vontatós, és megszereli neki a kocsiját.


Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Először is tudatnám vele, hogy 2 szerelőtelep van, az egyik Los Santosban található, a másik San Fierro-ban. SCCS: Los Santos száma: 222-222, Fix&Drive San Fierro, száma: 444-444. Mondanám neki azt is, hogy ha már nem kell neki vontatós, akkor a /lemond paranccsal tudja lemondani a hívást, ezzel megkönnyebbítve a szerelők dolgát. Ezt követően elmondanám neki, hogy egy szerelő ikon-t keressen a térképen az F11 benyomásával. Szerintem a sávokat nem kell neki bemutatni, az elég egyértelmű. De azért elmondanám ha kérdezi, a bal oldalon az első lenne a kijárat, mellette a gyorssáv, amivel vigyázzon, mert 700 ezer forint. Ha nem akar ennyit fizetni, akkor jöjjön be a tőlük jobbra található sima sávban, és akkor a rendes árat számolják neki a szerelők.


Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Először is, városházával kezdeném, amit a térképen egy Zöldes-fekete városháza ikonnal talál meg a fehér P betűtől balra, elmagyaráznám neki, hogy az egyik oldalon munkát tud felvenni, a másikon pedig iratokat tud kiváltani, illetve bejelenteni házat/garázst.:


xgMdLO2.png
JAbsz4X.png

Ezután pedig a kórházat mutatnám be, a gyógyító CP-t, illetve a mentősök számát, /call 104. Majd elmondanám nekik, hogy ha meghalnak itt fognak újraéledni.:


NzE3pxK.png


Ezt követően fontosnak találom az autókereskedést, ugyanis itt tudnak venni maguknak autót. Egy sárga "i" betű fog megjelenni az autókereskedés bejárata előtt, amibe ha bele megy, tud magának venni autót. :


A2PQGNW.png



Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Ha PM-ben kell neki segítség, természetesen gyorsan válaszolnék, mellette tudnék RP-ni. Ha viszont betanítás kell neki, akkor mondom, hogy most RP közepette vagyok, nem igazán tudnék menni, csinálja akkor egy másik adminsegéd. Ha nincs fent másik adminsegéd, akkor elmennék, és utána tudnánk folytatni az RP-t. De a legjobb az lenne, ha mondanám neki, hogy figyi, várj 5 percet, és lerendezzük az RP-t, vagy pedig egy másik SGH-nak átadnám.


Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Szólok AS chaten, loggal a kezembe, hogy ez, és ez történt, és akkor szankcionálja az admin. Szerintem mást nem igazán tudok tenni.


Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Sajnos voltam jailbe, amit nagyon is bánok, mert nem rám vall, szégyenlem is ezeket.. https://imgur.com/UJ4xyCV

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Szerencsére nem voltam még Bannolva, nem is szeretnék.: https://imgur.com/7KN9rrS
CJ válasza:
12 órád van frissíteni a V2-es karakter neved!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Stewie

Az év Adminsegéde | 2022
2019. 01. 10.
241
332
21
www.twitch.tv
V4 karakter
Stuart Andres
LV karakter
Stuart Andres
V2 karakter
Stuart Andres
A Lap szerintem egész jó lett. Alapvetően beszerettem volna ajánlani kedves Melina-t ugyanis beszélgettem vele már mind IC mind OOC, csak kicsit későn értem haza és már megírta a lapot, de ez úton szeretném ajánlani őt. Ígyhát a lapot: TÁMOGATOM
 

fatmarco

rock 'n' roll is the truth
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 15.
635
730
21
V2 karakter
osvaldo munez 🇲🇽
Normálisan láttalak idáig ic és ooc is és egy jó barátomnak vagy a családtagja szóval csak fel a fejjel és vigyed csak tovább , TÁMOGATOM!
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: bale és Patrikus

Ryder

Zöldfülű
2019. 01. 20.
151
173
23
Debrecen
V4 karakter
Ryder D Nevada
LV karakter
Ryder D Nevada
V2 karakter
Ryder D Nevada
Szevasz anyám!
A lapod nagyon tetszik, szerintem alapvetően egész jól állsz hozzá a dolgokhoz, korrekt személységnek tartalak. Egy frakcióban vagyunk, jól lehet veled együtt dolgozni, kimagasló eredményeket érsz el, bármibe belekezdesz (ez így van a főszerveren, V3-mon is).
Maximálisan TÁMOGATOM, hogy nekiláss ennek a nemes feladatnak, remélem sikerül elérned a célod. Hajrá-hajrá!
 

AttilaYT

Zöldfülű
2019. 01. 21.
183
181
V4 karakter
Isabella Lara Smith
LV karakter
William Alex
V2 karakter
Isabella Smith
Én eddig nagyon negyon halványan ismerlek "törzsvendégként" de tök jófejnek tünsz mint IC mint OOC,Sok sikert
 

exito

🙂
2020. 08. 13.
333
1 920
London
V4 karakter
Dario Staletti
Jól RPzel, látszik a megnyilvánulásaidon hogy értelmes srác vagy, és a lap is szép lett. Sok sikert, remélem bekerülsz!
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: bale és Patrikus

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
  • Tetszik
Reactions: Treas
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.