Inan Doherty áthelyezési kérelme.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

titospecx

Újonc
2021. 01. 15.
68
28
V4 karakter
Inan Doherty

Nemzeti Nyomozó Iroda hivatalos áthelyezési forma
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- 15
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- 2020-ban regisztráltam, viszont Február óta játszok aktívan a szerveren.
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
- Mindet jogosnak találom, sajnálatos módon hibáztam.
Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
- Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
- Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
- 243049


2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
- A legelső frakcióm LV-n volt, Jesse Car Service-ben nagyjából 2 hónapot töltöttem el, időhiány végett adtam le. V4-en Honvédségbe jelentkeztem elsőnek ahol 3 hónapot töltöttem el, és Törzsőrmester rendfokozatig jutottam el Sevil Inan néven, innen jöttem át jelenlegi frakciómba, ami a Rendőrség, itt jelenleg Főtörzsőrmester rendfokozatot töltök be, lassan 4 hónapja vagyok frakciótag.
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- Többször voltam a szerveren már ideiglenes adminsegéd, más még nem.
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- Hetente 1500+ percet tudnék teljesíteni , mindet tudnám a frakcióra fordítani.
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- Nem játszok.
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
- Nem rendelkezek egyikkel sem.


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- Inan Doherty
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- Los Santos, Glen Park 53 - +38-76-400-5622 - inandoherty@seemail.com
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- Szeretném kipróbálni magam a nyomozói hatáskörben, mivel az utóbbi időben elkezdett érdekelni a nyomozás. Szívesen kipróbálnám magam ilyen közegben is.
Melyik rendvédelmi szervezettől szeretne átjönni a Nemzeti Nyomozó Irodához? Hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- Rendőrségtől szándékozom átjelentkezni, Főtörzsőrmester a jelenlegi rendfokozatom, 2024.06.30 óta vagyok az állomány tagja. Távozásom oka leginkább, hogy fejleszteni szeretném a tudásomat, illetve kipróbálnám magam nyomozóként. Előtte a Honvédségnél szolgáltam 3 hónapot, Törzsőrmester rendfokozatig jutottam el, távozásom oka az, hogy a rendvédelem más szemszögeit is megismerjem.
Ajánló levél a parancsnokától. ((Plussz pont ha hozzáír a leadered komment formájában. Ha nem, hagyd üresen))
-


4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.


- Inan Doherty.
 

Alan

X/0
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 01. 17.
961
4 539
V4 karakter
Finley Payton
LV karakter
Cayo Carminero
image.png

Tisztelt Bizottság!

A Rendőrség vezetőségét Inan Doherty r. főtörzsőrmester felkereste. Közös döntés alapján engedélyeztük számára az áthelyezést. Levelemmel igazolom, hogy felül írott jelentkező a Rendőrségben való pályafutásáról leírtakat a valóságnak megfelelően közölte.

Los Santos, 2024/10/17
Alan P. Ross
r. Ezredes​
 

Zozi.

Pötyögtető
SzerverAdmin
v4
2020. 02. 04.
407
523
26
V4 karakter
Flavio Nieves
LV karakter
Adnan Elmas
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező.

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti hogy a személyes meghallgatásra továbbjutott.
Meghallgatás időpontja a
Meghallgatási időpontoknál lesz publikálva!

Tisztelettel: Flavio Nieves r. vezérőrnagy!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.