Instant Gyógyítás !

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

devil557

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
286
657
26
V4 karakter
Zion_Santana
LV karakter
Miles_M_Russel
V2 karakter
Chiara_Lucia
Sziasztok.

- Az ötletem az lenne, hogy ha egy lövöldözés során vagy egy RP szituációban a karaktered meghal és te egy instant gyógyítás segítségével
éledsz újra akkor a karaktered valami úton módon jelölve legyen. Nálam előfordult nem egyszer nem kétszer, hogy az instant gyógyítás
használata után ismét lelőttek vagy lesokkoltak.
- Én arra gondoltam mint amikor korházba kerül a karakter vagyis meghal , 20 percig a feje felett lebeg a jelzés. Véleményem szerint itt is valami hasonlót kellene csinálni csak éppenséggel valamiféle más jelzéssel.

* https://imgur.com/a/zAz9g0Z
* https://imgur.com/a/byKHbt0

- Szerintem ez egy olyam dolog ami nagy segítség lenne akár az illegális tagok illetve a rendvédelem számára is.
- Én még azt is eltudnám képzelni, hogy a kártya használata után 20-30 másodperc-ig a karaktert ne lehessen megöli/ meg sebesíteni , ez arra lenne jó ha például egy házban vagy a gyárban meghalna valaki akkor lenne ideje elhagyni a helyszínt anélkül, hogy ismét megölné valaki.


Vélemények jöhetnek kommentben! Szerintem mindkét félnek nagy segítség lenne ez.
 

OLAY

Barangoló
2019. 03. 15.
122
672
V4 karakter
Isaie_Noir
LV karakter
Tyrone_Prince
V2 karakter
Zilahi_Oliver
Én úgy tudnám elképzelni, mint amikor újraéledsz egy icon van a fejed felett, csak itt nem hogy mióta éledtél, hanem egy 5-10 perces heal kártya icon (nem pont magára az item iconra gondolok), amit nem tudom hogy lehetne kivitelezni.
 

Paddy

JUICER - DUD
2019. 01. 16.
207
729
V4 karakter
Paddy O Ryder
LV karakter
Lilith Ryder
jöhetne be a szerverre ilyen funkció. nekem is volt olyan, hogy felszedtem magam és megint lesokkoltak, billincseltek mert nem értették meg...
 
  • Tetszik
Reactions: devil557

R.Raul

Zöldfülű
2019. 08. 26.
168
61
V4 karakter
Zakariya Gallagher
LV karakter
Raul De Rumfaldy
V2 karakter
-
Ez egy pacek ötlet.
Támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: devil557

Hayas

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 05. 19.
257
351
Budapest
V4 karakter
Ogilvy Wright
LV karakter
Zain Mattingly
V2 karakter
Frank Hayes
Mindenképp szükség lenne erre a rengeteg kavarodás elkerülése végett. - Velem is előfordult párt incidens.. Támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: devil557

Warlord22

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
532
1 911
28
V4 karakter
Fabio Luchese
LV karakter
Brandon Artmenson
V2 karakter
Táplis Béla
Személy szerint engem bosszantani szokott amikor valaki felszedi magát egy ilyen szituációban, nem egyszer le lettem szólva hogy minek lövöm le etc.. az a baj hogy sniperrel például messziről nem látom hogy valaki éppen felszedi magát. Erre vagy legyen hozva egy szabály hogy addig ne szedhesse fel magát az illető ameddig tart a szituáció/lövöldözés, vagy pedig a felszesést követően a kórházhoz dobja az illetőt.
 
  • Tetszik
Reactions: Hayas és Holi

wayne.

Pötyögtető
2019. 05. 05.
443
1 571
V4 karakter
Fabrizio Viani
Annak semmi értelme, hogy kórházhoz dobja.. Akkor elveszne az egész healkártya varázsa. Egy jel a feje fölé, esetleg 2 percig áttudnánk rajta menni, ilyenek. Az megoldaná a problémát.
 
  • Tetszik
Reactions: puskás

Szonik

.jjba fanboi
2019. 03. 28.
69
155
22
V4 karakter
Caleb Ragsdill
LV karakter
Tavish MacQuoid
V2 karakter
-
Ezek a kedvenceim. Szimpla de lényegre törő ötlet, csak támogatni tudom!
 

puskás

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
291
1 721
V4 karakter
Pablo Esperanza
Annak semmi értelme, hogy kórházhoz dobja.. Akkor elveszne az egész healkártya varázsa. Egy jel a feje fölé, esetleg 2 percig áttudnánk rajta menni, ilyenek. Az megoldaná a problémát.
Valahogy így tudnám én is elképzelni ezt az egészet.
Az ötlet maga jó kezdeményezés, reméljük a jövő folyamán látunk is belőle valamit. :)
 
  • Tetszik
Reactions: aRoDzser és wayne.

Rizox

Újonc
2019. 04. 02.
30
158
Szolnok | Biberach (DE)
V4 karakter
Cody Hopkins
LV karakter
Ethan Charles
Úgy tudnám elképzelni mint amikor belépsz a szerverre és egy darabig átlátszó a karakter, azt az effektet kéne egy darabig a karakterre tenni healkártya használat után. Pacek ötlet amúgy.
 
Utoljára szerkesztve:

devil557

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
286
657
26
V4 karakter
Zion_Santana
LV karakter
Miles_M_Russel
V2 karakter
Chiara_Lucia
Személy szerint engem bosszantani szokott amikor valaki felszedi magát egy ilyen szituációban, nem egyszer le lettem szólva hogy minek lövöm le etc.. az a baj hogy sniperrel például messziről nem látom hogy valaki éppen felszedi magát. Erre vagy legyen hozva egy szabály hogy addig ne szedhesse fel magát az illető ameddig tart a szituáció/lövöldözés, vagy pedig a felszesést követően a kórházhoz dobja az illetőt.
Ezért írtam, hogy lehetne azt is csinálni, hogy a kártya használata után ne legyen sebezhető az illető mint amikor belépsz a játékba pl.
 

Karakan

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
88
109
V4 karakter
Trey Miles
LV karakter
Harold Cartson
24.) Tilos a hozzászólás vadászat/hunterkedés. (Rövid időn belül sok hozzászólás szerzése, általában a legtöbbjük értelmetlen, levehető belőle, hogy az illető nem olvasta el a témát.) Büntetés: 100 büntetőpont. @Teknős
Jó ötlet! Támogatom!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.