Interior belépésnél GTA leáll/kifagy (többszöri eset)

Destroyer

Pötyögtető
Támogató
2023. 07. 17.
425
550
LV karakter
BANNED
DEVv4.png

Neved:
< Ilija Mir Gavrilovic >

Az észrevétel időpontja:
< Az elmúlt napokban amióta GNI-ben lakok. >

Kép, videó, log:
< >

Részletes leírás:
< Amióta GNI-be költöztem, sajnos szinte mindennapos lett és egy nap többszörös probléma lett, hogy interior kinyitásakor és belépésekor teljesen kifagy a GTA, és kidob a játékból. Laktam már pár helyen, és egy jó ideje játszok, de nem fordult elő velem hasonló eset. >

Egyéb megjegyzés:
< Nem tudom mi tévő legyek. Esetleg másnál is van ilyen probléma? Köszönöm >
 

Isaacos

Fórum Császár
Támogató
2021. 03. 27.
1 696
2 122
24
Erdély
LV karakter
Roel Selman
Nvidia beállításokban húzd le a 3D beállításokat! Plusz legyen fent a legfrisebb driver.

Nálam ez volt a probléma.
 
  • Tetszik
Reactions: Destroyer

Destroyer

Pötyögtető
Támogató
2023. 07. 17.
425
550
LV karakter
BANNED
Nvidia beállításokban húzd le a 3D beállításokat! Plusz legyen fent a legfrisebb driver.

Nálam ez volt a probléma.

Szia, levan húzva szinte minden, és a legfrissebb drivert is használom. Köszönöm!
A jelenség tovább fokózódott, mert eddig csak interior ki-be lépésnél volt ez a probléma, manapság minden fél órában/órában , bárhol bármikor randomszerűen. :/
 

Isaacos

Fórum Császár
Támogató
2021. 03. 27.
1 696
2 122
24
Erdély
LV karakter
Roel Selman
Szia, levan húzva szinte minden, és a legfrissebb drivert is használom. Köszönöm!
A jelenség tovább fokózódott, mert eddig csak interior ki-be lépésnél volt ez a probléma, manapság minden fél órában/órában , bárhol bármikor randomszerűen. :/
Pár napja egyik haveromnál is hasonló eset volt. Teljesen lehúzva neki is kifagyott, viszont ha közép fele tartotta a 3D beállítást, működött.
 
  • Tetszik
Reactions: Destroyer