Interiorok

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Unu

Kirívó Arrogancia
2019. 01. 28.
1 344
11 391
19
4677-540
steamcommunity.com
V4 karakter
Gabriel Venegas
LV karakter
Velasco Casiano
V2 karakter
Ewan Sanders
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Carmen Cabeiro >

Ötleted:
< Bannolt játékosok nevein lévő interiorok kerüljenek törlésre, hogy más játékos tudjon oda házat igényelni/venni. >

Megjegyzés:
< Nincs. >
 

Neuh01

Írnok deák
Támogató
2019. 10. 13.
638
493
19
Vác
V4 karakter
Ashel Jean
LV karakter
Sophia S Pereira
V2 karakter
Kayden_Harrison
Támogatom!Nagyon sok interior szabadulna fel.
 
  • Tetszik
Reactions: Unu

plume

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 12.
389
314
V4 karakter
Fred Marques
LV karakter
Frank Bubber
Szerintem úgy pontosabb lenne, ha olyan interiorok kerülnének törlésre akiknek a tulaja 2030-ig bannolva van, illetve aki X ideje inaktív a szerveren.
 
  • Tetszik
Reactions: Neuh01 és Unu

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
teljesen támogatom mivel nem sokan adnak el házat és szabad ház sncs már nagyon ami szabad és így lenne.
 
  • Tetszik
Reactions: Neuh01 és Unu

Unu

Kirívó Arrogancia
2019. 01. 28.
1 344
11 391
19
4677-540
steamcommunity.com
V4 karakter
Gabriel Venegas
LV karakter
Velasco Casiano
V2 karakter
Ewan Sanders
Szerintem úgy pontosabb lenne, ha olyan interiorok kerülnének törlésre akiknek a tulaja 2030-ig bannolva van, illetve aki X ideje inaktív a szerveren.
Igen én is ilyenre gondolok akik örökre vannak bannolva.
 

Neuh01

Írnok deák
Támogató
2019. 10. 13.
638
493
19
Vác
V4 karakter
Ashel Jean
LV karakter
Sophia S Pereira
V2 karakter
Kayden_Harrison
Igen,vagy például ha nem volt fent a szerveren 3 hónapja akkor is amennyiért lehetne igényelni,annyiért megnyílva(megvásárolhatóvá tennék(pl:egy közepes garázs 4,5 millióért)és akkor sokkal több lenne használatban,mivel jelenleg a fele minimum nincsen használva!Vagy az is lehetne,hogy ami nem volt kinyitva x ideje akkor úgy kerülne eladásra!
 
  • Tetszik
Reactions: Unu

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
@Zsiga Hozzászólásával értek egyet , kicsit lehetne editelni , hogy CSAK azokat törölni akik sosem kapnak UB-t vagy csak nullázva kapna.
Mert nem fair ha valaki olyannak veszik el a cuccát aki esetleg gép hiba miatt nem tud feljönni vagy mondjuk kicsit beleunt és nem jár fel hiszen ő is egyszer ezt kifizette X_Y összegért pláne ha még széf is volt qz ingatlanban / interriorban amiben lehet PP-s itemek vagy egyéb dolgok vannak ami miatt szintén csak gond lenne.
Ha módosítod arra ahogy Zsiga leírta akkor támogatom amúgy nem!
 
  • Tetszik
Reactions: plume

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
igazából szerintem erre az lenne a legjobb megoldás mint ami v3 on is bentvan az ingatlanos dezső és hónaponta be kéne jelenteni az ingatlant.
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
igazából szerintem erre az lenne a legjobb megoldás mint ami v3 on is bentvan az ingatlanos dezső és hónaponta be kéne jelenteni az ingatlant.

Azzal is baj van , mert mint leírtam fentebb ha esetleg valakinek számítógép problémája van és nem tud hetekig / hónapokig feljönni mert nincs pénze alkatrészre az bukja el ez miatt a cuccait? Elég unfair dolog szerintem , mert akinek nem a szülei vásárolnak gépet és önálló életet él annak húzós egy alkatrész vásárlás is , pláne a mostani árakkal.
Legyen csak az örökbannolt játékosok akik sosem kapnak UB-t meg a nullázósaké és meg van oldva.
 
  • Tetszik
Reactions: plume

Neuh01

Írnok deák
Támogató
2019. 10. 13.
638
493
19
Vác
V4 karakter
Ashel Jean
LV karakter
Sophia S Pereira
V2 karakter
Kayden_Harrison
Igazad van,így lenne fair a dolog,remélem így be is kerül.
Azzal is baj van , mert mint leírtam fentebb ha esetleg valakinek számítógép problémája van és nem tud hetekig / hónapokig feljönni mert nincs pénze alkatrészre az bukja el ez miatt a cuccait? Elég unfair dolog szerintem , mert akinek nem a szülei vásárolnak gépet és önálló életet él annak húzós egy alkatrész vásárlás is , pláne a mostani árakkal.
Legyen csak az örökbannolt játékosok akik sosem kapnak UB-t meg a nullázósaké és meg van oldva.
 
  • Tetszik
Reactions: CarlV2

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 318
1 174
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Ha már az örökbannos playerek intijét törölnék csak, akkor is a szerver ingatlanjainak /vagy letetethető interiorjainak/ több mint fele felszabadulna.
Nem kell ide semmilyen script, FA/SA-k fél-egy évente átnéznék, és megoldódna a probléma.
Birtokok -> felesleges gatek törlése is mehetne ezekkel együtt, lehetőséget adva az újabbaknak.

+1!
 

aNovye

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
319
271
V4 karakter
Donald Lawensky
V2 karakter
Rayan Sanchez
Egyértelműen jó ötlet.
 
  • Tetszik
Reactions: Unu
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.