Interiorral kapcsolatos ötlet

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Pitee

Újonc
Támogató
2020. 02. 01.
30
22
V2 karakter
Livio Bianchi
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Livio Bianchi >

Ötleted:
< Interioroknál lehessen játékosoknak jogot adni a nyitásához/záráshoz. Úgy képzeltem el mint a farmnál csak itt nyilván nem földművelés hanem nyitás/zárás jog. Ezzel az ötlettel elkerülve a kulcsmásolást >


Megjegyzés:
< Akár egy paranccsal is meg lehetne oldani. Várom a véleményeket kulturált formában. >
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
21
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
Az ötleted nem rossz, viszont egy dolog miatt nem tudom támogatni:

Ezek az interiorok frakciók számára is elérhetőek, sőt több is van belőle frakciónként és ezeket a jogokat folyamatosan osztogani rengeteg fejfájást vonna maga után... Ezek az interiorok így teljesen jól vannak.
 

Pitee

Újonc
Támogató
2020. 02. 01.
30
22
V2 karakter
Livio Bianchi
Az ötleted nem rossz, viszont egy dolog miatt nem tudom támogatni:

Ezek az interiorok frakciók számára is elérhetőek, sőt több is van belőle frakciónként és ezeket a jogokat folyamatosan osztogani rengeteg fejfájást vonna maga után... Ezek az interiorok így teljesen jól vannak.
Teljesen megértem amit írtál. A frakcióknak maradhatna a kulcsmásolásos megoldás de a civileknek jól jöhetne ez főképp ezért írtam.
 

Gaku

Újonc
2019. 08. 07.
57
71
Paks
V4 karakter
Gaku Scala
LV karakter
❌
V2 karakter
Gaku Keegan
Teljes mértékben támogatni tudom az ötletet. Nagyon bosszantó tud lenni mikor nem tudok bemenni a saját házamba, mert csak 1 kulcs van hozzá, ami a másik tulajnál van.
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: Jonny0206 és Pitee

Edgarrr

Barangoló
2019. 05. 14.
84
79
Marcali
www.youtube.com
V2 karakter
Edgar Egorov
Szia, nagyon támogatom az ötleted, sokkal jobb lenne tőle a játék, de szerintem az is egy jó ötlet lenne, ha valahogy ezt a gatekkel is meglehetne csinálni, mert például egy magánbirtoknál hasznos lehet, amit többen használnak.
 
  • Imádom
Reactions: Pitee

Pitee

Újonc
Támogató
2020. 02. 01.
30
22
V2 karakter
Livio Bianchi
Szia, nagyon támogatom az ötleted, sokkal jobb lenne tőle a játék, de szerintem az is egy jó ötlet lenne, ha valahogy ezt a gatekkel is meglehetne csinálni, mert például egy magánbirtoknál hasznos lehet, amit többen használnak.
Természetesen erre nem gondoltam de a gate kapuknál is jó lenne a megoldás.
 
  • Imádom
Reactions: Edgarrr

DREFT

Lelkes fórumhasználó
Very Important Person
2019. 01. 10.
367
1 139
Gate kapuknál van lehetőség több kulcsra, interiornál nem véletlen nincs engedélyezve.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.