Interior bejelentés idő

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Szerko

Zöldfülű
Támogató
2019. 06. 15.
162
75
Pálfa
V4 karakter
Matthew W McGovey
LV karakter
Matthew W Dalton
V2 karakter
-Nincs-
Sziasztok!
Egy adott Interior bejelentés után, mennyi az-az idő, ameddig be tudom jelenteni? Nagyon bután állok ezzel a témával, jelenleg amit tudok, minden páratlan hónap 20-21.-én. Nemrégiben vettem egy interiort. Beszerettem volna jelenteni, de ugyanis azt írta, "Minden ingatlanod be van jelentve.", amiből következtetek hogy az előző tulaj megtette.

Előre is köszi a válaszokat.
 

Simondor

Barangoló
2020. 10. 24.
128
53
LV karakter
Leon Carvel
Csáó! 2 Havonta kell bejelenteni az ingatlanokat asszem igen 20-21. fele. Ezt úgy kell érteni, hogy a játék 2 hónappal neked előre jelzi, hogy jelentsd be az ingatlanod mert 2 hónap múlva el fog veszni. Itt egy példa: Tegyük fel vásároltál egy házat 03.01-én. Minden szuper, és egyszer csak te 03.20-án belépsz a játékba, és látod a chaten, hogy hahó jelentsd be az ingatlanjaidat a városházán, különben 05.20-án (kettő hónapra rá) törlődni fog a házad. Ezt addig írja a játék minden belépéskor amíg a VH-n nem jelented be. Ha te nem jelentetted be 05.20. előtt, akkor az törlődni fog. Amit írtál, hogy VH-n azt írja, hogy mindened be van jelentve, és nemrég vettél egy házat akkor igen, azt az előző tulaj bejelentette.
(Ha valami nem világos, rosszul fogalmaztam vagy rosszul tudom javítsatok ki!)
 
  • Tetszik
Reactions: Szerko

Szerko

Zöldfülű
Támogató
2019. 06. 15.
162
75
Pálfa
V4 karakter
Matthew W McGovey
LV karakter
Matthew W Dalton
V2 karakter
-Nincs-
Köszi a válaszod! Így mindent értek.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.